İşte 17 – 23 Ocak haftalık burç yorumları

Astroloji: 17 – 23 Ocak 2022 haftalık burç yorumları. 17 Ocak, 18 Ocak, 19 Ocak, 20 Ocak, 21 Ocak, 22 Ocak ve 23 Ocak tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları yayımlandı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Koç burcu

Koç burç yorumları: Salı günü gerçekleşecek Dolunay önümüzdeki iki haftalık süreci etkileyecek. Hem kariyerin hem de ailenle ilgili konular gündeme gelebilir. Aile veya iş hayatında bir süredir devam eden sorunlar çözme şansı yakalayabilirsin. Aile fertleri ile daha rahat bir iletişim kurabilir, duygularını onlara aktarabilirsin. Bu dönemde evini taşıman mümkün.

Dolunay sorumlulukların, işin, sosyal konumun ve hayattaki duruşunla ilgili konular gündeminde olabilir, bu konularda kendini biraz hassas hissedebilirsin ve bu gerilime neden olabilir. Ayrıca üzerinde çalıştığın konuları, bir üst seviyeye çıkarmak isteyeceksin. Özellikle evin ve ailenle ilgili olarak içinde bulunduğun koşulları iyileştirmek isteyebilirsin. Duygusal tepkiler verebilirsin, dikkatli olmanda yarar var.

Geçmişte kaldığını düşündüğün sorunlar bu dönemde tekrar gündeme gelebilir. Ailenle aranda bu yüzden tartışmalar yaşanabilir. Yanlış anlaşılmalar ve alınganlıklar özellikle anne veya anne figürü yerine koyduğun kişilerle çatışmana sebep olabilir. Eğer çalışıyorsan işin ve aile hayatın arasında dengeyi sağlamakta zorluk çekebilirsin.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Sosyal hayatında bir hareketlilik söz konusu olabilir. Sıra dışı veya entelektüel sohbetlerin yoğun olduğu gruplar içine katılabilirsin. Bu gruplar içerisinde yeni tanışabileceğin veya çevrendeki güçlü kişilerden geleceğe dair planlarınla ilgili destek görebilirsin. Bu süreçte mümkün olduğunca sosyalleşmek faydalı olabilir.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Bu haftanın gökyüzü gündemi Dolunay. Bu dönemde atacağın imzalardan karlı çıkman mümkün, anlaşmalar sana şans ve kazanç getirebilir. Duygularını göstermekten çekinmeyeceğin bir dönem, bu da eşinle veya partnerinle ilişkine olumlu yansıyabilir, partnerinin desteğini hissedebilirsin. Ayrıca kardeşlerinle ilgili konular gündeme gelebilir, onlarla ilgili sorumluluklar üstlenebilirsin.

Dolunayın enerjisiyle birlikte gelecekle ilgili planların, yurt dışı veya akademik uğraşlarınla ilgili haberler, seni yeni kararlar almaya zorlayabilir. Kararların bazı değişimlere ve duygusal çalkantılara sebep olabilir. Yakın çevre, kardeş ve arkadaş ilişkilerinle ilgili bir aydınlanma yaşayabilir, bir dönüşüm sürecine girebilirsin. Duygularını paylaşmak isteyeceksin ama çok tepkisel olmamaya çalış.

Yakın çevren, kardeşlerin ve arkadaşların ile ilişkilerin dolunaydan en çok etkilenen alanlar olacak. Bu dönemde duygularını kontrol etmekte zorluk çekebilir, alınganlığın nedeniyle sorunlar yaşayabilir, kendini sevdiklerine karşı savunmak zorunda kaldığını hissedebilirsin. Seni şaşırtacak, yakın çevren veya kardeşlerin ile ilgili yeni haberler gelebilir. Daha kontrollü olmaya çalışmalı, egonu ortaya çıkarmak yerine, kendini geliştirecek projelere yönelmelisin.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. İş hayatında gözler üzerinde olabilir. İşine olan yenilikçi yaklaşımınla başarı elde edebilirsin. Uzun zamandır beklediğin zammı alabilirsin veya seni bir üst pozisyona taşıyacak terfi hemen kapıda olabilir. Hayatını ve geleceğe dair hedeflerini değerlendirmek için güzel bir dönemdesin.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Önümüzdeki 15 günlük süreçte finansal konularla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Ailenden bu konuda destek alabilir, onların maddi yardımı ile kendini rahatlamış hissedebilirsin. Evin veya çocukların için alışveriş yapman gerekiyorsa bunun için oldukça uygun bir dönemdesin, karlı alışverişler yapabilirsin.

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay finansal koşulların ve duygusal paylaşımlarınla ilgili konularda farkındalık yaratabilir ve ani bir değişimi tetikleyebilir. Bu değişim biraz zorlayıcı gibi görünse de finansal konularda başkalarından destek görebilirsin. Mevcut gelirlerinde bazı kayıplar da söz konusu olabilir. İlişkilerde duyguların doğrultusunda hareket etmeyi seçebilirsin. Sezgilerinin seni yönlendirmesine izin verebilirsin.

Dolunay, seni en çok maddi konularda etkiliyor olacak. Finansal konularla ilgili büyük bir gerginlik ve huzursuzluk hissedebilirsin. Bu dönemde güvenlik ihtiyacın artıyor. Yeterli kaynaklara sahip olmadığını düşünüp endişelenmen mümkün. Bütçende dengeyi sağlamakta zorlanabilir, aniden ortaya çıkan ödemeler, harcamalar yüzünden paniğe kapılabilirsin. Ayağını yorganına göre uzatman gereken bir süreçtesin. Kazançların ile ilgili daha akıllı adımlar atmalı, yeni teklifleri değerlendirmelisin.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. İçinde yükselen özgürlük duygusuyla biraz uzaklaşmak isteyebilir ve kendin için yurtdışına eğitim amaçlı bir seyahat organize edebilirsin. İşini uluslararası alanda büyütmek istiyorsan doğru zamandasın. Hedeflerine giden yolda güçlü kişilerden destek görebilirsin. Bu süreçte hayatı anlamlandırmaya yönelik felsefi konular ilgini çekebilir.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Hayatınızın pek çok alanı 18 Ocak Salı günü sizin burcunuzda gerçekleşecek Dolunay’dan etkilenecek. Önümüzdeki günlerde tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayabilir, bu konuda çevrenden destek alabilirsin. Ayrıca evlenmeye veya çocuk sahibi olmaya karar vermen mümkün. Duygusal olarak tatmin olacağın, kendini gayet iyi hissedeceğin bir dönemdesin.

Dolunay aynı zamanda yakın çevre ve aile ilişkilerinde yeni bir döneme işaret edebilir. Üzerindeki baskıdan sıkıldığını fark edebilir, hissettiklerini açıklamak, yeni kararlar almak ve bu kararları isteyebilirsin. Ayrıca duruşun, tavrın ve davranışlarının ve de dış görünüşünle ilgili kararlar da verebilirsin. Karşındakilerin baskısı seni duyarlı ve kırılgan kılabilir. İdeallerinin peşinden aklını değil duygularını izleyerek ilerleyebilirsin.

Önümüzdeki iki haftalık dönemde kendini son derece hassas ve alıngan hissedebilirsin. Karamsar ve içe dönük bir ruh halinde olman mümkün. Her şeyi fazla kuvvetli hissediyor olacaksın. Sezgilerinin de artış göstereceği bir dönemdesin. Bu hayatında yolunda gitmeyen bir ilişkiyi veya herhangi bir durumu sonlandırmak ve geçmişte bırakmak için çok uygun bir zaman. İkili ilişkilerde ve ortaklıklarda, daha kontrollü olmaya ve dilini tutmaya çalışmanda büyük fayda var.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Odağında eşinle veya ortağınla olan ortaklaşa finansal paylaşımlar olabilir. Banka kredisi veya vergilerle ilgili konular gündemine gelebilir. Bir yandan başkalarıyla birlikte hareket etme zorunluluğu hissederken, diğer yandan da içinde yükselişe geçen özgürlük hissiyle kendi yolunda, kendi bildiğin gibi yürümek isteyebilirsin.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek dolunay siz Aslan burçlarını biraz zorlayabilir. Her ne kadar yoğun olsalar da duygularını göstermek istemeyeceğin bir dönemdesin. Çalışma ortamınla ilgili beklentilerin artabilir, emeğinin karşılığını almak için harekete geçebilirsin. Ailenle ilgili istemediğin bir sorumluluk üstlenmek durumunda kalabilirsin.

Bir süredir üzerindeki sorumluluklar ve hissettiğin baskı seni yıpratmış olabilir. Dolunay, sağlığına özen göstermen gerektiğine dikkat çekebilir. Endişe yaratan durumların seni yorduğunu fark edebilirsin. Parasal konularda kontrolün dışında gelişecek durumlar, çalışma hayatını etkileyebilir. Bilinçaltını rahatlatmalı ve sevdiklerinin de desteğini alarak Dolunay’ın seni cesaretlendirdiği konularda etkili adımlar atmalısın.

Bu Dolunay, iç dünyanızda iniş çıkışlar yaşamanıza neden olabilir. Kendini ruhsal açıdan adeta kapana kısılmış gibi hissedebilirsin. İçine dönüp, insanlardan uzaklaşma arzusunda olabilirsin. İş ortamı veya günlük yaşam rutinleri senin için büyük bir stres kaynağı olabilir. Hem ruhsal hem de fiziksel sağlığına çok dikkat etmeli, kontrollerini kesinlikle aksatmamalısın. Hatta kısa bir mola verip, dinlenerek kendini toparlaman sana çok iyi gelebilir.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Odak noktana partnerinle veya ortağınla olan ilişkini alabilirsin. Bu ilişkilerin içerisinde daha özgürlükçü tavırlar sergileyebilirsin. İçinde bulunduğun ilişkiden özgürleşmek veya ilişki içindeki sınırlarını belirleme arzun yükselişe geçebilir. Hayatında senin için önemli olan kişilerin ihtiyaçlarına zaman ayırman gerekebilir.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek dolunay siz Başak burçlarını oldukça pozitif bir şekilde etkiliyor. Hem kariyer kazançlarında bir artış olabilir hem de arkadaşlarınla çok daha güzel ilişkiler kurabilirsin. Aşk hayatın hareketlenebilir, hayatına yeni bir aşk girebilir. Çocuklarınla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Sosyal ortamın daha keyifli bir hal alabilir.

İlişkilerinin ve iş birliklerinin seni isteklerine ulaşmak konusunda destekleyeceğini fark edebilirsin. Dolunay aşk hayatın, arkadaşların ve bağlı olduğun topluluklarla ilişkilerinde sana yeni koşullar getirebilir. Çalışkan ve sorumluluk sahibi birisin ama hedeflerine sadece çalışarak ulaşamayabilirsin. Çevrendeki insanlarla ilişkilerini güçlendirmek sana bu konuda yardım edebilir.

Arkadaşların veya sosyal çevrenle ilişkilerine yanlış anlaşılmaların ve alınganlıkların damgasını vurması mümkün. Bazı güven sorunları yaşanabilir. Arkadaşlık ilişkilerini tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin. Ancak biraz daha esnek ve anlayışlı olmanda, eleştirileri daha ılımlı karşılamanda fayda var.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Günlük hayatına dair ve iş rutinlerinde hareketlenme söz konusu olabilir. İşyerinde sonraki zamanlarda ilgilenmek üzere ötelediğin bir konu varsa, yeni ve orijinal bir bakış açısıyla bu konuyu nihayete erdirebilirsin. İşyerinde sorumlulukların artabilir. Belki de ekip arkadaşlarından birinin işten ayrılmasıyla onun görevlerini üstlenebilirsin. Yoğun bir iş temposu olması halinde sağlığına ekstra özen göstermekte fayda olabilir.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Salı günü gerçekleşecek dolunay, hayatının gayet olumlu bir şekilde etkileyebilir. Önümüzdeki günlerde yeni kariyer fırsatları ile karşılaşabilir, mevcut işinde terfi edebilirsin. Ev almak için oldukça uygun bir dönemdesin. Ayrıca bu dönemde evlilik teklifi alabilir, evlenmeye karar verebilirsin. Eşinin ailesinden destek görmen de mümkün.

Önümüzdeki iki haftalık dönemde eviniz, aileniz, yerleşiminiz ve işlerinizle ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Büyük bir değişim süreci içine girebilirsiniz. Bu dönemde sorumlulukların artabilir ancak yeni fırsatlarla karşılaşacağını da unutmamalısın. Dolunay, sana gelecek için yeni fırsatlar sunsa da hayallerini gerçekleştirmek için daha fazla çalışman gerektiğini anlamana da yardım edecek.

Bu süreçte kariyer hayatınızla ilgili konular sık sık gündeme gelebilir. Kariyerinle ilgili endişelerin olabilir. Kendini güvende hissetmeyebilirsin. İşinle ilgili bir yol ayrımı söz konusu haline gelebilir. Ailen ve iş hayatın arasındaki dengeyi sağlamakta zorlanabilir, stresini hem işine hem ailene yansıtabilirsin. Bu dönemde üstlerinle veya ailenle çatışmaktan kaçınmalı, ego patlamalarından kesinlikle uzak durmalısın.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca yaşamın keyifli, eğlenceli yanları hayatında ön plana çıkabilir. Çocuklarla eğlenceli aktiviteler yoğunlaşabilir. Kendine yeni, belki senin açından sıra dışı sayılabilecek bir hobi edinebilirsin. Sosyal hayatın hareketlilik kazanabilir. Her koşulda rutinin dışına çıkmak ve sana keyif veren konularla zamanını geçirmek isteyeceğin bir dönem. Kendine vakit ayırmak için harika bir zaman dilimindesin.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Duygularını daha yoğun yaşayacağın, sevdiklerine karşı daha duyarlı olacağın ve onlara daha samimi davranacağın bir dönem başlıyor. Kardeşlerinle daha çok vakit geçirebilir, onlara karşı daha toleranslı olabilirsin. Bu dönemde yeni komşular edinmen mümkün. Yemek kursu gibi bir eğitime başlayabilirsin.

Güçlü görünmeye çalışsan da duygularını göz ardı edemiyorsun. Ancak bu hafta gerçekleşecek Dolunay, zihinsel bir farkındalık yaratacak gelişmeler yaşamana sebep olabilir. Duygularının seni yönetmesine izin vererek tutkularınla aldığın kararların hayatını ne kadar etkilemiş olduğunu görebilirsin. Bu konuda bakış açın değişebilir ve artık bu şekilde devam edemeyeceğini fark edebilirsin. Yakın çevren, kardeşlerin, yurt dışı ve eğitimle ilgili konular çözüme kavuşabilir.

Dolunay eğitim, yurt dışı, medya, hukuk alanlarında etkisini gösteriyor olacak. Dünya görüşünü sorguladığın, kendini bir arayış içinde hissettiğin bir döneme giriyorsun. Gergin bir ruh hali içinde olabilirsin. Bu dönemde süregelen hukuksal bir süreç varsa sonuca ulaşabilir. Bir eğitim veya işle ilgili olarak istemeden da olsa seyahat etmek zorunda kalabilirsin. Fikirlerin konusunda da daha esnek olmanda, boş yere alınganlık yapmaktan kaçınmanda fayda var.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca aile içi ilişkilerin yoğunlaşabilir ve güçlenebilir. Aile içinde geçmişten gelen ve çözüme kavuşturulamamış bir konu varsa, sıra dışı yaklaşımın ve liderliğinle konunun çözüme kavuşmasına katkıda bulunabilirsin. Kendini yeniden yapılandırmak istiyorsan hedef belirlemek ve yeni kararlar almak için çok uygun bir dönemdesin.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Önümüzdeki dönemde ailenden finansal destek alman mümkün. Eşinin veya ortağının kazançlarında bir artış olabilir ve sen de bundan olumlu bir şekilde etkilenebilirsin. Son zamanlarda seni duygusal olarak yıpratan sorunları artık bir kenara bırakabilir, küs olduğun kişilerle barışabilir, ilişkilerindeki gerginlikleri sonlandırabilirsin.

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay, maddi ve manevi konularla gerçekleri fark etmene yardım edebilir. Finansal ve duygusal konularda bazı sorunlarla karşılaşabilirsin ama bu sorunları sezgilerin yardımı ile çözebileceksin. Duygusal anlamda seni neyin beslediğini, maddi alanda ise ne gibi ihtiyaçların olduğunu net bir şekilde kavrayabilirsin. Ayrıca Dolunay ile oluşacak koşullar, seni bütçenle ilgili yeni bir yapılanma süreci içine sokabilir.

Ailenin parası, ortaklıklardan gelen gelirler, borç, vergi, sigorta gibi konularda gerginlik ve endişe yaşayabilirsin. Eğer evliysen eşinin parası ile ilgili de huzursuzluk yaratan gelişmeler olabilir. Ödemelerini gecikmeli alabilirsin. veya önüne beklenmedik bir borç çıkabilir. Bu süreçte kredi kullanmaktan veya borç almaktan kesinlikle kaçınmalısın. Harcamalarına çok dikkat etmen gerekiyor.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Kardeşlerinle ve yakın akrabalarınla ilişkilerin hareketlenebilir. Kendini yazılı veya sözlü her şekilde özgün, etkin ve dikkat çekici bir tarzda rahatlıkla ifade edebileceğin günlerdesin. Sıra dışı olduğunu düşündüğün, yenilikçi fikirlerin varsa paylaşmak ve olumlu geri dönüşler almak için uygun bir dönem.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Çevrendeki insanların tavsiyelerine kulak vermen karşılaştığın sorunları daha kolay aşmana ve işlerini kolaylıkla ilerletmene yardım edebilir. Hayatına sana yardım edecek ve duygularına tercüman olacak bir insan girmesi mümkün. Bu dönemde eşinden veya partnerinden her konuda anlayış ve destek görebilirsin.

Dolunay karşıt burcunda gerçekleşiyor. Bu etki ile ikili ilişkiler, ortaklılıklar ve iş birliklerinde seni zora sokan durumlarla ilgili yeni kararlar alabilirsin. Senden talep edilenleri karşılamak ve üzerine yüklenilen sorumlulukların ağırlığını taşımak istemeyebilirsin. İçinde bulunduğun koşulları değiştirmek için kendini yeterince güçlü hissedebilir ve harekete geçebilirsin. Yakın çevren ve kardeşlerinle yakınlaşma fırsatı bulabilirsin.

İlişkiler konusunda dikkatli olmakta fayda var. Almak zorunda kaldığın sorumluluklar seni yoruyor olabilir. Bu yüzden bu süreçte kendini karamsar ve öfkeli hissedebilirsin. İlişkilerini veya iş birliklerini bu nedenle masaya yatıracağın bir döneme giriyorsun. Ancak son derece alıngan ve eleştiri kaldıramayacağın bir dönemde olduğun için tartışmalarda sarf ettiğin sözlere dikkat etmelisin. Geri dönüşü olmayan bir süreci başlatabilirsin. Eğer ilişkin yoksa, hayatına yeni biri girebilir. Ancak çok dikkatli olmalı, ilişkinin ciddileşmesinden önce her detayı gözden geçirmelisin.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Önümüzdeki bir ay boyunca finansal konular gündeminde olabilir. Maddi gelirinde artış olabilir. Bu süreçte kendi özgün yeteneklerine güvenerek, seni farklı yollardan gelir elde etmeye götüren yeni kapıların açılmasını sağlayabilirsin. Ayrıca bu yolda ilerlerken hayatında önemi olan kişilerden veya erkek figürlerden destek görebilirsin.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Bu hafta Salı günü gerçekleşecek dolunay, Kova burçlarının çalışma ortamlarıyla ilgili oldukça olumlu gelişmelerin habercisi olabilir. İş ortamda sana destek olacak insanlarla bir araya gelebilirsin. Devam eden bir sağlık sorunun varsa hızlıca iyileşmen mümkün. Akrabalarla daha sık bir araya gelebilir, onlarla birlikte keyifli vakit geçirebilirsin.

Bu Dolunay döneminden özellikle duygusal olarak etkilenebilirsiniz. Fedakârlık gerektiren durumlar ve kontrolün dışında gelişen olaylar yaşanabilir. İç dünyana çekilmek ve kendini dinlemek isteyebilirsin. İsteklerinde vazgeçmek durumunda kalabilir, kayıplar yaşayabilirsin. Finansal alanda hayal kırıklığına ve yanılgıya sebep olabilecek durumlara karşı temkinli olmalı ve duygusal davranmamalısın.

Dolunay seni en çok, sağlık, günlük rutinler ve iş hayatı konularında etkiliyor olacak. Hem iş hem de günlük hayatında bir süredir çok sıkılmış ve bir değişiklik arıyor olabilirsin. Bu çok çalışmak zorunda kalacağın bir dönem olacak. Yetiştirilmesi gereken işlerin sorumluluğu tamamen üzerine kalmış ve seni boğuyor olabilir. Kendini savunmalı ancak gereksiz yere inatçılık ve alınganlık yapmaktan, gerginlik çıkarmaktan da kaçınmalısın. Sağlık konularında da dikkatli olmanda fayda var. Kontrollerini yaptırmayı unutma.

20 Ocak’ta Güneş de sizin burcunuza geçiş yapıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca güneşin aydınlatıcı ışınları üzerinde olacak. Bu süreçte fiziksel enerjin artabilir. Özgüvenin yükselebilir ve girdiğin her türlü sosyal grup içinde veya iş ortamında kendini özgün bir şekilde rahatlıkla ifade ederek dikkatleri üzerine çekebilirsin. Yeteneklerini iyi bir şekilde kullanarak koşulları yönlendirebilir ve insanlar üzerinde etki yaratabilirsin. Yeni bir iş fikrin varsa sunmak veya iş görüşmeleri yapmak için iyi bir dönemdesin.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Bu hafta 18 Ocak Salı günü gerçekleşecek dolunayın en şanslı burçlarından birisiniz. Aşk hayatınla ilgili güzel gelişmeler olabilir, partnerinle oldukça romantik vakitler geçirebilirsin. Çocuklar açısından şanslı bir dönemdesin. İstiyorsan bu dönemde hamile kalabilirsin. Finansal konularda da şanslısın. Şans oyunlarından kazanç sağlayabilirsin. Genel olarak keyifli bir dönem, tadını çıkarmaya bak.

Bu dolunay, duygularınızın şiddetini artırabilir veya aşırı duygusal tepkiler vereceğiniz gelişmelere sebebiyet verebilir. Duygusal çalkantılara ve fevri tepkilere karşı dikkatli olmalı, kontrollü davranmaya çalışmalısın. Yer aldığın gruplardan veya arkadaş çevrenden biriyle yeni bir aşka yelken açabilirsin. Yaratıcı konular ve hobilerinle ilgili yeni durumlar ortaya çıkabilir, değişiklikler yaşayabilirsin. Aileden gelen gelirleri doğru yönetmeye çalışman yerinde olur.

İlişkin yoksa önümüzdeki iki haftalık süreçte yeni birinin hayatına girmesi mümkün. Güvenlik ihtiyacın seni bir aşka yönlendirebilir. Eğer uzun vadeli bir ilişki içindeysen ve çocuk sahibi olmayı düşünüyorsan, bu dönemi değerlendirebilirsin. Yaratıcılığını gösterebileceğin konulara eğilebilir, hobilerine yönelebilirsin. Ancak, sevdiğin kişilerle tartışmaktan kaçınmalısın. Yanlış anlaşılmalar ve gerginlikler ilişkilerine kalıcı hasarlar verebilir.

20 Ocak’ta Güneş Kova burcuna geçiyor. Sosyalleşmekten çok yalnız başına geçireceğin süreleri artırarak düşünmek ve yeni seneyi planlamak için uygun bir dönemdesin. Bu süreçte daha önceden gündeme gelmiş ancak geri plana atılmış sorun niteliğindeki olaylar ani bir şekilde gündeme gelerek aydınlanabilir. Yeni bir girişimi hayata geçirmeyi planlıyorsan hemen harekete geçmek yerine bir süre daha geri planda gerekliliklerini yapmak faydalı olabilir. Meditasyonun gücünden yararlanmak için harika bir zaman.

17 Oca 2022 - 08:50 Şanliurfa- Burçlar

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.958.002 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.