• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  • Polikliniklerimiz Yeterli Sayıda En Hızlı Şekilde De Tamamlamayı Planlıyoruz Tabii Ki Biz Sağlıkçılar Olarak İdareciler Olarak Aşıyı Onaylıyoruz Kendimizde Olduk Herkesin De Olmasını Tavsiye Ediyoruz "diye Konuştu.

Polikliniklerimiz Yeterli Sayıda En Hızlı Şekilde De Tamamlamayı Planlıyoruz Tabii Ki Biz Sağlıkçılar Olarak İdareciler Olarak Aşıyı Onaylıyoruz Kendimizde Olduk Herkesin De Olmasını Tavsiye Ediyoruz "diye Konuştu.

Son dakika polikliniklerimiz yeterli sayıda en hızlı şekilde de tamamlamayı planlıyoruz Tabii ki biz sağlıkçılar olarak idareciler olarak aşıyı onaylıyoruz kendimizde olduk herkesin de olmasını tavsiye ediyoruz "diye konuştu. haberleri ve polikliniklerimiz yeterli sayıda en hızlı şekilde de tamamlamayı planlıyoruz Tabii ki biz sağlıkçılar olarak idareciler olarak aşıyı onaylıyoruz kendimizde olduk herkesin de olmasını tavsiye ediyoruz "diye konuştu. haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. polikliniklerimiz yeterli sayıda en hızlı şekilde de tamamlamayı planlıyoruz Tabii ki biz sağlıkçılar olarak idareciler olarak aşıyı onaylıyoruz kendimizde olduk herkesin de olmasını tavsiye ediyoruz "diye konuştu. ile ilgili 1 haber listeleniyor.

Polikliniklerimiz Yeterli Sayıda En Hızlı Şekilde De Tamamlamayı Planlıyoruz Tabii Ki Biz Sağlıkçılar Olarak İdareciler Olarak Aşıyı Onaylıyoruz Kendimizde Olduk Herkesin De Olmasını Tavsiye Ediyoruz "diye Konuştu. Haberleri

Şanlıurfa'da koronavirüs aşısı başladı

Şanlıurfa'da Covid-19 aşılama çalışmalarına bu sabah başlandı. Aşıyı ilk yaptıran Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi...

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz