Hayati Kurtarış

Var olma savaşı verdiğimiz haftalarda üst üste aldığımız mağlubiyetlerden sonra Kocelispor maçı bizim için ligde varlığımızı gösterecek derecede alacağımız üç puanla önümüzdeki haftalara moral ile girecektik. İyi oynadık, iyi mücadele ettik yüreğimizle oynadık. İlk yarıda üstün taraf bizdik 11 ve 22 dakikalarda kaçırdığımız gollerden sonra biz bu maçı alacağız hissi doğdurmuştur. Oyuncularımız inandı mı yenemeyeceğimiz takım yoktur.

Kocaeli ligin üst düzey takımı onlarda haftalardır kötü gidiyordu bizim yenmekten başka çaremiz yoktu .İkinci yarıda iyi başladık inanmıştık yenecektik. Hocamızın yerinde oyuncu değişiklikleri Muhammed’in oyuna girmesi ve gol pasını vermesi Pasao’nun usta takipçiliği ile golü bulduk sevinç yumağı olduk özlemiştik böylesi sevinçleri Hele hele golden sonra Alperen’in altı pastan hayatı kurtarıcı yüreklerimize şu serpti.

Artık skoru kurtarmaya oynadık hırs mücadele vardı son dakikalar geçmek bilmedi ve hakemin bitiş düdüğü ile  bizde bu ligde varız dedik. Hocamızın sahaya sürdüğü kadro iyiydi gecen hafta yazmıştım Barış semih Ekiciler neden oynatmadın işte hocam oynattın sonuç galibiyet biz uyarırız yazarız nazara alındığı seviniriz senden istediğimiz hak edene ver formayı yeter. Bu galibiyet bize can suyu olmuştur. Hocamızın, oyuncularımızı, Başkanımızı, yönetimi ve bütün emeği geçeleri kutlarım. Artık lig bizim için yeni başlamıştır Kim gelirse gelsin yenmeliyiz başka çaremiz kalmamıştır. Sahamızda artık yenilmeyeceğiz

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler