Yazıklar Olsun TFF ve ilk yarı değerlendirmesi

TFF 2. lig Beyaz Grupta Mücadele eden Sanlıurfaspor oynadığı 18 maçta almış olduğu puanlarla bu grupta en iddialı durumda ve de şampiyon olduğun yıldaki puan ortalamasını yakalamıştır. İyisiyle kötüsüyle geride bıraktık Sahamızda kaybettiğimiz maçlara baktığımızda bizimle birlikte Şampiyonluğu oynayan ekiplerdi. Biz iyi oynadığımız zaman  inanın bizi yenen hiç bir takım olamaz.

İlk yarı göze batan oyuncularımız Kemal Aydın, Behlül Şahin, Abdulsamet, Mustafa ve Ferdi anlayacağız herkes elinden geleni yapmıştır. Eksiklerimiz yok mu tatbiki var iyi bir golcü orta saha ve iyi bir kanat oyuncu olursa bizi kimse tutamaz Kemal Hocanın Ayrılmasında bizi şaşırtmadı.

    Başkan ve yönetim gidecek oyuncuları belirlemiş karşılıklı anlaşarak yollar bir bir ayrılmaya başlamıştır. İyi bir ilk yarı geçirdik daha da iyi ola bilirdi.

    Kupada Beşiktaş maçı bizi bütün Türkiye’ye tanımakla kalmadı biz bu ligde misafiriz dedirtmiştir. Gelelim Federasyona yav bu kadar taraflı davranılır mı Batman Maçında yaşanan olayları gözünüz kor mu oldu görmediniz Beşiktaş maçında  taraftarlarımız hiç bir şey yapmadığı halde ceza yağdırdınız Batmana verdiniz cezayı mükafat olarak mı verdiniz. Yazıklar Olsun Size Urfa bu yaptıklarınızı unutmayacak ama ne yaparsanız yapın Bizi çıktığımız bu yoldan döndüremezsiniz kına yakın. Acilen yapacağımız transferlerle eksiklerimizi gidermeliyiz. Yeni hocamız deneyimli grubu bilen takımları tanıyan bir hoca inşallah başarılı olur olmakta zorundadır. Çünkü bu taraftarların bir hayali vardır. Oyuncu liste varımdır bilmiyorum ama Bunu görüşmeyle öğreneceğiz. Giray Başkan bunu çözecektir.. Burudan bir daha sesleniyorum takımımızı yalnız bırakmayın Bütün Kurumları Destek Vermeye Yine Çağırıyorum. Bu yıl olmazsa inanın bir daha bu kadro ve şans gelmez bilesiniz.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?
Tüm anketler