• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Şanlıurfa'da 200 Polisin Katılım İle Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Şafak Operasyonu Düzenlendi. Operasyonda 27 Şüpheli Gözaltına Alındı.

Şanlıurfa'da 200 Polisin Katılım İle Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Şafak Operasyonu Düzenlendi. Operasyonda 27 Şüpheli Gözaltına Alındı.

Son dakika Şanlıurfa'da 200 polisin katılım ile uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak operasyonu düzenlendi. Operasyonda 27 şüpheli gözaltına alındı. haberleri ve Şanlıurfa'da 200 polisin katılım ile uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak operasyonu düzenlendi. Operasyonda 27 şüpheli gözaltına alındı. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. Şanlıurfa'da 200 polisin katılım ile uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak operasyonu düzenlendi. Operasyonda 27 şüpheli gözaltına alındı. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Şanlıurfa'da 200 Polisin Katılım İle Uyuşturucu Satıcılarına Yönelik Şafak Operasyonu Düzenlendi. Operasyonda 27 Şüpheli Gözaltına Alındı. Haberleri

Şanlıurfa'da 200 polisin katılımıyla operasyon: Çok sayıda gözaltı

Şanlıurfa'da 200 polisin katılım ile uyuşturucu satıcılarına yönelik şafak operasyonu düzenlendi. Operasyonda 27 şüpheli gözaltına alındı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz