19 Mayıs Basketbol Turnuvası Başladı

Haliliye Belediyesi ve Haliliye İlçe Milli Eğitim müdürlüğü tarafından ortak olarak düzenlenen 19 Mayıs Basketbol Turnuvası 9 Mayıs Pazartesi günü Sebiha Gökçen spor salonunda başladı.

19 Mayıs   Gençlik ve spor Bayramı münasebetiyle düzenlenen turnuvaya 6 kız 10 Erkek takımının katılımı ile toplamda 16 takım mücadele edecek.

Gençleri salon sporuna yönlendirmek ve sınav stresini azıcıkta olsa üzerlerinden atabilmesi için düzenlenen Basketbol turnuvasına Haliliye Belediyesi ev sahipliği yapıyor. Haliliye sınırları içinde bulunan liseler arası turnuvanın , öğrencilere katkısı çok fazla olacağını düşünüyorum.

Basketbola Şanlıurfa’nın ilgisini birazcık daha artırabilmek ve öğrencilerin sınav öncesi streslerini atabilecek ortam oluşturabilmek çok önemli,

Lise öğrencilerin sınav maratonuna çok fazla yoğunlaştığı bu dönemde bu turnuvanın çok önemli kakı sunacağına inanıyorum.

19 Mayıs Basketbol Turnuvasına ev sahipliği yapan başta Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve ekibine , Haliliye ilçe Milli eğitim müdürü Mehmet Ural ve ekibine, turnuvaya katlım sağlayan okul müdürleri ve öğretmenlerine Basketbol İl temsilcisi Kemal Ergüven ve Hüseyin Çiftçiye teşekkür ederim.

Final müsabakası 11 Nisan Spor salonunda 19 Mayıs Perşembe günü oynanacak

1.Gün sonunda oynanan maçlar ve sonuçları:

Şanlıurfa Spor Lisesi 16-  11 Urfa Anadolu Lisesi

Göbeklitepe Anadolu Lisesi 16-15 Bahçelievler Saadet Özdemir Kız Lisesi

Şanlıurfa Anadolu Lisesi 41-2 Konuklu Anadolu Lisesi

Yahya Kemal Beyatlı Lisesi 25-8 Sosyal Bilimler Lisesi

Şanlıurfa Fen Lisesi – 40-22 Çeaş Anadolu Lisesi

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar İbrahim Özgeliş - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?