Gerçek Şampiyon Urfaspor

Şaşırdınız değil mi şaşırın Malatya'daki devam eden Türkiye şampiyonasında U18 takımımız Kahtaspor’u yenerek Finale kaldı. İste Gerçek Urfaspor bu hepimizin özlemle beklediğimiz bu gençlerin başarısı. Hocaları Kemal Tosun, Mesut Yılmaz Müslüm Abacıoğlu ve de bütün ekip arkadaşlarına özveri çalışmalarından dolayı Gözlerinden öperim.

Kurtuluşumuz borçlardan bu gençleri Urfaspor’a kazandırmalı biter. Hatırlatayım unutanlara Transfer yasağı döneminde Mutlu Yılmaz hocamızın genç Urfalı sporcularla verdiği mücadeleyi ve Bu takımın şimdi var oluşunun tek sahibi kapanmamasının tek hakimiyeti neden diyeceksiniz maçlara çıkılmasaydı direk küme düşecektik emeklerine özverisine sağlık Mutlu Yılmaz hocamızın şimdi yapılacak tek şey bu gençleri kaybetmemek Geçen yıllarda önemli emekleri olan Bedih Şahapoğlu, Abdurrahman Eskici, Murat hocanın yetiştirdi sporcular sorarım size Neredeler hepsi kayıp olup gittiler. Bu kadar transfere para harcanan zamanda reçete alt yapıdır alın hepsini profesyonel edin hiç değilse içlerinden 5 ve 6 tanesi oynayacak durumdadır isimlerini yazmıyorum. Kemal hoca bunu değerlendirecektir buna eminin cesaret lazım güven lazım oynatacak hoca lazım zaten şampiyon olamıyoruz bari gelecek sezonda tecrübe kazandıkları takdirde hayallerimiz 3 ve 5 yıl içinde gerçekleşir. Herkes Umutsuz  Haklılar defalarca yazdım bugün yine yazıyorum 50 Trilyon Borcu olan Urfaspor’u kim başkan olur bilemiyorum.

Transfer yasağı kapıda 587 milyar acil ödemesi vardır hatırlatayım. Yerel TV Seyrettim  acaba soracaklar mi diye ama nafile Kulübün Alacaklarına Temlik koyanlar kim diye maalesef cesaret edemediler soramadılar. O zaman yapmayın yayın. Demek istediğim biz Urfaspor’u yaşatmaya uğraşıyoruz. Bu gençler bizim Kurtuluşumuz olacaktır. Yeni Valimiz Sivas'a çok Şeyler yapmış kazandırmıştır. Sporu seven biri Şehrimize hoş geldin diyoruz ve ilk istediğimiz bizi borçlardan kurtar alacakları çağır ve de bu kangren sorunu halet valim Urfa’nın Kahramanı Ol. Taraftarların beklentisi Urfalıların beklentisi budur. İnşallah gerçek şampiyonları   U18 takımızı hepsini Urfaspor’da görürüz. Yapın bu cesaretli girişinizi görelim sizi. Valimize Hoş geldin diyor en kısa zamanda Başkan ve yönetimle bir araya gelmesini temenni ve rica ediyorum.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?