Neydik ne olduk!...

Yazıklar olsun bu hafta Kader maçımız için sahaya çıkan oyuncuları hiç biri Urfaspor ruhuyla oynamadılar. Ümraniyespor kümede kalırlarsa bilin ki biz yenerek elde ettiği moralle havaya girecek ve iyi sonuçlar alacaktır. Tuzla yendi ve Ümraniye yendi artık ne diyeceğimiz şaşırdık. Sahamızda yenilirsek bilin ki bu ligde küme düşeriz hele rakiplerimizin yemedikçe vay halimize vay.

Sayın İrfan Buz hocam neye hizmet ediyorsun rakip sanki sahasında oynar gibi topla oynuyor biz seyrediyoruz. Daha önce yazmıştım Ümraniye ve Manisa’yı yeneriz Sözümü geri aldım Ümraniye çok iyi oynadı bir değil iki üç gol ata bilirdi. Oyuncularımıza bakıyorum ruhlarını kaybetmişler Sahada diziliş gol yememe üzerine kurulu Golcümüz Türe içler acısı İrfan Buz hocaya sormalıyız. Sen bu sistemle nasıl yeneceksin elinde oyuncu var oynatmıyorsun inat ediyorsun yada gitmek için bahane arıyorsun. Bütün spor yorumcuları spor severler bunu ayarlar kadro secimin bunu göstermektedir. Yazıklar olsun hepinize bize verdiğiniz üzüntü için.

Lig baslarken ne umutlar başlamıştık neydik ne olduk şimdi küme düşmemek için aman aman diyoruz.5 maçta kaç puan alırız bilemiyorum ancak tek bildiğimiz sahamızda yeneceksin yeneceksin. Tabi bunu da yapamazsak ağlamanın sızlamayan hiç çaresi bahanesi yoktur. Yenilginin cezası kesin sporculara hak ettiler hocanın başa geldiğinden beri aldığımız iki puan eğer bu başarı ise yazıklar olsun İrfan Buz hoca size. Urfaspor bunu hak etmiyor bilesiniz.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder

# için, dahaAnket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler