Diriliş maçımız olsun

Bugün  haftalardır devam galibiyet hasretine son vermenin mutluluğu yaşıyoruz bu demek dır ki  istersek oynayarak net bir skorla yenerek bu ligde kalışımızın dirilişimizin maçı olmuştur. Yeni alınan oyuncularımızın katkısı bu galibiyetle etkili olmuştur.

   Barış Ekicilerin bu takımın değişmezi olacaktır dediğimde çok eleştirilmiştim. Bugün haklı çıktım Mert’in gitmesi Barış’a güven vermiştir. Asil lider Pasao’dur. Kim ne derse desin tecrübe abidesidir Bu üç puan can simidi olmuştur. 19 puan ettik Altay mağlubiyetini unutmuş değiliz bugün hele yenmeseydiniz bakın neler yazacaktım Galibiyet ben durdurmuştur. Geri dönüşü olmayan bir yolda devam edeceğiz Artık her maç bu şekilde oynayacaksınız oynamak zorundasınız Aksi takdirde yine bütün taraftarları üzersiniz Haşim İzol başkanın transfer paralarını bu hafta içinde 2 trilyon ödemiş transfer yasağına  meydan vermiştir. Taraftarlar olarak minnettarız Azıcıkta Urfa’mızda Elimi taşın altına koysa Play of bile oynarız Değişik bir lig ne zaman kimin yenileceğini tahmin edemiyoruz Biz kendi maçlarımız bakacağız yeneceğiz bu ligde kalıcı olacağız. Bu galibiyetten dolayı bütün oyuncuları kutlarım. Hep böyle oynayın bizde sizi bas tacı edelim Diğer Takımımız Karaköprüspor’u da  Yoluna kayıpsız seriye devam ediyor Hadi bakalım hayırlısı olsun sakın bu havayı bozmayın Başkan ve yönetimi sporcuları kutlarım Bizlere cifte Galibiyet

 yaşattığınız için. Başka Urfaspor, Başka Karaköprüspor. Haydı Destek Olmaya Sözde değil icraata görelim sizi. Bence iyi bir orta saha daha gelmesi lazım başkanım Pasao’nun arkasında 10 numara görevini yapacak bir oyuncu olsun Başkana duyurulur.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler