Bu Galibiyete İhtiyacımız Vardı

Haftalardır galibiyete hasret olan Karaköprü Belediğyespor bu hafta sahamızda güzel bir oyun ile Edirnespor’u net bir skorla 2-O yenerek galibiyet hasretine son verdi. Bu galibiyet hem başkanı yönetimi hem de taraftarlar için  bir başlangıç olarak ileriye dönük bir mesai olarak bütün Karaköprü Belediyespor sevenlerini gelecek için hayalleri için PLAY OF yada Şampiyonluk için hayallerini güçlendirdi.

   Transfer döneminde alınan kaliteli oyuncuların oynadığı futbol ile alınan beraberlik sonuçları bu galibiyetle son buldu. Takım iyi arkadaşlık iyi hocaları tecrübeli neden olmasın. Bütün Urfalılar olarak isteriz bir takımız üst lige çıksın şehrimizi temsil etsin. Üst düzey oyuncuları var her nedense Hocalarının daha verimli oynatması lazım Tecrübeli ayakların yanında gençlerde motive ederek daha güzel sonuçlar alına bilir. Tek Eksik Taraftardır.  Başkan ve yönetim maçlarını acaba 11 Nisan stadyumda oynasa farklılık olur mu diye düşünmeye başladım denemek lazım.

    Başkan Mustafa Aslan çok iyi niyetli futbolculara yaklaşımı tartışılmaz bunu da düşünmesi tavsiye ederim. Hedefseniz Varsa her seyi denemek lazım. Bizim Neyimiz Eksik diğer ilçe takımlarından.

   Sayın Valimizin Karaköprü Belediyespor maçına da  takımıza da destek vermesini bekliyoruz. Spor Sevdalısı Valimiz zaten farklılığını göstermeye devam ediyor. Hepsi Bir yana Edirnespor’u Yenmek önünüzü hedeflerimizi görmeye  bir başlangıç olmuştur. Başkan Yönetim ve hocamıza sporcu arkadaşlara bütün çalışanlara emekleri için teşekkür ederim. Urfa’mızın her takımı bizimdir, başarı bizimdir.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?