Nereye Kadar

Evet beyler nereye kadar bu puan alamamak nereye kadar bu gidişat ayılın artık uyanın artık puan sıralamasında 9 puanla 13 sıradaydık. Bizden altta bulunan takımların puanı 5 .6 7 anlayacağınız gün geçtikçe aklımıza bile getirmek istemediğimiz küme düşme potasına yaklaşıyoruz. Hoca değişimi taze kan dedik 15 günlük ara bize iyi gelir dedik hoca oyuncuları tanır kadro değişir diye beklerken aynı kadroyu gördükten sonra bizi bekleyen sonucu tahmin etmiştim.

     İrfan Buz hocaya soruyorum 22 kişilik kadroda hiç bir orta saha yok golcü yok defans yok sana tavsiyem  U-19 takımımızı seyret bak ne oyuncular var oynayan oyunculara verilen paraların 10’da birine sahayı dar ederler rakiplerine Ama nerde o yürekli hocalar yada Urfalı diye oynatmazlar.

Maça gelince ne yapalım ne söyleyelim ilk yarı biraz iyi oynadık. Golü erken yedikten sonra beraberlik golü buluruz derken ilk yarı bitti. İkinci yarı bu kadar ruhsuz bir oyuncu kitlesini görmedim orta atan yok golcü yok top taşıyan yok sonuç arka arka Yediğimiz iki golle tam ateş çemberimin içine düştük hoca seslenişimdir.

Geçen haftada yazdım kadroyu değiştir formsuz Aydın’da ısrarın niye bilemiyorum ne olacak moralimiz bozuk Java kara düşünmeye başladık. Pazartesi puanlara bir bakın 5 puanlı takımların alacağı puanlarla hep beraber kara kara düşüneceğiz . Başkan ve yönetim radikal kararlar almalı bu mağlubiyetlerin bir bedeli olmalıdır. Biz artık bir puana bile şapka çıkaracak duruma düştük. Bu gidiş nereye kadar gider bilinmez acil önler alınmazsa vay halimize vay. Düşünmek bile istemiyorum eskiden olsa parasal sorun derdik şimdi dertleri ne bilemiyorum. Sahamızda ne olursa olsun canımız çıksa da bu hafta yeneceksin artık başka çareniz yok, bu aklınıza yazım…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?
Tüm anketler