Aşı

Son dakika AŞI haberleri ve AŞI haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. AŞI ile ilgili 383 haber listeleniyor.

Aşı Haberleri

Urfa'da pratik yaparak el becerilerini geliştirdiler

Şanlıurfa GAP Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü tarafından meyve ağaçlarında aşılama ve budama konusunda kursiyerlere eğitim verdi.

Koronavirüs ilacına izin verildi

İngiltere'de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisinde Merck firmasının ürettiği ilacın kullanımına şartlı yetki verildi. İngiltere böylece Kovid-19...

Urfa'da ikna timleri yoğun mesai harcıyor

Şanlıurfa'da aşılanma oranını daha da yükseltmek adına Eyyübiye ilçe sağlık müdürlüğü tarafından 12-18 yaş arası öğrencilere Covid-19 aşısı ile ilgili...

Bakan Koca imzaladı: 81 il'e talimat verildi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 81 il sağlık müdürlüğüne 'Uzmanlık Eğitimi Görenlerin Nöbet Hizmetleri' başlıklı yazı gönderdi.

Sağlık Bakanı Koca uyardı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, açıklanan 31 Ekim Türkiye'nin güncel koronavirüs verileri sonrasında sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Urfa’da hemşire çiftinden önemli çağrı

Şanlıurfa'da yakalandıkları Kovid-19 rahatsızlığını aşı sayesinde hafif atlatan hemşire çift, aşı çağrısında bulundu.

Uzmanından Şanlıurfalılara kritik çağrı geldi!

Türkiye'nin Kovid-19 ile mücadele sürecinde 18 yaş ve üstünde en az iki doz aşılanma oranında son sırada yer alan Şanlıurfa'da, Eğitim Ve Araştırma Ha...

Sağlık örgütünden kritik çağrı

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) Acil Durum Komitesi, örgüt üyesi 194 ülkeye uluslararası seyahatlerde tek koşul olarak "Kovid-19 aşısı kanıtı" istememeleri...

Urfa son sıralardan kurtulmak istiyor!

Aşılamada son sıralarda yer alan Şanlıurfa'da okullarda aşılma çalışması devam ediyor.

25 Ekim koronavirüs tablosu açıklandı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son 24 saatte 232 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 27 bin 663 yeni vakanın olduğunu açıkladı.

Şener açıkladı, zorunlu olsun

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Alper Şener, kış ayları öncesi yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarının yükselişe ge...

Sinovac aşısı olanlar bu habere dikkat

Daha önce üçüncü doz Sinovac aşısı için cerilen 6 aylık randevunun süresi düşürüldü.

Grip aşısında son durum

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "65 yaş üstü büyüklerimiz ve risk grubundaki vatandaşlarımız için grip aşıları tanımlanmaya başlanmıştır" dedi.

Şanlıurfa'nın Covıd-19 tablosundaki son durumu

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son 24 saatte 198 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 28 bin 465 de yeni vakanın olduğunu açıkladı.

Bakan Koca'dan kritik okul açıklaması!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Bilim Kurulu toplantısı sonrası yazılı açıklama yaptı. Yaptığı açıklamada okulların kapatılmasına ilişkin önemli açıklam...

223 kişi öldü: Şanlıurfa'da son durum ne?

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son 24 saatte 223 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 30 bin 862 de yeni vakanın olduğunu açıkladı.

Urfa’da uzman doktordan önemli çağrı!

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Mehmet Fatih palalı gençlere aşılarını yaptırmaları konusunda çağrıda...

Şanlıurfa'da Turkovac aşı uygulaması başladı

Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesi TURKOVAC Aşı merkezi oldu.

Şanlıurfa tabloda tek kaldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son 24 saatte 186 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 24 bin 114 de yeni vakanın olduğunu açıkladı.

203 Kişi öldü: Sadece 3 kırmızı İl kaldı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son 24 saatte 203 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 30 bin 709 de yeni vakanın olduğunu açıkladı.

"Vaka sayımızın daha da yükselme ihtimali var"

24 Saatlik koronavirüs tablosunu paylaşan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca artan vaka ve ölüm sayılarına karşın uyarılarda bulundu.

Yerli aşıda sona geliniyor

Türkiye’nin yerli aşı çalışmaları devam ediyor. Yeni yapılan açıklamaya göre  Faz-3 çalışmaları kapsamında e-Nabız üzerinden randevu alan ve gönüllülü...

24 saatlik korona virüs tablosu açıklandı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son 24 saatte 236 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 31 bin 248 de yeni vakanın olduğunu açıkladı.

Gülüm bu defa Bozova ilçesine gitti

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Gülüm, İlçe ziyaretleri kapsamında Bozova Devlet Hastanesini ziyaret etti.

237 kişi öldü: Vaka sayısı 34 bine yaklaştı

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, son 24 saatte 237 kişinin korona virüsten hayatını kaybettiğini, 33 bin 860 de yeni vakanın olduğunu açıkladı.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz