Mutluyuz Gururluyuz Urfasporluyuz

TRT sporun önünde öyle bir doksan dakika yaşadık ki tüm Urfalı futbolseverler öldü öldü dirildi sonunda mutlu sonla biten bir maç trafiğini nefesimizi tutarak izledik.

 İşte futbol bunun için güzel bunun için binlerce kişi statları dolduruyor bunun için milyonları ekran başına kilitliyor bunun içindir ki sosyal medya ulusal ve yerel basın günlerce futbolu konuşuyor futbolla yatıp futbolla kalkıyor.

    Sezon başında yapmış olduğumuz yanlış transfer politikası bu sezon yaşadığımız bu sıkıntılı sürecin en büyük sebebidir. Geçen hafta Çorumspor’dan aldığımız bir puanı beğenmeyip sosyal medyada hocayı da sporcuları da insafsızca eleştirenler o bir puanın bugün ne kadar kıymetli olduğunu sanırım anlamışlardır.

     Birçok taraftarın Urfaspor düştü gözüyle baktığı haftada ben gazetemdeki yazımda çıkmayan candan ümit kesilmez son düdük çalmayana kadar kimin düşüp kimin kalacağı belli olmaz umudumuzu koruyalım demiştim Allah’ında yardımıyla şansta yanımızda olunca inanmayanlara inat bu güzelim ligde kaldık.

    Adanaspor Tuzlaspor ve Urfaspor çok zor bir doksan dakika oynadılar Bandırmaspor’un daha maçın başında kırmızı kart görüp on kişi kalması Adanaspor un ekmeğine yağ sürdü küme düşen Tuzlaspor’da Gençlerbirliği karşısında müthiş bir mücadele verdiler inanılmaz goller kaçırdılar ama düşmekten kurtulamadılar.

    Başta Başkan ve Yönetim kuruluna geldikten sonra bizim takım olmamızı sağlayan Cihat hocaya ikinci yarıda büyük emek verip bu ligde kalmamızı sağlayan futbolcu kardeşlerime ve gerek içerde gerekse deplasmanda takımımıza büyük destek veren cefakar taraftarlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Seneye çok daha iyi bir kadroyla bu ligde üst sıralara oynayan bir Urfaspor görmek isteriz bu sene düştüğümüz yanlışlardan umarım ders almışızdır. Mutluyuz gururluyuz biz Urfasporluyuz. Bu ligde kalışımız şampiyonluk kadar değerlidir bu sevinci Tüm Urfalı futbolseverler olarak doya doya yaşamalıyız. Ne mutlu Urfasporluyum diyene….

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İbrahim Halil Karaatlı - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?