Eksiklere rağmen 1 puan

Bugün tam anlamıyla hem pazartesi olması hem rakibimiz Pendik  olması nedeniyle o kadar önemli bir maç olduğunu taraftar anlamış olmalı ki türünler doluydu. Pendik taraftarlarının Şehrimize Takımımıza ağır hakaretlere rağmen seyircimiz  centilmence maçı izleyerek PENDIK  takımına insanlık dersi verdi. Eski hocamızın Osman Köylüoğlu’nun müdahale etmemesini de kınıyorum yakışmadı.

    Maça gelince puan maçıydı eksiklerimiz Mustafa Çakır Cağlar hocanın oynamadığı Muhammet Enes ve de Rambo  Caner’di. Hocaya karışmak istemiyorum ama takımın orta sahada hiç yoktu geçemedik ilerde çoğalamadık Pasif oynayan Özgürcan ileri çıkmaya korkan orta saha ve de Behlül’ün forum düşüklüğü. Acil önlem şart, ama inanın bir puan hele liderden alınması önemlidir ama yenecek gücümüz yoktu bunu kabullenelim. Gol yememek için oynadık ve de puan aldık. Eğer ki ilerleyen zamanlarda böyle devam ederse ne  hayal kalır nede inanç. Ali hoca kimsenin tesiri altında kalmadan takım kurmalıdır. Hayalimiz Şampiyonluk.

Pendik Takımının Orta sahaları ve de defansları cok iyiydi.  İkinci yarı daha da geri yaslandık Allahtan rakip de bir puana oynadı. Hocanın değişimleri biraz son dakikalarda canlılık heyecan getirdiyse de Pendik defansını  geçemedik.

Ara transfer şarttır. Eksiklerimiz bellidir her hafta yazıyoruz bilesiniz Başkan ve yönetim 12 yaş üstü velilere maçı bedava etmesini takdirle karşılıyorum. Birazda olsa Urfa’ya heyecan gelir Ruh gelir Takıma Destek Sart bugün taraftar dernekleri görevini yapmıştır. Muhteşemdiniz var olun sizde görevinizi yapın çıkın aslanlar gibi oynayın ama maalesef büyük bir düşüş içerisindeyiz bilesiniz. Böyle futbolla be şampiyon olabilirsiniz nede Hayallerimizi yasatabilirsiniz .Bizde sizi seyreder ne yapalım deriz. Hepinizden kalan Maçları yenerek bizleri mutlu etmenizi bekliyoruz görelim. Sizi yönetim ve Başkan  daha fazla sporcularla ilgilenmeli sorunları çözülmelidir. Kafalarında oynamaktan başka bir şey olmaması lazımdır. Bunu yapın sizden Taraftar olarak ricamızdır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?