Top İsteyecek

Bugün belki de Urfaspor olarak öyle bir fırsat kaybettik ki rakiplerimizin puan kaybetti haftada Afyonspor’a sahamızda şansız bir şekilde yenildik. Sahamızda son maçımızda tahminlerimiz kayıpsız bir 3 maç geçirmekti olmadı hayırlısı olsun. Gelelim maça bazen istesen de golü atamazsın direkten dönen toplar açık ve net kaçırdığımız goller velhasıl top istemedi mi istemez.

Şans yoktur Futbolda beceri ve kabiliyet vardır. Şahin etkisiz Behlül isteksiz bir oyun sergiledi. Seyircinin hâklı haykırışı her ne kadar  yerindeyse de unutmamak lazım. Geçen haftanın yıldızı Behlül’du incitmeyelim küstürmeyelim önümüzde daha çok maçlar var her futbolcumuz bizim için kıymetlidir bize lazımdır. Afyon kötü takım değil demiştik dikkat edin demiştik kötü takım yoktur demiştik Oynamadan mücadele etmeden İnanmadan hiç bir maçı Kazanamazsın. Bu hafta şansız beceriksizlik bizden yanaydı ve mağlup olduk Dünyanın sonu değildir.

Telafi edilir ve bizlerin beklediği sonuçları alacak olanda bu sporculardır. Başkan ve yönetimin çırpınışlarını biliyoruz. Ekonomik sıkıntıları biliyoruz çağrılarımızı her hafta yapıyoruz inşallah ikinci yarıya eksiklerimizi tamamlayarak iyi bir golcü orta saha alabilirler inşallah Tabi para olursa yardım yapılırsa hiç kimse kusura bakmasın Urfaspor’a yardım yapan. Hiç bir Allah‘ın  kulu yoktur. Konuşan Çoktur Başkan ve yönetimde tükenmek üzere Şampiyonluğa giden bir takımın gidişi böyle olama. Hele Bir Düşünün bakalım bu takım Şampiyon. Olamadı mı kimler sulanır kimler topa tutulur bir düşünün. Ona göre ayağınızı uzatın görelim.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder

# son, için, Her, dahaAnket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?
Tüm anketler