31 Ocak – 6 Şubat haftalık burç yorumları

Astroloji: 31 Ocak – 6 Şubat 2022 haftalık burç yorumları. 31 Ocak, 1 Şubat, 2 Şubat, 3 Şubat, 4 Şubat, 5 Şubat ve 6 Şubat tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları yayımlandı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Koç burcu

Koç burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeniay sosyal çevremiz, arkadaşlarımız ve hayallerimiz ile ilgili konuları gündeme getiriyor. Yeni insanlarla tanışmamızın, yeni çevrelere girmemizin tam sırası. Sosyal çevremizden yeni bir aşka adım atmamız da söz konusu olabilir. Hayatımızda eskiyen ne varsa uzaklaşmak, geleceğimizle ilgili konulara yönelmek isteyebiliriz. Girişimci ve cesur ruhumuz ortaya çıkacak.

Sosyal hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsin. Sıra dışı konuları olan bir organizasyona dahil olabilirsin veya hayatına yeni insanlar katılabilir. Bu tanışıklıklar finansal durumunda ani gelişmeler yaratabilir. Geleceğe yönelik hedeflerini gözden geçirebilir, bu yolda kendine bir yol haritası oluşturabilirsin.

Hayatına yeni arkadaş grupları girebilir. Haksızlığa uğrandığını düşündüğün konularda kurban olmayı kabul etmeyecek, kontrolü ele almak isteyeceksin. Bu dönemde adalet savunucusu gibi davranabilirsin ama dikkatli olmanda yarar var. Maaş zammı gibi konularda sorunlar olabilir. Kendimizi, yaşantımızı gözden geçirebilir, bazı farkındalıklar yaşayabilir, yeni bir yol haritası belirleyebiliriz. Bu durum yaşama geniş pencereden bakarak, uzun süredir beklediğimiz konuların kendiliğinden çözümlenmesine işaret edebilir.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Yeniay kariyer ve sosyal statümüzle ilgili gelişmeleri ön plana çıkarıyor. İş hayatımızda uzun zamandır beklediğimiz bir değişiklik gerçekleşebilir. Yeni bir işe başlayabilir veya terfi edebiliriz. Aile büyüklerimiz, evimiz ile ilgili yeni gelişmeler olabilir. Üstlerimiz veya ailemizle aramızdaki geçmişten gelen sorunları eskide bırakarak, açık ve net olarak iletişim kurabiliriz.

Özgürlük ve değişim kavramlarının senin için nefes almak kadar önemli olduğu günlerden geçiyorsun. Adeta eski kalıplar bir bir yıkılıyor ve yeni başlangıçlara alan açılıyor. İş hayatınla ilgili ani bir gelişme kapıda olabilir. Arkadaş grupları içinde ilişkilerinde aldanmalara açık bir dönemde olabilirsin, dikkatli olmakta fayda olabilir.

Kariyer değişiklikleri yapmak için uygun bir zaman. Son zamanlarda finansal olarak zorlanmış olabilirsin ve bu da seni kariyerinle ilgili bir atılım yapma istediği yaratmış olabilir. Şanslısın ki, iş aramak için güzel bir döneme giriyorsun. Sosyal çevreni değiştirmek isteyebilirsin.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Yeniay yüksek öğretim, yurt dışı konuları üzerine odaklanacağımızı işaret ediyor. Yeni eğitimler, yabancılarla çalışma, yurt dışı seyahatleri söz konusu olabilir. Eğer akademik hayatımız devam ediyorsa başarılı günler bizi bekliyor. Sosyal medveya parladığımız başka bir alan olabilir. Kendimizi çok iyi ifade edebileceğimiz, fikirlerimizle dikkatleri üzerimize toplayabileceğimiz bir dönemdeyiz.

Kendini günlük rutininin içinde biraz gergin hissedebilir ve bu temponun dışına çıkmak için uzak bir ülkeye seyahat organize edebilirsin. Hayatında felsefi temalar ön plana çıkabilir. Sıra dışı bir konuda eğitime başlayabilirsin. Yeni fikirlere, orijinal bakış açılarına açık olduğun bir dönemdesin.

Duygu ve düşüncelerini açıkça ifade etmek istediğin bir döneme giriyorsun. Özellikle sosyal medyada fazlaca aktif olabilir, muhalif düşüncelerini dile getirebilirsin. Düşüncelerini eyleme dökmek konusunda da istekli olacaksın. Hem sosyal hem romantik ilişkilerde gerginlik yaşama ihtimalin var, dikkatli davranmalısın.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Yeni bir aya girerken ortak kaynaklar, eşimizin parası, vergi, sigorta, miras gibi konularda yeni girişimler yapmak isteyebiliriz. Süregelen bir finansal sorun bu dönemde çözülebilir. Finansal konularda risk almaya her zamankinden daha fazla eğilimli olabilir, daha cesur davranabiliriz. Temkinli adımlar atmalı ancak yeni girişimlerden kaçınmamalı ve ortağımızın veya eşimizin finansal konulardaki yeni fikirlerine açık olmalıyız.

Ortaklaşa paylaşımlarla, miras veya kredi gibi konularla ilgili ani gelişmeler olabilir. Bu konulara kendinden taviz vermeden yaklaşmak isteyebilirsin. Eşinle veya ortağınla yeni bir yatırımı hayata geçirme fikri ortaya çıkabilir.

Vergi, sigorta, nafaka faiz, prim, komisyon gibi finansal bir konu nedeni ile bir kriz yaşayabilir, sonrasında bir yenilenme ile krizin üstesinden gelebilirsin. Parasal durumunla ilgili yeni bir yapılanma içine girebilir, kredi başvurusunda bulunabilirsin. Çalışma ortamında zorlanacağın bir dönem, işle ilgili sorumlulukların artabilir.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Bu Yeniay döneminde ikili ilişkiler ve ortaklıklar odak noktamız haline geliyor. Eğer ilişkimiz yoksa hayatımıza yeni biri girebilir veya yeni bir iş birliğine başlayabiliriz. Eğer ilişkimiz varsa ve birtakım sorunlar yaşıyorsak partnerimiz veya eşimizle açık ve net konuşmalar yapmayı denemeliyiz.

Bu dönemde ilişkimiz konusunda tamam veya devam kararı alabiliriz. Yolunda giden bir ilişkimiz varsa evlilik kararı alabilir veya nikah masasına oturabiliriz. İkili ilişkilerin hareketlenmeye başlayabilir. Kendini ilişkiler içerisinde daha özgür bir şekilde ifade etmek isteyebilirsin. Bir süredir iş hayatındaki gelişmeler hareket kazanmış olabilir.

İş ortamındaki kişilerin sıra dışı tavırlarıyla karşılaşabilirsin veya sen daha isyankâr bir tavır içerisinde olabilirsin. İş hayatında veya yakın akrabalarınla ilgili ortaklaşa paylaşımlar içeren konularda aldanmalara açık bir dönemde olman mümkün, dikkatli olmakta fayda var. Her şeyi kontrol etme istediğini dizginlemek durumunda kalabilirsin. Karşındaki insanların kararlarına uyman gerekebilir. Evlilik, ortaklık, iş birlikleriyle ilgili yeni adımlar atmak isteyebilirsin. Harcamaların konusunda dikkatli olmalısın.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Bu Yeniay sürecinde iş, sağlık, günlük hayat rutinlerimiz ön plana çıkıyor. Günlük yaşamımızda veya iş hayatımızda heyecan verici yeni gelişmeler olabilir. Eğer çalışıyorsak, yeni bir görev üstlenmemiz istenebilir. İş ortamımız değişebilir. Yeni iş arkadaşlarıyla çalışmaya başlayabiliriz.

Günlük iş rutinin ön plana çıkıyor. Sorumlulukların önem kazanabilir. Daha önceleri ileri tarihlerde yapmak üzere ertelediğin işleri yapmak üzere yeni bir bakış açısıyla planlama yapabilir ve planlarını uygulamaya alabilirsin. Yaşamında uluslararası veya akademik konular çerçevesinde ani gelişmeler olabilir. İkili ilişkilerin ve ortaklıklarla ilgili konularda yanılgılarının olması muhtemel, gözleri dört açmakta fayda var.

Yoğun bir çalışma dönemine giriyorsun. Yaptığın işlerde yenilik yapmak, yeni bir projede yer almak isteyebilirsin. Ailenle veya yakın ilişkide olduğun insanlarla ilgili sorumluluklarında artış olabilir ve bu durum senin için yıpratıcı bir hal alabilir. Sağlıklı yaşama yönelmek, diyet veya spora başlamak istiyorsak, uygun bir dönemdeyiz. Günlük hayatımızda çeki düzen vermemiz gereken şeyler varsa tam sırası.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeniay, Terazi burçlarının ikili ilişkiler, çocuklar, hobiler, sosyal çevre ile ilgili konulara odaklanacağını gösteriyor. Hayat enerjimiz ve yaşamdan aldığımız keyif artabilir. Eğer ilişkimiz yoksa, bu Yeniay, yeni bir aşkın habercisi olabilir. Yeni bir hobi edinebilir, çocuğumuz varsa onlarla ilgili güzel haberler alabilir, yeni bir adım atabiliriz.

Aşk hayatın hareketlenebilir. Sıra dışı doğasıyla yeni bir ilişki kapıda olabilir. Yaratıcı işlerle uğraşıyorsan farklı bakış açın ve orijinal fikirlerinle kendini göstermek için güzel bir dönem olabilir. Çocuğun olsun istiyorsan bu etkiyi değerlendirebilirsin, çocuk düşünmüyorsan sürpriz bir gelişme yaşamamak adına dikkat etmekte fayda olabilir.

Aşk hayatınla ilgili bir değişiklik yapmak isteyebilirsin. Yeni bir aşk arayışında olabilirsin. Sosyal hayatın hareketlenebilir veya yeni hobiler edinebilirsin. İletişim sorunları yaşanabilir. Özellikle aşk ilişkilerinde kendini doğru ifade edemediğin için sorunlar yaşayabilirsin. Ayrıca spekülatif yatırımlar da bize beklenmedik kazançlar sağlayabilir. Tabii yine de temkinli davranmakta büyük fayda var.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Bu Yeniay döneminde ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aile bireyleri ile geçmişten kalan bir konu hakkında açık ve net bir şekilde iletişim kurarak çözüme ulaşabiliriz. Gayrimenkul alım satımları ile ilgili konular gündeme gelebilir. Evimizde yenilikler, tadilat, onarım yapılması söz konusu olabilir.

Ev hayatında yeni bir dönem başlayabilir. Evini değiştirmek veya ev içinde yeni düzenlemeler yapmak gündeminde olabilir. Aile içinde veya eşinle olan ilişkinde kendini daha özgür bir şekilde ifade etmek isteyebilirsin. Eş veya ortağınla olan ilişkinde ani gelişmeler olabilir.

Hayatına yeni bir yön vermek isteyebilirsin. Ev veya iş değiştirme kararı alma ihtimalin var. Parasal konularda şanssız bir dönem olabilir, gelirlerinde azalma yaşayabilirsin. Bu nedenle yaşam tarzında bazı değişiklikler yapmak durumunda kalabilirsin. Aile üyelerinden birinin yeni bir girişim yapması için destekte bulunabiliriz.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeniay döneminde yakın çevre ve kardeşlerimizi ile ilgili konulara odaklanıyoruz. İletişim trafiğimizin daha da artacağını söylemek mümkün. Kardeşlerimiz veya yakın çevremiz ile yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayabiliriz.

Kardeşlerinle ve yakın çevrenle ilişkilerin gündeminde olabilir. Yeni bir eğitime başlamayı planlayabilir ve hayata geçirebilirsin. İş ortamında beklemediğin bir gelişme yaşayabilirsin ve bu konu gündemini meşgul edebilir. Kısa yolculuk, eğitim, seminer gibi etkinliklere katılmayı planlayabilirsin. Görüşlerini açık bir şekilde ifade edeceğin bir dönem.

İletişim trafiğin oldukça yoğunlaşabilir. Aile ilişkilerinde sorunlar yaşama ihtimalin söz konusu, dikkatli davranmanda yarar var. Kendimizi geliştirmek için yeni bir eğitim alabiliriz. Sosyal medya, ticaret, pazarlama, satış, eğitim konularında şansımız artıyor. Bu alanlarda yeni bir iş veya proje söz konusu olabilir.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Kova Yeniay’ı döneminde finansal konular ve kendi öz değerimiz üzerine odaklanıyoruz. Kazancımızı artırmak için yeni girişimler yapmamız gündeme gelebilir. Yaşamında seni finansal kazanımlara götüren orijinal bir girişim fikri aniden belirebilir. Bu iş fikrini realize etmeye yönelik bir program hazırlayabilir ve uygulamaya alabilirsin.

Gelirlerini artırmak isteyeceğin ve bunun için çaba harcamaya başlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu konu üzerinde fazlaca kafa yorabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili bazı sorunlar yaşıyorsanız artık adımlarınızı daha dikkatli atmak isteyeceksiniz.

Özetle yeni iş birlikleri yapabilir, yeni bir işte çalışmaya başlayabilir, yeni yatırımlara yönelebiliriz. Temkini elden bırakmamalıyız ancak bu dönemde cesur ve öz güvenli adımlar atmak ve yeteneklerimizin farkına varmak bizi finansal olarak başarıya götürecektir.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Burcumuzda gerçekleşen Yeniay’da kişiliğimiz ve dış dünyaya yansıttığımız imajımız ön plana çıkacak. Bu dönemde rüzgârın bizden yöne estiğini söylemek mümkün. Öz güvenimiz ve cesaretimiz artıyor. Yeni girişimler ve atılımlar yapmak istiyorsak tam zamanı!

Bu haftanın en şanslı burcu sensin. Dikkatleri üzerine toplayacağın ve ilgi çekeceğin bir dönem. Geleceğini planlamak için adımlar atacaksın. Kendini şımartmak isteyebilir ve biraz aşırıya kaçan harcamalar yapabilirsin. Bu konuda dikkatli olmalısın.

Kendini rahatlıkla güçlü ve özgün bir şekilde ifade edebildiğin bir dönemdesin. Özgüvenin yüksek olabilir. Kendini merkeze alan yeni başlangıçlar yapabilirsin. Finansal konularda yanılgıya düşmemek için özen göstermekte fayda olabilir. Yeniay haritasındaki destekleyici unsurlar da bizi harekete geçmemiz için destekliyor. Eskiyi geride bırakıp, yeniliklere kucak açmalıyız.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Yeniay bizi bilinçaltımızla yüzleştiriyor. Bu dönemde kendi içimize dönme ve insanlardan uzaklaşma isteğimiz artabilir. Enerjimiz çok yüksek değil. Bu nedenle bu süreçte biraz durup, ilerideki dönemler için soluklanmak ve gücümüzü toplamak bizim için daha iyi olabilir.

Bu dönemi yeni girişimlere yönelik başlangıç yapmadan önceki bir hazırlık evresi gibi düşünebilirsin. İçe dönerek kendine dair değerlendirme yapmak isteyebileceğin bir dönemdesin. Kendi derinliklerine inmek için meditasyon yapmak iyi gelebilir. Sağlığına dikkat etmende fayda olabilir.

Sosyal çevreden ve dış dünyadan bir süre ayrı kalmak kendimizi tekrar şarj etmemizi sağlayacaktır. Bu dönemi, olayları kontrol etmeye çalışmadan akışta kalarak geçirebilirsin. Farkındalığının artacağı bir dönem, sorun yaşadığın konularda alternatif çözümler bulabilirsin. Sorumlulukların artabilir, keyif aldığın aktivitelerden feragat etmen gerekebilir.

31 Oca 2022 - 07:17 Şanliurfa- Burçlar

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.984.236 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.