Behlül’ün Günü

Her daim söylediklerimden haklı çıkmanın sevincini yaşıyorum. Haftalar önce yazmıştım Behlül’ü kazanmalıyız diye. Çok şükür bugün o kadar etkili ve güzel oynadığı hepimizi sevindirdi Kendisine güvenen hocası Kemal hocayı mahcup etmedi .Kötü takım yoktur iyi oynadığın zaman yenilmeyecek Rakip yoktur. Bugünde Bursa spor karşısında güzel futbol ile net bir galibiyet aldık Yolumuza kayıpsız devam etmek bu haftalarda çok önemli rakip zayide olsa dikkatli ve oyun disiplini kayıp etmeden skora ulaşmalıyız.

İlk yarıda Behlül ikinci yarda attığı golle takımını rahatlatan şutlayan isim oldu. Bütün futbolcu arkadaşlarda görevlerini tam yaptı. Artık haftaya Afyon maçında bütün taraftarları maça bekliyoruz. Bütün türbinleri dolduralım 30 bin taraftar hep bir ağızdan “ŞAMPIYON” naraları atalım. Şimdi birde madalyonun diğer tarafına bakalım Emin Yetim başkanın hafta içindeki açıklamaları bence her şeyi anlatıyor.

    Başkan ve yönetim yalnızları oynuyorlar. Şampiyonluğa oynayan bir  takımın  maddi yetersizliğini dile getirerek hiç bir üst makamların söylemesi ilgilenmemesi vahim ve düşündürücüdür.

   Takım zor durumdadır herkese sesleniyorum her hafta yazıyoruz Parasal yardım şarttır. Bizim şampiyon olmamızı istiyorsanız her kesimin elini taşı altına koymalıdır. Yoksa Urfaspor’u şampiyon yapmak mi istemiyorsunuz sorusu bütün taraftarların aklına gelir. Bunu yapmazsınız her halde .O zaman  çıkın açıklayın biz bu takımı bu sene şampiyon yapacağız hiç bir fedakârlıktan parasal ekonomik yönden  kaçmayacağız deyin bizi rahatlatın taraftarı rahatlatın. Bu kadar başarı bir sezonu bir daha yakalayamayız haberiniz olsun. Benden Söylemesi seçin var ha bilginiz olsun.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?
Tüm anketler