Acil acil para gerekli

Bugün yazımı sıkıntılarla mücadele eden Urfaspor’un ekonomi durumu üzerine yazıyorum, durum hiç iyi değil bilesiniz. Başkan Hacım İzol’la  bire bir telefonda görüştüğümde kalan 7 haftalık maçlarda sıkıntılarından kurtularak Sakarya ve Ümraniye maçlarını almamız için  bize destek sözü verenlere sözlerini tutmaları istiyorum dedi.

Evet haklı mı haklı bugüne kadar Urfaspor’a kimlerin yardım ettiğine bir bakalım  Zeynel Abidin Beyazgül Başkanımızı bir kenara bırakarak neden diyeceksiniz Urfa spor’a bugüne kadar hiç bir Belediyenin veremeyeceği kadar parasal yardım yapmıştır.

İlk önce Eyyubi’ye Belediyesi Başkanı Mehmet Kuş söz vermiş yapmamıştır vermemiştir. Mehmet Canpolat yardım 7 trilyon vermiştir, Metin Baydilli  Karaköprüspor’a yaptığı için Urfaspor’a yardım  yapmamıştır. Diğer ilçelerimizden hiç biri yardım yapmamış Milletvekillerimiz STK ve hiç bir kurum yârdim yapmamıştır. 

       Demek istediğim kalan haftalarda Sporcu ödemeler pirimler Sakarya maçından önce ödenmelidir acil acil en az 10 trilyon gereklidir sorarsınız kulübe para gelmiyor mu diye evet geliyor Urfaspor’un kimse borcu kalmamıştır artık hepsi Hacim İzol başkanın gayretleri ile ödemiş icralık kalmıştır bütün taraftarlara duyurulur.

     Sosyal medyadan yazanlara yapanlara sesleniyorum diğer Belediyelere de yazın çizin yardım yaptırın. Bu iş tek Zeynel Başkana olmaz zaten yapıyor yaptığını yine yapacak sözünü vermiştir. Her defasında çağrısı yapıyorum yine yapayım. Acilen 10 trilyon gereklidir bu seçim atmosferinde gelin kulübe yapın yapacağınız yardımı oyuncuların hepsi üzgün  ve umutsuz. Bunların hepsi para için oyun oynuyorlar bizde haklarını vereceğiz ki hesap soralım. Dışarıdaki oyuncuları zorla getirilmiştir. Hacım başkanımızın gayretleriyle artık Borçsuz Bir Urfaspor var önümüz açık ve aydınlıktır. Artık federasyondan gelen paralar borçlulara gitmeyecektir. Kulübe kalacaktır bu çok sevindirecek bir durumdur. Çoğu kulübe yasak gelmiştir biz ayaktayız. Sakarya ve Ümraniye maçlarını almak zorundayız. Bunun içinde acil acil para desteği şarttır. Ben Yazarım uyarırım gerisi size kalmıştır beyler sözünüzü tutun yapın yardımlarınızı başka Urfaspor yoktur bilesiniz. Son Sözü Taraftar Söyler Ona göre

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler