Engelsiz Aslanlar Asla Yanlınız Değildir

Her zaman olduğu gibi bugünde engelsiz aslanları yalınız bırakmadık ama kafama takılan  İlimizi Süper ligde temsil eden Şanlıurfa büyükşehir belediye basketbol takımı ve Amute futbol takımı neden bu kadar ilgisiz bırakılıyor anlamış değilim. Bu aslan parçaları acaba ilimizi Süper ligde temsil ederek hatamı yaptılar yoksa suç mu işlediler ki kadar ilgisiz kalıyorlar.

Sezon başından bu yana bir tane yetkili moral amaçlı da olsa hiç bir maçlarına neden gelmez anlamış değilim. Ya insan bir defa da olsa gelir izler takım ne durumda özellikle üç büyük takım diye adlandırdığımız takımlara karşı adeta doğranıyor çünkü  onlarda anlamış bu takımın ilgisiz sahipsiz ve desteksiz olduğunu.

Taraftar desen zaten yok defalarca stada otobüs hattı için sözlü  yazılı olarak girişimlerimiz sonuçsuz kaldı.  İşin en acı yanı hem Basketbol hem de Ampule takım oyuncuları her hafta düğün davetiyesi gibi sağa sola maça davet mesaj atarak destek istemeleri hiç mi vicdanen sizleri rahatsız etmiyor. Bu mu spora olan sevginiz bu mu engelli kardeşlerimize verdiğiniz değer. Ama ne gerek var siz ancak  billboardlarda sosyal medyada bol bol fotoğraf çekip raklam yapın nede olsa sosyal medyayı güçlü sanıyorsunuz. Âmâ biz en güçlü olan engelsiz aslanların yanında olmaya devam ediyoruz.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Aziz Atlı - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?