Acımız büyük

Sözün bittiği yerdeyiz Arla arka gelen trafik kazalarından sonra inanın yazacak hiç bir şey bulamadım. Gaziantep Nizip yolunda   18 canımız Mardin’de 10 canımız hakka yürümüştür. Aczimiz çok büyük hele Yardıma koşarken haber yapalım derken İHA haber ajansın tanıma imkanı bulduğun iki arkadaşımızın hayatlarını kaybetmeleri ve Muhammet Abdulkadir Esen olumu hepimizi derinden üzmüştür. Hepsinin Mekanları cennet olsun inşallah ailelerine sabır versin. Düşünmek lazım kaza olan yerde uyarı levhasının olmaması felaketin habercisi olmuştur. Bu Radar duyarsızlığı araştırmak Lazımdır. Hepimiz bütün Basın camiası ve üzüntü içindeyiz.

Çok güzel bir yazı hazırlamıştım Urfaspor için uyarılarım vardı eksiklerimiz vardı nelerin bizi beklediği vardı ama acımızın büyüklüğü  yazımı hafta bırakmış olmuştur. Bazen acıyı hep birlikte paylaşmak lazım Çok sayıda vefat eden arkadaşlarımızın hepsinin mekânı cennet olsun Kısa yazdım gerekli önlemlerin alınması dileğiyle bir daha böyle acıların yaşanmaması için Yetkililerden daha duyarlı olunmasını diliyorum.

Basınız Sağ olsun Gaziantep başınız Sağ olsun Mardin Hepsinin mekânı cennet olsun inşallah. Bir Daha Böyle Acıları Yasamamak Dileğiyle…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?