ADAYLAR SAKLANDIKLARI YERLERDEN ÇIKMALI!...

Bu Şanlıurfaspor’u kaderi mi!.. Yapılan bütün kongrelere bir dönüp bakarsak, Şanlıurfaspor hiç gülmedi. Hep sorunlarla karşı karşıya kaldı. Tıpkı 2 yıl önce mevcut yönetimin göreve geldiği günden bu yana Şanlıurfaspor rahat bir gün geçirmedi.

Sorunlarla karşı karşıya kalan Şanlıurfaspor 9 Haziran Pazar günü yapılacak olan kongrede bir aday çıkmadı. Her kes bir köşede saklanmış durumda olduğu gözlendi.

Mevcut yönetim geçtiğimiz günlerde yaptıkları açıklamada kesinlikle aday olmayacaklarını açıklarken, bu günlerde birileri çıkmış taraftar derneklerini ziyaret ederek aday olduğunu açıkladı.

İnan ki ben şahsın olarak bu olaya sıcak bakmadım. Madem ki takıma taliplisin ortaya çık erkek gibi basın açıklaması yap aday olduğu söyle!...Böyle dernekleri ziyaret ederek ben aday demelerine bir anlam vermiş değilim…Yazımın başında söylediğim bu Şanlıurfa’nın kederi mi?

Şanlıurfaspor’u kurtulması için yapılacak olan kongrede herkes kenetlenmelidir. Birlik ve beraberlik içinde güzel bir yönetim oluşturarak, oluşacak yönetimin mutlaka futboldan anlayanları oluşturulduğu yönetim bir an evvel işe başlamalıdır.

Şanlıurfaspor’un borcuna gelince 60 milyon borcun olduğu söylenmektedir. Bu 60 milyon borcunun çoğu yöneticilere olan borçlardı. Şanlıurfaspor’dan alacaklı olan yöneticilere sesleniyorum!...Madem Şanlıurfaspor’u çok seviyorsunuz bir erkeklik yapın da alacağınızı bağışlayın da sizi görelim..

Gerçekten aklım ermiyor. Yıllardır futbolun içinde biri olarak bunu şimdiye kadar çözemedi. Mevcut yönetim dahil bir çok yönetici ve halen yöneticilik yapmakta olanlar bırakın alacaklarını bağışlamaları, Şanlırfaspor’u icraya vermiş olup alacaklarını istiyorlar. Madem sen Şanlıurfaspor’u icraya veriyorsun daha ne diye yöneticilik yapıyorsun Anlamış değilim.

Yapılacak olan kongrede Şanlıurfaspor’a başarılar dilerken, İnşallah aklı başında birileri çıkar bu takımı bu azaptan kurtarır…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Kadir Köseler - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi

Anket Korona gündemden düştükten sonra hangi sektör en çok değişime uğrayacak?