Hedef 20.000 bin olur mu olur.

Yıllardır kanayan yaramız olan URFA SPOR olarak Üye kaydımız 20000 olur mu sorusunu hem canlı yayınlarda hem köselerimde yazdık konuştum. Maalesef ne duyan oldu nede utanan yeri geldi mı mangalda kül bırakmayan is Adamlarına Urfalı Olup da destek vermeyenlere sorarım neden Urfaspor’a üye olmuyorsunuz neden destek vermiyorsunuz Yıllık 1000 milyar kimseyi fakir etmez 20000 iye olduğu  zaman konuşma hakkın ve de istediğin Adayı seçme hakkını elde edeceğini biliyor musun.

Orda burada konuşacağına yok efendim üyeler bunun adamı demektense gelin üye olun siz konuşun Palavra sözler size bir şey kazandırmaz. Urfaspor zor durumdadır. Başkan ve yönetim Valimizle görüşmüş destek sözü almıştır yeterli değil Nerde Bu Şehrin Milletvekilleri 13 Belediye Başkanları tek markamız Urfaspor’dur Zeynel Başkandan başka yardım elini uzatan yoktur. Kimseden ses seda yoktur. Yapılacak tek şey valimizin Önderliğinde Bir Ekip kurulup Üye kaydı yapılmasıdır Organizedeki Bütün Fabrikalar Is yerleri kayıt yapılmalıdır . Daha önceleri de yapılacaktı  Fiyaskoyla bitmiştir.

Forma Satışı Fiyaskoyla Bitmiştir. Bu defa olur mu olur umuduyla yeni sezona başlayalım Fikstür çekilmiştir İlk maçımız  corum sporla sahamızda. Yapılan transferler yetersizdir Golcümüz Sinan sözünde durmamış gitmiştir Yerine kaliteli bir bitirici bir golcü şarttır. Orta sahada 10 numara gereklidir. Biz Yazarız uygularsanız seviniriz. Şimdi yapılacak tek şey yardım yapılmasıdır. Zamanında 1992 sezonunda İbrahim Dörtgül başkanlığında Urfaspor Pulu bastırılmış bütün kurumlara verilmiş gelen paralarla takım ayakta tutulmuştur.

Efsane başkan kimseden yârdim takdim almadan takımı ayakta tutmuştur emekleri için teşekkür ederiz. Zaman farklı herkes ağzını açtığı milyonlardan bahsediyor yönetimin ve Başkanın işi çok zor Akıcı bir gelir olmadığı ayakta durabilmek çok zor. Her kesimin bu takımıza destek olması şarttır.. Taraftar Dernekleri Bir çatıda birleşmiş Destek çağrıları yapmaktadır. Haklılar kimsenin umurumda değil Urfaspor. Bizi Yanıltılarda Olur mu Olur Bu Sene hadi bakalım Üye olun atın paylaşalım bütün paylaşanları  Gazetemizde paylaşalım görelim sizi. Destek tam destek bu sene  bizim senemiz olsun inşallah.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Size göre Şanlıurfa'nın en önemli sorunu nedir?