Yeni bir yıl, yeni umutlar

2019 yılının, koskoca 365 günün sonuna geldik be yeni bir 365 güne merhaba dedik. O tertemiz sayfala başlayıp yeni bir yıl ile hayatımızı, hayallerimizi şekillendireceğiz.

Tam 1 yıl geçti ve bu uzun zamanda birçok şey yaşadık. Güldük, eğlendik, ağladık, gezdik, üzüldük ve tabi ki kayıplarımız oldu. Ama aynı zamanda maddi manevi birçok kazancımızda oldu. Geçen 1 yılda belki sorunlarımız oldu, hayallerimiz gerçekleşmedi, istediğimiz işe, istediğimiz kişiye, istediğimiz eve vs. kavuşamadık. Ama bunlar sizin kırılan tarafınız olmasın yeniden ayağa kalkmak için belki de bu yeni yıl bir adım olacak.

Şimdi yepyeni sıfır kilometre bir yıl bizimle beraber. Bu yıl belki de beklediğimiz, ümit ettiğimiz, dualarımızda yer verdiğimiz şeyler gerçekleşecek. 2020 yılının öyle bir etkisi var sanki okurken bile dolu dolu diyebiliyoruz ‘’2020’’ diye. Açıkçası ben umutluyum bu yıldan istediğimiz her şeyi bu yıl elde edebileceğimi düşünüyorum. Sizlerde böyle düşünün, düşünün ki gerçekleşsinler.

Ümit ediyorum ki yeni bir sene yeni umutlara kapı açsın. Birbirimize sımsıkı sarılacağımız, kusurlarımızı görmeyeceğimiz, üzmek yerine, destek olabileceğimiz ve en önemlisi insanca yaşayacağımız bir 2020 yılı olsun. Yeni yılı sadece takvim yaprakları olarak görenler için pek umutlu olacağını düşünmüyorum. Yaşamımızda, hayatımızda yeni yılı fark etmemiz gerekiyor. Yeni yılda yaşayacağımız, gerçekleştirdiğimiz mucizeleri hayata geçirirsek belki de yeni yılı benimsemiş olacağız.

Her insanın gönlünce, aklınca, kalbince geçirebileceği, kazasız, belasız, kayıpsız, kazançlı, kimsenin üzülmeyeceği her zaman doğru yoldan gideceği bir yıl dilerim. Yeni bir yıl, yeni bir umutla hayatımıza girdi ve biz bu yılı çok güzel değerlendirelim. Dünyamızı güzelleştirecek, kötülüklerden koruyacak, savaşları sona erdirecek, insanlığımızı yeniden ayağa kaldıracak güzel bir 2020 yılı diliyorum. İnanın ki bunların hepsi bizim elimizde, eğer bir istersek her şeyi başarırız.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Fatma Kırmızı - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi

Anket Korona gündemden düştükten sonra hangi sektör en çok değişime uğrayacak?