Galibiyetlere alıştırın bizi..

Bugüne kadar oynadığımız maçlarda almış olduğumuz beraberlikler hepimizin moralini bozsa da üst sıralardan kopmamız takımımızın oynadığı oyun olarak eleştirmemize rağmen mağlup olmayan üç takımdan biriyiz. Sahamızda hep söylerim hücumu düşünerek oynamamız lazımdır. Bayburt ligin en sonunda bir puanı olan bir takım ilk yarı oynadığımız futbol ne yazıktır yine hüsran beraberlik mi olacak sorusunu aklimiz getirdi. Oysa Karşıyaka maçında oynanan oyun umut verici hepimizi tatmin etmiştir.

 İkinci yarı yapılan değişikliklerle daha çok topla oynayan hücumda çoğalan golü düşünen bir Urfaspor vardı. Arka arka gelen goller Behlül’ün gün geçtikçe artan formu ileriki haftalar için umut vermiştir. Kemal hocam tamam senin kararların oynatmak oynamamak ama bir gerçek var Behlül’ü Kazanmalısın kupa maçının yıldızı Behlül’dü bunu herkes gördü galibiyet  çok güzel hele hele devamı gelirse daha da güzel olacak.

   Baybut İl Özel İdarespor zayıf bir takım galibiyet bize ölçü olmasın bundan sonra alınacak her galibiyet bize hedeflerimize ulaştıracaktır. Bütün oyuncular teknik heyet Başkan ve yönetimi alınan bu Galibiyet için kutlarım. Sizden Taraftar olarak ricamız artık alıştırın bizi galibiyetlere devamı gelsin bu galibiyetlerin. Şehir olarak artık şehrin tek Markası olan Urfaspor’a sahip çıkılmalıdır.

   Hiç Bir takım kendisine  sahip çıkılmaması durumunda başarılı olamaz bunu böyle bilin. Taraftar arzulu istekli takımının yanında Deplasman olsun iç saha olsun inanın bu taraftar süper lig ekiplerinde yok. Hepsinin anlılarından öperim. Tek arzumuz galibiyetleri devamının gelmesidir. Bu Galibiyet bir maç fazlasıyla liderliğe çıkardı bizi olsun alışalım ki bir daha bırakmayalım.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?