11Nisan Stadını Bitirmek Zorundasınız

İnanın o kadar güzel bir Şehirde yaşıyoruz ki her yönüyle muhteşemiz Hayretler içinde yapılan beyanları okuduktan sonra aramak zorunda kaldığımız Stat müdürü Abdullah Canbeyli’yi sorduğumuz soruların cevabını vererek telefonu kapattım. Stat ne olursa olsun biteceğini 28 Ağustostaki Çorum maçının sahamızda oynayacağını beyan etmiştir.

   Sevinmedim neden diyeceksiniz saha kenardaki sökük tasları olduğunu yapılmasına Pazartesi başlanacağını çift vardiya çalışılacağını öğrendim. Biter mı biter İnşallah bitmek zorundadır. İlk maç önemlidir. Hele maça ilgi gösterilerek 30 bin kişi oynanırsa güzel bir giriş ve galibiyet bizi uçurur. Aksini düşünmek bile istemiyorum. Kamp dahilinde yaptığımız iki özel karşılaşmada kazanmamız gösteriyoruz iddialı geliyoruz imajını vermiştir. İki maçta da kadrolara baktığımızda 3 gol atan Enes göze batan oyuncu olmuştur. Yenilerin iyi oynamaları bize umut vermiştir.

  Kemal hoca gelince oyun sistemini kamp boyunca oyunculara aşılamış aynı Şampiyon olduğumuz yıl  aklıma geldi. Herkesten destek bekliyoruz. Unutmayın bu takım şahısların değil Urfa’mızın yegane takımıdır. Yok efendim bu başkan bu yardımları değil herkesin takımıdır. Pamuk elleri cebine gitmeyenler Allah aşkına sosyal medyada Urfa sporu seviyorum naraları atmasın biz herkesi biliyoruz ona göre. Gençlik İl Müdürü çalışkan Urfa’mıza bir şeyler kazandırmak istiyor istiyor da neden bunca zaman bekledin diye sorarlar sayın müdürüm. Büyük şehir olarak atletizm yarışlarının Irfa kazandırmaya çalışman takdir edilir Komşu ilerde olan zemin bizde olmaması bunca gelen müdürler gelen kuruma paraların nerelere harcandığını sormak lazım belkim siz sorarsınız.

   Sizden Ricam 28 Ağustos’a yetiştirin müdürüm taraftar haklı geçen zamanda neden yapmadın koltukları neden yapmadınız sahayı diye sorgular. Sizden umutluyuz maçımızı sahamızda koca yürekli taraftarlarımızla birlikte Çorum yenerek başlamak istiyoruz. Bu sevinci bize yaşatmalısın müdürüm. Bu istek bütün Urfaspor taraftarlarının gönlünden geçen duygulardır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?