Beyaz Grup Transferler..

Sessiz sedasız gecen günlerden sonra yönetim ve Başkan sessizliğini bozarak Urfaspor’la anlaşan futbolcuları basına tanıttı. Çekilen kuralar sonunda Beyaz Grupta mücadele edeceğiz iyimidir kötümümdür maçlar oynandıktan takımları tanıdıktan sonra belli olur.

   Analiz yaptım takımları kolay grup değil hedefi olan takımlar var peki biz ne yaparız diye düşündüm. Alınan yeni oyunculara baktığımızda genç oynadıkları takımda başarılı olmuş kişiler alınırken her halde Kemal Kılıç hocaya danışılmıştır kanaatindeyim yoksa hocamızı iyi tanırız habersiz alınan hiç bir oyuncuyu iyide olsa oynatmaz bunu daha önceleri gördük. Grup güçlü bizimde güçlü olmak zorunluğumuz var. Şimdi alınan oyuncuları tanıyalım 1.Mehmet Yiğit, 2.Alpay Koçaklı 12 gol atmış, 3.Aydin Bağ kaleci, 4.Ibrahim Sürgülü 12 gol stoper, 5.Erkan Develi on libero, 6.Seyit Gazanfer  sağ bek, 7.Mert Çapar sol kanat, 9 gol  inşallah bize hayırlı olurlar. Bakıldığında Sinan Kurumuşla anlaşılırsa anlaşmak lazım hücum hattımız çok güçlü olur. Defans dahil orta  saha dahil bunlar yeterlimi değildir. Bize orta sahada bir usta lafzimdir takımı yönetecek oyun kuracak abilik yapacak biri olmalıdır. Bunu yapacaklarından eminim. Bize ne düşüyor soran yok hep yazdım yine yazıyorum bu işlerin hepsinin parayla olduğunu maalesef yardım yapan yok para veren yok. Şahsım olarak yeni Valimizden umudum tamdır. Sıkıntıları anlattık çözüm bulacağına bir taraftar olarak eminim Bize de Sivas mucizenin yaşatır inşallah. Erken yapılacak her transfer kazançtır. Geçen yıllara nazaran erken yapılıyor transferler sonuna kalmadan Başkan Yönetim her oyuncunun bir yedeğini almalıdır  Rekabet başarı getirecektir. Hepimize Düsen  görev takımıza sahip çıkmak birlikte beraber olmaktır. Grup Zordur takamlar tek tek bakıldığında Bursa spor Tarsus Erzincan Amed Menemen Sivas göze batan takımlar. Ama küme düşmemek için diğer takımlarda güçleneceklerdir buna eminim.

   Sonsöz artık Hocanın ve başkan ve yönetimindir işi sıkı tutarak hedeflerimizi bize gerçekleştirilen. inşallah. Alt Yapıdan süper gençlerinde takıma kazandırırlarsa inanın Hayallerimizi senesi bu yıl olacaktır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?