İşte  11 – 17 Nisan haftalık burç yorumları

11 – 17 Nisan 2022 haftalık burç yorumları. 11 Nisan, 12 Nisan, 13 Nisan, 14 Nisan, 15 Nisan, 16 Nisan ve 17 Nisan tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık haftalık burç yorumları yayımlandı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Koç burcu

Koç burç yorumları: Görevlerinizi tamamlamak için bu hafta daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Gecikmeler meydana gelebilir, bu da sizi sıkıntıya sokabilir. Sonuç olarak, bazı görevleriniz engellenebilir. Sinirli veya inatçı olmayın. Daha iyi uyumu teşvik etmek için işyerindeki davranışınızı ayarlamak için çaba gösterin.

Annenizin rahatsızlık nedeniyle yardımınıza ihtiyaç duyabilir. Aynı ailenin üyeleri arasındaki anlaşmazlıklar da bu haftanın olasılıkları arasında. Bu durumda en iyi hareket tarzı, aile üyelerinizle tartışmaktan kaçınmaktır. Rakiplerinizin itibarınıza zarar verme amaçlı olabilecek girişimlerine karşı dikkatli olun. Mahkeme masrafları söz konusu olabilir.

Bu hafta başında da Merkür’ün Boğa burcuna geçişi yatırımlardan güzel haber alabileceğinizi işaret ediyor. Uzun süredir uğraş verdiğiniz bir konu ile ilgili sevindirici sonuçlar elde edebilirsiniz. Maddi konular ön plana çıkıyor. Gelirlerindeki istikrar bu dönemde çok önem kazanabilir. Kaynaklarını dikkatle gözden geçirebilir, kazanç sağlayacak projelerde emin adımlarla ilerlemek adına ağır hareket etmeyi tercih edebilirsin; ancak gelecek fırsatları kaçırmamaya dikkat etmelisin. Finansal güvencenin değerini anlarken sahip olduklarını değiştirmemek için inat edebilirsin.

Hafta sonunda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Birliktelikler, ortaklıklar, evlilik ve bu kişilerin sağlığı, eşinizin, partnerinizin veya ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır. Bu konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. Bu işler biraz daha dijital ortamlarda olabilir.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: İşyerinde iş arkadaşlarınızla ve amirlerinizle iyi geçineceğiniz bir hafta. Bu, profesyonel çabalarınızda size yardımcı olacaktır. Açıkça konuşma yeteneğiniz nedeniyle terfi edebilirsiniz. Ayrıca, geçmişte askıya alınan herhangi bir çalışmanın meyvelerini toplamanız olasıdır. Eski fikirlerin yeniden canlanması için gökyüzü sizi destekliyor olacak.

Hafta ortası sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. İş insanlarının başarısı, genişleme modunda oldukları sürece devam edecek. Ayrıca ülke dışında yatırım düşünenler için uygun bir zaman. Ailenizin baba tarafı size maddi destek sağlayacak. İşle ilgili tüm seyahatleriniz başarılı olacak.

Bu hafta Merkür’ün sizin burcunuzda seyahatine başlaması, kişisel konuları ön plana çıkarıyor. Dış dünyayla olan iletişimin ağır; ancak uyumlu ve yumuşak olabilir. Evinin, kariyerinin ve ilişkilerinin değerini her zamankinden daha çok düşünmeye başlayabilir ve hayatının genel dinamiklerini yeniden düzenlemek isteyebilirsin. Kendine daha çok vakit ayırarak güvende hissettirecek girişimlerde bulunabilir, keyif alacağın aktivitelere öncelik verebilirsin. Tempolu bir süreçtesiniz ve kariyerde, yeni düzene ayak uydurmaya çalışıyorsunuz. Yaptığınız işler çevreniz tarafından övgü ve takdir toplayacak. Başkalarından aldığınız bu enerjiyle de kendinize daha çok özen gösteriyorsunuz. Kendinizi geliştirmek için uğraş verebilir, evinizi düzenlemeye gidebilir, spora başlayabilirsiniz.

16 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Çalıştığınız iş yerinin yeri veya kurumsal yapısında bir takım değişiklikler meydana gelebilir, bazı görev değişimlerinden pek hoşlanmayabilirsiniz. İş yükünüz artabilir, yeni bir takım projeler işler için görevlendirilebilirsiniz ve bunları evden de yürütmeniz gerekebilir. Daha çok çalışacağınız ama çok fazla da takdir göremeyeceğiniz bir süreç olacak bu. Yine sağlıkla ilgili konularda destekleyici etkiler altında olacaksınız.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Kariyerinizde başarılı olacağınız bir hafta. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Herkes tarafından saygı duyulacağınız ve övgüler alacağınız bir dönem. Halihazırda çalışmakta olanlara zam yapılabilir ve iş yüklerinde bir artış görülebilir. Mülkiyet söz konusu olduğunda, kazançlar elde etmeniz olasıdır.

Kafanızdaki tuhaf bir düşünceyle dikkatinizin dağıldığını fark edebilirsiniz. Tuhaf ve umursamaz davranışlarınız nedeniyle bu, değer verdiğiniz kişilerle olan ilişkinize biraz zarar verebilir. Gerginlik seviyenizi yükseltecek duygusal patlamalara eğilimli olabilirsiniz. Kardeşleriniz size yardımcı olabilir. Tıbbi bir sorununuz varsa, stresli hissedebilirsiniz. Kontrol ettirmenizde fayda vardır.

Hafta başında Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Yoğun bir süreçten geçseniz de aklınıza koyduğunuz fikirleri gerçekleştirmekten geri kalmayacaksınız. İç dünyana yönelik konular ön plana çıkacak. Bu dönemde bilinçaltına odaklanmak isteyebilir, maddi güvenliğe dair korkularınla yüzleşebilirsin. Ruhsal çalışmalara yönelmek sana iyi gelebilir veya bu alanda birtakım eğitimlere katılmak için harekete geçebilirsin. Kontrolünün dışında gelişen ve tüm insanlığı etkileyen olaylarla ilgili daha çok okuma yapabilirsin. İhtiyaç sahibi kişiler için yardım çalışmalarına katılarak içsel huzuru bulabilirsin.

Hafta sonunda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Çocuklar, aşk hayatı, hayattan daha çok keyif alabileceğiniz koşullar, yaratıcılık gerektiren işler, riskli aktiviteler, hobileriniz bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır. Kendinize iletişim ağırlıklı yeni bir uğraş, hobi edinebilirsiniz, yalnızlar için flörtöz etkiler devrede olacak, aşk için kapılarınızı aralayabilirsiniz. Tabii ki bu aşk belki sosyal medya ortamlarından olabilir.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Bu hafta ruhsal bir bükülme yaşamaya devam edeceksiniz. Keşfedilmemiş bölgelere girme fikri ilginizi çektiğinden, ruhsal arayışlara çekileceksiniz. İş değiştirmek için güçlü bir dürtü duyacaksınız ve bu hedef için çalışacaksınız. Sosyal konumunuz gelişecek ve babanızla olan bağınız da güçlenecektir.

Ticari girişimlere para yatırma şansınız olabilir. Ne olursa olsun işinizde uzun saatler geçireceğe benziyorsunuz. Büyük kardeşleriniz sizin yanınızda duracak. Üstlerinizle daha iyi etkileşimler kuracaksınız. Bu dönemde arzularınızı gerçekleştirebileceksiniz çünkü gelirleriniz belirgin ölçüde artacak. Bahar alerjisi, nezle gibi mevsim geçişi hastalıklarına dikkat etmenizde fayda var.

Merkür’ün Boğa burcuna geçişiyle kendinizi doğaya vermek isteyebilirsiniz. Belki bitki yetiştirebilir, balkonunuzu veya bahçenizi güzelleştirebilirsiniz. Gelecek beklentilerin ve sosyal çevren ön plana çıkıyor. Üyesi olduğun mesleki gruplarda veya arkadaş çevrende zihinsel uyumunla ve yumuşak tavırlarınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. İleriye dönük planlarını somutlaştırmak için harekete geçebilirsin. Gelecekteki maddi güvence ve istikrar konusu zihnini her zamankinden daha çok meşgul edebilir.

16 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Geleceğe yönelik hedefler ve planlar, aile, ev, yerleşim, emlak, aile hayatı, yaşamın kökleri, aile büyükleri bu Dolunay’ın ana konusu içinde yer alacaktır. İşiniz için evinizi değiştirmeniz gerekebilir. Aile içinde geçmişe ait bir takım konular yeniden su yüzüne çıkabilir ve irdelenebilir. Bu Dolunay zamanı eve ait yapılması gereken işlerle çok fazla haşır neşir olabilirsiniz.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Sigorta ve kendinize bakım konularında para harcamaya eğilimli olacağınız bir dönem. Sevgi dolu ve ilgili bir arkadaşa özlem duyduğunuzu fark edebilir, kendinizi karşı cinsten insanlara çekildiğinizi görebilirsiniz. Evliyseniz, bir noktada kayınvalidenizle fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Maddi kayıp olasılığı var.

Her türlü finansal yatırım bu dönemde geri tepebilir. Babanızla gergin bir ilişkiniz olabilir. Çalışıyorsanız, terfi edilme şansınız var. Çalışmanız sonucunda iş amaçlı seyahat etme imkanınız da olabilir. İş yerinde ilgi alanlarınızla ilgilenmek size çalışırken motivasyon ve neşe getirecektir.

11 Nisan yani haftanın ilk gününde Merkür Boğa burcuna geçiyor. Bu da kariyerinizde bir parlama getiriyor. Kariyer hayatınız gündeme oturuyor. Kişisel statün ve iş hayatındaki istikrar her zamankinden daha çok önem kazanabilir. Standartlarını sürdürebilmek ve projelerini somutlaştırabilmek adına harekete geçebilir yeni anlaşmalara imza atabilirsin. Başarılarını sürdürme dürtüsüyle çalışırken üstlerinle olan uyumlu iletişimin dikkat çekebilir.

Hafta sonunda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sözlerinizle, düşüncelerinizle, fikirlerinizle oldukça dikkat çekeceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bu fikirler, düşünceler yeni bir takım ortaklıkların, işlerin başlamasını sağlayabilir. Size keyif verecek haberler alabilirsiniz. Bu Dolunay sayesinde bir süredir kafanızda olan bir web sitesi açma, kitap yayınlama gibi konularla ilgili güzel destekler alabilirsiniz. Yine yeni bir eğitim, seminer, kurs gibi hayatınıza yeni bilgiler akışı sağlayacak konulara rahatlıkla eğilebileceksiniz, bu bilgiler mesleki yaşamınızda size yarar sağlayacak eğitimlerde olabilir.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Haftaya işinizle ilgili güzel haberlerle başlıyorsunuz. İşinizi genişletme konusunda şans ve başarı sizden yana. İş ortağınız varsa harika bir uyum olasılığı söz konusu. Bir işi olanlar pozisyonlarında ilerleyebilecekler. Ancak bu dönemde yatırım kararlarından kaçınmalısınız.

Bununla birlikte, beklenmedik finansal kazançların gelmesi de mümkündür. Ataların mülkü de sizin için faydalı olabilir. Eğitim alanında da bir başarı potansiyeli var. Daha fazla para harcamanız gerekebilir, ancak rakiplerinizi alt edebileceksiniz. Devam eden sorunlar nedeniyle eşinizle sağlıklı bir ilişki kurmanız zaman zaman zor olabilir.

Merkür 11 Nisan itibariyle Boğa burcunda seyahatine başlıyor. Hayata bakış açınız ve yabancılarla ilgili her türlü konu gündeminize girebilir. İnançlarını, felsefelerini nazik ve yumuşak bir şekilde dile getirebilirsin. Felsefi konuları araştırmak sana keyif verebilir. Uzun süredir üzerinde çalıştığın yurt dışındaki bir projenin somutlaştığına dair haberler alabilir ve kalıcı bir anlaşmaya imza atabilirsin.16 Nisan Cumartesi günü Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay sizlerin finansal konularınızın üstüne adeta projeksiyon tutacak. Özellikle finansal konularla ilgili güzel ve keyifli haberler alabilirsiniz. Yaptığınız, uğraştığınız iş ile ilgili yeni kazanç kapıları, yeni projelerle karşılaşabilirsiniz. Ya da dijital ortamlarda yeni projelerin ve fikirlerin peşinde koşabilirsiniz. Yalnız bu Dolunay, sizlerin iş yükünü biraz daha arttırabilir, yeni görev ve sorumluluklar alabilirsiniz. Siz her ne kadar yalnız kalmak, kafanızı toparlamak, etliye sütlüye karışmak istemeseniz de şartlar ve koşullar ne yazık ki buna pek de izin vermeyecek gibi görünüyor.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Bu hafta daha fazla odaklanma ve stres seviyelerinizi daha iyi yönetmeniz gerekiyor. Rakiplerinizin bazı sorunlara neden olması mümkündür. Masrafların artması olası ve eşiniz sağlık sorunları yaşayabilir. Bu hafta öğrenciler akademik hayatlarında zorluklarla karşılaşabilir ve hedeflerine ulaşmak için daha çok çalışmaları gerekecektir.

İş hayatında olanlarınız, işbirliğine dayalı bir çabanın meyvelerini toplayacaklar. Bu fırsattan yararlanmak için önceden plan yapmalısınız. Eşinizle olan ilişkiniz daha güçlü ve daha istikrarlı hale gelecektir. Sağlık sorunları yaşarlarsa, çocuklarınızın akademik performansı olumsuz yönde etkilenebilir.

Merkür’ün hafta başında Boğa burcunda seyahate başlamasıyla ortaklı paylaşımlarınız ön plana çıkıyor. Eşinin gelirlerindeki istikrar her zamankinden çok önem kazanabilir. Gelir getirebilecek yeni bir iş birliğine imza atabilirsin; ancak temkinli olmak adına bazı projeleri kaçırmamaya dikkat etmelisin. Miras, vergi, kredi gibi konularda devam eden süreçlerin varsa haber alman mümkün. Giderlerini düzenlerken ağır ve emin adımlarla karar almak isteyebilirsin. Harcamalarınız artık düzene giriyor diyebiliriz.

16 Nisan Cumartesi günü sizin burcunuzda bir Dolunay gerçekleşiyor. Ödemeler, krediler, borçlar, nafaka, primler, miraslar, muhasebe işleri, banka işleri, yatırımlarla ilgili konularda stresli bir süreç yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili işler kontrolden çıkabilir, istediğiniz gibi yönetmek pek kolay olmayabilir. Partnerinize sık sık fikirleriniz ve düşünceleriniz için destek vermeniz gerekebilir. Tek handikapı, hızlı ve düşünmeden yapacağınız hareketler ve kararlar partneriniz veya ilişki içinde olduğunuz kişi tarafından sert bir şekilde eleştirilmenize neden olabilir.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Bu haftanın en parlak burçları arasındasınız. Yaratıcı benliğiniz parlayacak. Çocuklarınızla geçireceğiniz zaman sizin için bir keyif olacaktır. Kişisel refahınız söz konusu olduğunda, hayatınızın tadını çıkarmaya devam etmeyi bekleyebilirsiniz. Çalışmak için çaba gösterenler başarı ile ödüllendirileceklerdir. İşinizde hem çok para kazanacaksınız hem de ithalat-ihracat gibi yurtdışı kaynaklardan da kazanç sağlayabilirsiniz. Sosyal konumunuz yükselecek ve arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla daha iyi ilişkiler kuracaksınız. Bu haftanın ilerleyen günlerinde banka kredisine başvurmayı düşünenleriniz olumlu sonuçlar alabilirler. Aklınızda bir sürü cevaplanmamış konu olacak, bu yüzden manevi arayışlara girmek sizi daha mutlu edecek.

Hafta başında Merkür’ün Boğa burcunda seyahate başlamasıyla evlilik ve ortaklık konuları gündeminize giriyor. İkili ilişkilerin önem kazandığı bir haftadasınız. Fikirleriniz başkalarının ilham kaynağı olabilir. Belki yakınlarınızla ortaklaşa işlere girişebilirsiniz. Ya da bulunduğunuz mevkide yeni projeler başlatabilirsiniz. Bunun yanında özel hayatınız da gayet yerinde…

Partnerinizle, eşinizle aranızda büyük bir çekim ve yakınlaşma bulunuyor. Belki yalnızsanız sürpriz bir beraberliğe de adım atabilirsiniz. Evliliğinde huzur ve güven arayışı her zamankinden çok zihnini meşgul edebilir. Eşinle uyumlu ve sakin iletişim kurabilir, fikirlerini onunla paylaşmak isteyebilirsin. Birlikte keyif alacağınız aktiviteler yapabilirsiniz. Yeni bir iş birliğine imza atabilir ve uzun soluklu, sağlam bir ortaklı çalışmaya başlayabilirsin.

16 Nisan tarihinde Terazi Dolunayı gerçekleşiyor. Hayatınızda gelişen bir takım olaylar kontrolünüzün dışında gerçekleşebilir ki bu özellikle iş ve kariyerinizle ilgili konular olabilir. Sizden gizlenen bir takım bilgiler, arkanızdan dönen bazı dedikodular gün ışığına çıkabilir. Size set veya engel olunan koşullarla ilgili farkındalığınız artabilir. Size zarar vermek ihtimali olan, düşman kişilikleri rahatlıkla tespit edebileceksiniz. Sağlığınıza ekstra dikkat etmekte fayda var, özellikle alerji ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Kötü bir alışkanlığınız varsa eğer mesela sigara gibi bunu bırakma kararı alabilirsiniz.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Bu hafta yola çıktığınız her işte başarı şansınız oldukça yüksek. Eski kredinizi temizleyebilirsiniz, bu da size büyük bir rahatlama getirecektir. Yükseköğretimde zorluk yaşayan öğrenciler artık olumlu sonuçlar almaya başlayacaklar. Becerilerinizi güncellemek ve herhangi bir eğitim veya öğrenim programına kaydolmak için çok iyi fırsatların sunulduğu bir dönem olacak. Bu hafta aile hayatında doyum bulacaksınız. Ev işlerine vakit ve para harcayacaksınız. Arsa veya mülke bağlı bir işlem yapmayı düşünebilirsiniz. Anneniz varlığınızın tadını çıkarma şansına sahip olacak ve bu da sizi mutlu edecektir.

11 Nisan’da başlayacak Merkür Boğa transiti ile birlikte iş ortamınız ve sağlığınız ile ilgili konular gündeminizde olacak. İletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir fakat bu durum sizleri pek zorlamayacak. Aşk ve ilişkiler bakımından şanslısınız. İyimser haliniz sayesinde çekiciliğiniz artıyor.

Çalışma ortamında istikrar ve huzur her zamankinden daha çok önem kazanacak. Bu dönemde iş arkadaşlarınla uyumlu ve yumuşak bir şekilde iletişim kurmaya özen gösterebilirsin. Üzerinde çalıştığın projelerin somutlaştığına dair haberler gelebilir. Sağlığına ve beslenmene önem verebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsin.

Hafta sonunda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayattan beklediğiniz, ümit ettiğiniz iyi dileklerinizin gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. Sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan bilgi, iletişim anlamında güzel destekler alabilirsiniz. Bu dönem hayatınıza size destek sağlayacak yeni kişiler katılabilir, tanışmalar yaşayabilirsiniz, özellikle dijital platformlar üzerinden. Yeni gruplar içinde kendinizi ifade edebilirsiniz. Sosyal yaşamınızda daha çok prim yapabilirsiniz. İş ile ilgili kazançlarınızı arttırmak için daha çok çaba sarf edebilirsiniz.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Bu hafta boyunca, güçlü bir özgüven ve cesaret duygusunu sürdürmeye teşvik ediliyorsunuz. Sözlü ve yazılı iletişim becerilerinizi geliştirmek için çaba gösterin, çünkü bunlar kariyerinize size büyük fayda sağlayacaktır. Kısa bir seyahate çıkmanız muhtemeldir bu dönemde.

Gelirlerinizde de maddi durumunuza yardımcı olacak bir artış olduğuna dair önemli göstergeler var. Psikolojik olarak rahatlayacak ve özel hayatınızda daha neşeli olacaksınız. Evde olumlu bir hava ve aile üyeleri arasında güçlü bir bağ olacak. Kritik aile meseleleri söz konusu olduğunda, kardeşlerinizin desteğine güvenebilirsiniz.

Hafta başında Merkür Boğa transiti başlıyor. Bu da sizler için aşk, partnerle olan ilişkiler ve çocuklarla ilgili konuları ön plana çıkarıyor. Keyif verici aktivitelere yönelebilirsiniz. İlişkindeki güven ve huzur zihnini meşgul edebilir. Sevdiğinle uyumlu ve yumuşak bir iletişim kurmak için özen gösterebilirsin. Öte yandan hayatında biri yoksa uzun soluklu, sağlam bir aşka yelken açabilirsin. Çocuklarına bazı değerleri verebilecek ifadelerde bulunabilirsin. Sana keyif verecek ve yaratıcılığını aktive edecek sanatsal çalışmalara katılabilirsin.

16 Nisan’da Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatı, iş hayatındaki dengeler, kariyerinize yönelik durumlar, yöneticilerle ilişkiler, toplum önünde olmanızı sağlayacak konular üzerinde etkileyici olacak bir Dolunay diyebiliriz. Önümüzdeki süreçte fikirlerinizle, düşüncelerinizle yöneticilerinizin oldukça dikkatini çekebilirsiniz. İş ve kariyerinizle ilgili yeni bir takım başlangıçlar, adımlar gündeme gelebilir. Özellikle dijital bağlantılı. Daha çok toplum önünde olmanız gereken koşullarla karşılaşabilirsiniz.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Kişisel çabalar, işinizde başarıya ulaşmanıza yardımcı olabilir. İş arkadaşlarınıza karşı dikkatli olmanız gerekecek. Başarılı olmak için, her görev için başkalarına güvenmek yerine bağımsız çalışma pratiğini geliştirmelisiniz. Özellikle denizaşırı bağlantılarınız varsa, önemli miktarda nakit para kazanma olasılığınız vardır. Yeni bir şeyler öğrenme isteğiniz artacak. Sözlerinizde tatlılık ve zihninizde huzur olacak, bu da sizi her zamankinden daha çekici kılacak. Profesyonel ufkunuz genişliyor. Bir aile kutlaması sonucunda evinizin kahkahalarla dolması muhtemeldir.

11 Nisan yani haftanın ilk günü Merkür Boğa transiti başlıyor. Ev ve aileyle ilgili konular gündeminizde olacak. Evdeki huzur ve sakinlik her zamankinden daha çok önem kazanabilir. Aile bireyleriyle keyifli ve hoş sohbetler edebilir, onlara lezzetli sofralar hazırlayabilirsin. Enerjinizin arttığını ve sağlığınızın yerine geldiğini hissedeceksiniz. Zihinsel rahatlığı evinde bulabilirsin ve dekorasyonunda küçük değişiklikler yapmak sana iyi gelebilir. Aile büyüklerinin maddi-manevi tüm ihtiyaçları için harekete geçerken bir yuvaya sahip olmanın önemini fark edebilirsin.

Hafta sonunda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bol bol okumalar ve araştırmalar yapabilirsiniz. Rüyalarınız bu dönemde önem kazanıyor. Belki de bir rüya günlüğü tutmaya başlamanız faydalı olabilir. İş arıyorsanız bulabilir yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün.

Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir, hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Seyahatler yapabilir, şehirleri ve müzeleri gezebilirsiniz. Ya da yazmanız gereken bir tez varsa veya yazılması gereken başka konulara ait yazılar varsa bunlarla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Özellikle geçmişte herhangi bir rahatsızlık yaşadıysanız, bu hafta itibariyle artık sağlığınız iyileşmeye başlıyor. Zihinsel olarak kendinizi mutlu hissedecek ve yeni görevler yapmaktan heyecan duyacaksınız. Bu deneyimin bir sonucu olarak yakın çevrenizdekilere neşe yayma arzusuna kapılacaksınız.

Zenginlik kazanmakta başarılı olacaksınız, ancak ailenizin mali durumu şu anda istikrarsız olabilir. Emek vererek iş hayatınızda da büyük başarılar elde edeceksiniz. Çocuklarınızla iyi vakit geçireceksiniz. Sınavlara giren öğrenciler, bu dönemde iyi bir başarı elde etmek için mükemmel olanaklara sahip olacaklardır.

Hafta başında gerçekleşecek Merkür Boğa transiti; yakın çevre, eğitim hayatı ve ticari anlaşmalarınızı ön plana çıkaracak. Bu konularda yeni başlangıçların olması muhtemeldir. Kardeşlerinin, akrabalarının ve arkadaşlarının değerini daha çok fark edebilir, onlarla yumuşak ve uyumlu iletişim kurmaya özen gösterebilirsin. Uzun süredir almayı hayal ettiğin bir eğitime başlayabilir, kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsin. Uzun soluklu ve sağlam bir proje karşına çıkabilir, yeni bir ticari anlaşma imzalamak zihnini meşgul edebilir.

Hafta sonunda Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Önümüzdeki bu süreçte yakın çevren, eğitimin ve ticari anlaşmaların ön plana çıkacak. Kardeşlerinin, akrabalarının ve arkadaşlarının değerini daha çok fark edebilir, onlarla yumuşak ve uyumlu iletişim kurmaya özen gösterebilirsin. Uzun süredir almayı hayal ettiğin bir eğitime başlayabilir, kişisel gelişimine katkıda bulunabilirsin. Uzun soluklu ve sağlam bir proje karşına çıkabilir, yeni bir ticari anlaşma imzalamak zihnini meşgul edebilir.

11 Nis 2022 - 07:30 Şanliurfa- Burçlar

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.962.294 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.