Vay Halımıza Vay Urfaspor

Yazıma başlamadan önce trafik kazasında kaybettiğimiz Urfaspor Sevdalısı Abdurrahman Yılmaz kardeşimize Allahtan rahmet mekânı cennet olsun inşallah diyerek yazımıza başlayalım.

Hakikaten “VAY HALIMIZE” Bu söz Mehmet Karakeçili kaptanımındır. Yapılan Urfa tanıtım günlerinde açılan Urfaspor standında gelenlerin çokluğu ilgisi dışarıdaki Urfalıların ziyareti beni çok şaşırttı ve memnun etti.

Peki kimler geldi kimler geçti hepimiz azda olsa gördük. Boy resimler çekildi boy boy methiyeler dizildi. Soruyorum simdi kim ne kadar yardım yaptı kim ne kadar forma aldı kim ne kadar Urfaspor’u sevdiğini yardım yaptığını açıkladı. Resimler atmak  forma vermek kolay 1 milyon kişinin tanıtım yerini ziyaret ettiği biliyoruz .İs Adamlarından tutun Sanatçılar, Milletvekilleri ve Bakanlar Urfasporuma ne yardımı yaptı bir hiç sevmek bu değildir sevmek bu zor durumda elini taşın altına almaktır. Başkan  ve yönetim açmış olduğu stant yerindedir ama bir  vefasızlık bir duyarsızlıkla bitmiştir. Kimsenin Umurunda Değil Urfaspor yardım yapan yok, para veren yok onun içindir “VAY HALIMIZA VAY HALIMIZA” .Zorlu bir sezon bizi bekliyor Hoca ile anlaşma yapıldı peki alınacak sporculara para nerden gelecek sesleniyorum Transfer sezonu başlamıştır elimizi çabuk tutup iyi oyuncular bize lazım oyuncuları hocamızın direktifi doğrusunda almalıyız. Geç kalınmadan yapılmalıdır. Her Sene gibi sona kalınmamalıdır. Yine Her Daim seslendiği gibi  yabancı hayranlığını bırakalım. Dışardaki iş adamlarımız Başka kulüpleri satın alacaklarına gelip Urfapor’a destek olsunlar yönetime girsinler nedir bu yabancı hayranlığı. Urfaspor Vakıftır sizi bir çarpar doğrulamazsınız haberiniz olsun.

   Sözün Kısası  Urbamın sahipsiz taraftarları gördünüz takip ettiniz standımızı ziyaret edenleri  herkesi 10 bin verseydi 1 bin lira verseydi 1milyon kişiyle hesaplayın. Nerde O Yürekli Urfalı İş Adamları, Sanatçılar, Baskanlar ve Bakanlar

Öyleyse Neymiş “Vay Halımıza Vay” Urfaspor Diyoruz. Ve inşallah bu sene arzu ettiğim hayallerimize kavuşuruz.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder

# urfaAnket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?