Bir Olsun Bizim Olsun

Her geçen hafta bize gösteriyor ki artık kolay maçın olmayacağı alınan her puan aslanın ağzında olacağını gösterdi. Yenilmezliğimiz devam ediyor bir yandan iyi bir yandan kötü Strese sebep oluyor. Bu oynadığımız Düzcespor  maçında açıkça gördük oyuncularımız çok stresliydiler. İlk yarıda şanssızlık Behlül’un direkten dönen topu gol olsaydı inanın fark atardık. Artık rakiplerimiz bizi çözmeye başladılar. Kemal hoca her hafta olduğu gibi puan olsun bizim olsun mantığıyla oynattı olsun deplasmanda alınan her puan başarıdır. Bizimle birlikte  Erokspor çok tehlikeli geliyor dikkatli olmalıyız gerçi Çorum’da var ama biz böyle devam edersek sahamızda kim gelirse gelsin yenersek bu işin sonu şampiyonluktur. O kadar güzel işler oluyor ki oyuncularımız birbirine kenetlenmiş durumunda. Bir avuç taraftarımızın desteği muhteşemdi. Ara transfer şarttır. İyi bir golcü ve iyi bir oyun kurucu şarttır. Hocamız bunu değerlendirecektir. Bu iş Kemal Rüzgar’la olmaz.

   Bu hafta aldığımız puan altın değerindedir. Düzcespor  iyi bir takım ama biz daha iyiyiz. Eğer eksiklerimiz giderilirse bizi kimse yenemez tutamaz Kemal Hocam taktik iyi yenemiyorsan yenilmeyeceksin oda tuttu bir oldu bizim oldu. Ligin yenilmez tek takımıyız ve bu hafta sahamızda yenersek bizi kimse tutama.

   Stat dolmalı Şehir bayraklarla donatılmalı Şampiyonluk havasına girilmelidir. Birde Beşiktaş kulübüne sponsorlar Urfalı iş adamına iki sözüm olacak. Neden Urfaspor değildi Beşiktaş geleydin teklif vereydin Başkanla yönetimle görüşeydin. Bu Şehrin evladı olarak seni kınıyorum. Urfaspor hepimizin sevdası ve çok sıkıntılar vardır. Başkan ve yönetim belli etmese de bunu hafifletecek maddi imkanlara ihtiyaç vardır. Oyuncuların taksiti ve pirimi gelmiştir. Para gereklidir biz hedeflerimize varmak istiyorsak her kesimi göreve çağırıyorum.. Hedef şampiyonluktur.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?