Ağlamamak elde değil, mucize

Hayatım boyunca çok Maç  seyrettim  bu hafta kadar heyecanlandırılan bir hafta yaşamadım öldük öldük dirildik  Biz yeneceğimize inanmıştım ama rakiplerimizin sonucu önemliydi  maçlarımız  başlar başlamaz heyecan doruktaydı. Seyirci inanmış ben inanmıştım  Adanaspor ve Tuzla maçları dönerli seyrettik heyecan doruklardaydı.

Gollerimizi Pasao ve Barış atarak  görevlerini yaptılar.  Bizim maçımız bittikten sonra Adanaspor’un golü Tuzlanın kaçırdı goller inanın yürek dayanmadı. Gençlerbirliği Play offu kaçırdı ama bize onurlu bir oyun sergilediler Tuzla golü attığı zaman aman Allah im dedim dakikalar geçmedi  çok şükür maçlar bitti inanın ağlıyorum kalbinden rahatsızım biliyorsunuz ama bu Urfaspor sevdası bir başka Ligde kaldık artık yeni bir sezon ne olacak diye yapılanma şart.

Paralı Yönetim şart Hacim başkana ayrıca sözüm Paraları ödediğin için teşekkürler Her kes seni yalnız bıraktı ama sen yılmadın bu bize büyük bir ders olsun  Sahipsizisin Sahihi Allah’tır  Tuzlanın  iki topu direkten dönmesi Allahın bir Lütfu şükürler olsun taraftara ayrıca seslenişim iyi ki varsınız haftalardır çağrı yaptınız herkesi Urfaspor’a desteğe çağırdınız  artık şampiyon olmuş gibi sevinelim gözün aydın Urfa’m sahiplenmediğiniz takımınız zorda olsa ligde kaldı artık bu saatten sonra takıma sahip çıkma taktıdır. Bugün sporcuların Başkanın yönetimin  demeyeceğim taraftarların hepsinin bu başarıdan dolayı kutluyorum. Var olasınız…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?