Karaköprüspor gümbür gümbür geliyoruz

Bu hafta Karaköprüspor’u ele alalım dedik. Geçen sezondan bu yana yapılan yapılmayanları ele alalım dedik. Yönetim Ve Başkan Mustafa Aslan derler ya taşın altına Gövdesi elini koymuş. Kongrede Güven Tazeleyerek yeni bir listeyle İse başlamıştır. Bu yıl gerçekten Karaköprüspor iyi yerinde eksik bölgelere transfer ettikleri oyuncularla taraftarına güzel futbol izletecektir.

Hocaları  Besim Durmuşlar ve deneyimli genç oyuncularla  harmanladıkları kadrolarını başarıya odaklı bir sezon yasatacaklardır. Farkında mısınız sessiz sedasız yapılan uyum içerisindeki yönetenim ve başkan  tek düşüncelerinin Urfamıza yeni bir Şampiyonluk yaşatmasıdır.

    Niye Olmasın  Oyunculara tek tek baktığımızda 2 ligden alınan oyuncuların yanında Genç gelecek vaat eden oyuncuları da takıma kazandırmışlardır. İç transferde eski oyuncuların bir kısmıyla anlaşmaya varılmış sezona hazırlık döneminde yoğun tempoyla çalışmayla gecen zamanda çok iyi bir atmosfer yakaladıklarını şahit oldum. Alınan oyuncuları tanıyalım isterseniz Berat Çelebi kaleci, Raşit Şahingöz orta saha, Ahmet Üner stoper, Kemal Sabri Bayraktar, sağ sol kanat, Muhammet Öztürk forvet, Emre Fırtına sol bek, İbrahim Halil Talay sağ sol kanat, Mustafa Berk Köroğlu forvet, Fatih Dalgıç orta saha, Mücahit Çakır stoper, Muhammet Taşdemir sağ sol kanat, Kubilay Akyüz forvet, Serkan Doğu sağ kanat.  oyuncularla birlikte başarı gelecektir.

   Başkan ve yönetimin fedakarlık ederek aldıkları  sporcular oynayacakları futbolla ise sorunsuz bir şekilde bize mutluluk yasatacaklardır. Neden olmasın İstanbul takımlarının güç birliğini biz neden yapmayalım birlikten kuvvet doğar boşuna söylememiştim. Ama nerde hep hasatlık, kıskançlık çekememezlik. Başarı olunursa  unutmayın ki hepimize fayda sağlar Urfaspor’a fayda sağlar. Transfer bitmeden Kemal Kılıç hoca oynatmayacağı oyuncuları Karaköprüspor’a vermelidir Kiralanmalıdır. Bir ilin takımı ne kadar çok olursa o kadar oyuncu yetişir. BİRDE Urfa spor taraftarlarına bir sözüm olacak Urfa sporun maçının olmadığı zaman Karaköprü spor’u Destekleyelim buda bizim boynumuzun borcu olsun.

  Bu Sezon gerçekten gümbür gümbür bir sezon olacak umutluyuz her iki takımızda iyi hazırlanıyor ligler başlar başlamaz sabırla iyi niyetle bekleyelim. Kötü sonuçlar olsa da yılmadan destek verelim ki Her hafta iyiye doğru gidelim. başkan.  Mustafa Aslan ve yönetimine bu imkânları tanıyan Metin Baydilli’ye bu kadar yeni oyuncu takıma kazandırdıkları için teşekkür ederim. Her takım bizim başarı bizim olacaktır. Gümbür gümbür geliyoruz yeter ki inanalım…

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?