Urfaspor’u Buz Çarptı

Erzurum spor maçı bizim için çok önemli ve belki de sırala bakımından nere gideceğimizi belirtecekti Maalesef yine olmadı soğuk hava ve yetersiz oyun taktik yok mücadele yok velhasıl hiçbir şey yok

İlk dakikalarda gelen gol bizi tamamen buz çarpmış dondurdu dondurdu. Taze kan dedik İrfan hocanın hemen istifa etmesi gerekmektedir. Bu kadar kötü sonuç alıp kalan hiç bir hoca görmedik.

İnsanda biraz itibar olur. Başkan ve yönetim nedendir bilinmez bir türlü işine son veremiyorlar. Anlaşma şartları bu kadar zor mu ki  bilmiyoruz. Yeni oyuncuların yer aldığı bir kadro çıkardı hoca ama yine olmadı bu demektir ki kan değişimi şarttır acilen  yapılmalıdır.

   Kemal Tosun hoca neden müdahale etmez anlamış değiliz. Kotu gidiş devam ediyor Önümüzde Keciören maçı var  ölum kalım maçıdır rakipler yenilmeseydi şimdi en altta biz vardık. Giresin, Adana Tuzla ve Urfaspor zor bir durum. Bu hafta yenmekten başka çaremiz kalmamıştır.

Maça gelince ne yazalım kim oynadı ki hangisinde ruh vardı hepsi maçın bitsin de gidelim havasında oynadılar. Bizi velhasıl Erzurumun soğu değil İrfan Buzun soğuğu çarptı. Yeter Hocam bizi Bırak Artık Sende biliyorsun bu gidişattan ancak Yeni bir hoca ve Kan değişimiyle çıkabiliriz. Ne yapmak istiyorsun Kumemi düşelim yeter artık seni istemiyoruz.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder




Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler