Veda

Üzülerek söylüyorum bu bir veda bu bir hayallerin yok oluşu bu bir kimsesizlerin direnişidir. Sezon boyunca yazdık durduk bu takım herkesi yener Şampiyon olur olmazsa play of oynar ama ne oldu ayni sporcular değil miydi sahada oynayanlar son 4 maç oynanan futbolu diğer maçlarda neden oynamadınız oynamak mı istemediniz bunu anlamak mümkün değil ama yine de sahamızdaki son maçımıza bu sezona muhteşem bir galibiyetle veda ettik. İyisiyle kötüsüyle iyisinden çok  kötüsü çok konuşulacak şey şey var hepsini biliyorsunuz yazdık söyledik daha öncede

yazdım Urfaspor’u bu borçlarla kimse başkan olmaz ve de liste vermez bunu bir defa bilin. Varsa bir yığıt çıksın meydana ilan etsin. Bizler bütün mülkü amirlerini göreve çağırdık  borçları hal edin diye ama nafile bir gelişme yok takip ediyorum. Her taraftar bunu böyle bilerek her yerde dile getirsin bilmeyenlerin bilmek hakkınız. Urfaspor bakı herkes geçicidir. Siz siz olun büyüklük hevesine girmeyin basından öğrendiğime göre taraftar dernekleri birleşmiş iyi bir gelişme ama gaye nedir kime hız et edilecek bilinmeli. Yalnız Urfaspor’a destek olunacaksa Muhteşem bir oluşumdur. Daha önce dile getirmiştim iyi oldu.

Nazilli maçında yine muhteşem oynadık hele  Sinan’ın gol kralı olarak sezonu kapaması bizi daha da mutlu etmiştir. İyi bir oyuncu ve de golcülüğü tartışılmaz. Gelecek sezon kalacak sporcuların başında olması gereken kisidir. Velhasıl sahamızda veda maçımızı süper bir galibiyetle kapattık. Yeni sezon ne olur bekleyelim görelim bakalım gün o harman ola sürprizlere hazır olun. İlerleyen zamanlarda göreceksiniz Urfaspor çok büyük bir camiadır her daim yasatacak  kişiler çıkar ve bütün taraftarların gönlünde olacaktır. Bir gün hayallerimiz gerçeğe dönecektir bu sene olmadı ama umudumuz bakıdır.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Sait Köylü - Mesaj Gönder
Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?