Transfer, Transfer

İkinci yarı baslarken takım olarak eksik bölgelerimizde yapılan transferler yeterli mi diye baktığımızda ara transfer döneminin çok sıkıntılı bir dönem olduğuna şahitlik ettik. Alınan transferlerin  uyumu yerleşimi Adanaspor’u yendiğimiz  maçta göstermiştir.

Altay mağlubiyetinden sonra bu galibiyet ilaç gibi gelmiştir. Bu hafta Bolu maçı bizim için çok önemli bir maçtır. Yenmek için ne gerekliyse Hocamız yapmalıdır. İrfan hoca taktiksel olarak elindeki oyunculara göre oyun kurgusu kurmak Golcünüz Pasao üzerine kanatlardan desteklenmelidir.

Transfer sezonuna kısa bir süre kalmışken iyi bir 10 numara şarttır. İrfan Hocamız orta sahaya yeni oyuncuları koymalı Adana maçının ikinci yarısında oynanan hücum oyununu oynatmalıdır. Bizim galibiyetten başka çaremiz kalmamıştır.

     Puan aralığı üç puanlık sistemde hiç bir şey değildir. Bu lig daha öncede belirtmiştim herkes herkesi yenebilir. Sahamızda yenilmeyeceğiz o zaman ligde kalırız. Erzurum ve Giresun puan silme cezalarından sonra Altay ve Giresun işi çok zordur. Bu hafta alınan sonuçlara bakıldığında zaman Bizim Boluspor’u yendiğimiz zaman çok avantajlı bir duruma geleceğiz aşikârdır.

         Oyuncuların alacakları ödenmiş pirimler ödenmiş ve hiç bir sorun yoktur çıkın yenin artık. Başkan ve yönetim görevini yapmıştır. Sıra Taraftardadır ve sporculardadır. Hocamız takımınızı oyuncuları iyi kurmalıdır hazır olan yeni alınan oyuncuları oynatmalıdır. Bize galibiyetten başka hiç bir şey tatmin etmez. Transferin son günlerinde Başkanımıza şahsi önerim. Muhanmed Demir’in boşta olması ve bu oyuncunun Bize çok fayda vereceği kanaatindeyimdir. Hem golcü hem de iyi bir 10 numaradır. Tabi karar sizindir. Bolu maçını yenerek artık bizde varız demenin zamanı gelmiştir. Pazartesi akşamı galibiyeti yazmayı umarım  başka bir düşüncem yoktur olamazdır…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler