Özlemiş Taraftar Futbolu

Yeni sezonun ilk maçı ilk heyecan velhasıl özlemişiz sporu taraftarı Urfaspor’u Çorumspor kadro olarak güçlü oyunculardan 1 ligden tecrübeli ayaklardan oluşan bir kadroya Sahipler Bizde oynamış oyuncuları kadrolarında olup bakalım ne yapacaklar diye bekledim İlk yarı orta sahada gecen bir oyun oldu Urfa spor daha etkili oyun oynadı ama gol bölgelerinde yetersiz kaldı oyun kuramadı. Çorumspor’un en tehlikeli oyuncu Mehmet Akyüz olduğunu biliyorduk Hocamız temkinli olarak kontrol ettirdi ve de ilk yarı bizim Üstün oyunumuzla berabere olarak bitti.

 İkinci yarı Hocamız nasıl bir taktik yapacak diye merak ettik Ancak Çorumspor her an gol ata bilecek bir yapıya oyunculara sahipti. Kemal hoca risk almadı lige puanla başlamak istedi  ve de bir puan alarak başladık.

   Çorunspor kadro zenginliğiyle çok can yakarlar ve iddialı olarak geliyorlar. Urfaspor taraftarları muhteşemdi. Özlemleri her haliyle belliydi susamışlardı Coşkulu tarafların sayesinde alınan bir puan olarak hanemize yazılmıştır. Özel maçların ölçü olmayacağını biliyorduk Artık Kemal hoca bu maçtan çıkaracağı dersine iyi çalışmalıdır. Güçsüz takım yoktur biz iyi oynarsak puanlar almalıyız kendi göbeğimi biz keseceğiz oynayacağız puanları hanemize yazdıracağız.

Valimizin maça ilgisi hepimizi gelecek için ümitlendirmiştir. Bunu şehrimizdende bekliyoruz. Yine de alınan bir puan kötünün iyisidir. İyi Yoldayız gol bölgesine takviye ve orta sahaya oyun kurucu şarttır.

   Teşekkürler Taraftar Derneklerine artık şehir olarak Şehrin markasına sahip çıkmanın zamanıdır. Uyanın Artık Yakalayın Havayı.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?