Birlikte Güçlüyüz Başaracağız

Yıllardır hasret kaldığımız birliktelik bu yıl Allah in izniyle güçlü bir beraberlik görüntüsü veriyordu.

Gerek Valimiz Salih Ayhan Gerek Büyük Şehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül Bize yeter artık bu yıl taraftarların beklentisi olan bu fotoğraf yeterlidir başaracağız İnegöl Galibiyetinden sonra yaşanan heyecan sahamızda oynadığımız Erzincan  Maçında seyircilerin gösterdiği ilgiyle doruğa çıkmıştır.

    Sahaya çıkan kadromuz hepimizin ezbere bildiğimiz ufak tefek değişikliklerle maça başladık. Behlül ve Mustafa ilk 11 gördük. Kontrollü oynadık kurgu aynı sistem aynıydı. Gol yemeden atılacak gollerle maçı almaktı öylede oldu. 38 dakikada yine Mert’le golü bulduk. Taraftar bir galibiyetin nelere kadir olacağını biliyor o kadar müthiş bir destek veriyor ki maça gelmeyenlerin pişman olduğunu haykırıyordu. ilk yarı galibiyetimizle son buldu İkinci yarı başlarken biz bu maçı alacağız başka çaremiz yoktu düşüncesiyle Muhteşem bir giriş yaptık Muhteşem bir taraftar desteğiyle oynuyorduk oyuncuların inancı sahaya yansırken Kemal Rüzgar’ın golü  işi bitirdi. Artık Maçin bitmesini bekliyorduk. Hakemin bitiş düdüğüyle öyle bir şey vardığı anlatılmaz yaşanırdı.

   Bu Birliktelik işte bu yıl bu sene Şampiyonluk senesi dedirtti. Oyuncular, taraftar, başkan, yönetim ve Urfaspor’u seven herkes tek yürek olarak Bağırıyordu. Liderdi artık Urfaspor Şampiyon Şampiyon naraları her yeri inletiyordu.

   Şehir Olarak ta birlik olmalıyız destek ol maliyiz sahiplenmeliyiz. Yardım yapmalıyız. Ayrıca Ampute Milli Takımızı da Dünya Şampiyonluğunu Kutlarım . Yeter ki Yürekten Olsun her şey Yenilmeyecek takım yoktur. Yüreğinize Sağlık hepinizin. Şımarmak Yok yol uzundur. Kemal Hoca biraz daha cesur oynamak lazım. Artık her takımın korkulu rüyasıyız oyuncuklarımızın primlerini ödeyerek ileriki haftalarda daha başarılı sonuçlara odaklanmalıyız.

Teşekküller Urfaspor, teşekkürler Ampute Milli takım var olun. Urfa sizinle Türkiye sizinle…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?