İşte 20 – 26 Eylül haftalık burç yorumları

Astroloji: 20 – 26 Eylül 2021 haftalık burç yorumları. 20 Eylül, 21 Eylül, 22 Eylül, 23 Eylül, 24 Eylül, 25 Eylül ve 26 Eylül tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Koç burcu

Koç burç yorumları: 21 Eylül’de gerçekleşecek Dolunay döneminde duyusal açıdan çok daha hassas olacak olan Koç burçları, iç seslerini dinlemek isteyecekler. Diğer yandan özellikle iş yerinde oldukça stresli ortamların içinde bulunabilirler. Ancak içlerindeki sesi dinlemek ve kendilerine biraz vakit ayırmak, uzun zamandır kafalarında dönüp duran sorulara cevap bulmalarına yardım edecek.

Eğer bir ilişkiniz yoksa ve yalnızsanız, tutkulu, romantik, keyifli renkli ve ahenkli bir ilişki içine girebilir, bazılarınız ise evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. İlişkilerde ve ortaklıklardaki olası sorunların üstesinden çok daha rahat bir şekilde gelebilecek, küslükleri ve anlaşmazlıkları ortadan kaldırabileceksiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Bir ilişkiniz varsa, ilişki içinde derinlikli konuşmalar, paylaşımlar olabilir. Beklentileriniz, neleri sevdiğiniz, neleri istemediğiniz gibi. Eşinizin/sevgilinizin yaşamında yeni şeyler de olabilir. İş hayatında gelişmeler yaşayabilir kendisi. Bu dönemde bireysel olmak yerine, başkaları ile birlikte hareket etmenin, insan içinde olmanın, insanın çevresinin olmasının önemini fark edebilirsiniz.

Çevreniz vasıtasıyla çözülen konular olabilir. Bağlantıda olduğunuz insanlardan fayda bulabilirsiniz. İş hayatınızda yeni teklifler alabilirsiniz. Yeni müşteri bağlantıları doğabilir. Bir konuda danışmanlığa ve konunun uzmanı olan birine ihtiyacınız varsa, bu süreçte ihtiyaç duyduğunuz kişi çıkabilir karşınıza. Bu bir avukat da olabilir, bir hoca da olabilir, herhangi bir konuda danışmanlık veren biri olabilir.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Boğa burçları hiç beklemese de bu hafta gerçekleşecek Dolunay onlara bol bol romantizm getiriyor. İlişkilerin ön planda olduğu bu dönemde tutkuyu en derinden hissedecekler. Kendilerini oldukça şanslı hissederken diğer yandan geçmişi geçmişte bırakmaya karar verecekler.

Eğer hayatınızda kimse yoksa ve yalnızsanız iş yerinizden biriyle görüşmeye başlayabilir, bu bir müşterimiz olabilir ya da aynı sektörde çalıştığınız biriyle duygusal bir yakınlık kurabilirsiniz. Yeni sosyal çevreler içine girebilir, arkadaşlarınızla beraber ortak projeler veya destekler sayesinde finansal kazanımlarınızı arttırmanın yollarını arayabilirsiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Yani Güneş 6’ıncı evinizde. Hareketlilik açısından güzel bir transit. Altıncı ev geçişleri gün içinde daha çok şey yaptığımız, daha bir koşturmalar halinde olduğumuz, günlük akışlarımızın ve yapılacaklar listemizin kalabalıklaştığı zamanlar oluyor. İş konusunda verimli bir dönem. Yeni bir işe başlayabilirsiniz.

Mevcut işinizde yeni sözleşmeler, iş birlikleri, anlaşmalar doğabilir. İşe, iş ortamına, iş arkadaşlarınıza dair konular da öne çıkacaktır. İçlerinde evlenenler olabilir ya da bir ilişki haberi alabilirsiniz. Hızlanacağınız, daha çok çalışacağınız, daha çok üreteceğiniz ve işinizde sosyal çevre bağlantılarınızdan fayda görebileceğiniz bir Güneş transiti.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: İkizler burçları son zamanlarda güvenlerini sarsacak çok fazla olay yaşadılar. Ancak şimdi dengeler değişiyor. Hayatlarını daha doğru bir şekilde ilerletmeye karar veren İkizler burçları insanların onları değiştirme çabasını da boşa çıkaracak. Bu dönemde özellikle iş yaşamlarından gerginlikler yaşarlarsa bir adım geri çekilip sakinleşmek en doğrusu olacaktır.

Hayattan daha fazla keyif almaya odaklanacaksınız. Hobilerinize de daha fazla vakit ayıracaksınız. Ciddi ilişkilere başlamak için hazırlık süreci olacak sizler için. Özel hayatınızda denge, huzur, barış rüzgarları esiyor olacak. Özel hayatınızdaki sorunları alttan alarak ve politik duruşunuza rahatlıkla ve çözüme kavuşturabilirsiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Şanslı, eğlenceli, konuları keyifli olan 5’inci eve gelmiş oluyor. Bu ev aşkı, hayatın hazlarını, keyiflerini, eğlenceyi, sanatı, hobileri, yaratıcılıkla ilgili konuları, cinselliği, hamileliği, bebekleri ve çocukları, çocuklarla ilgili konuları anlatıyor. Bir hobinize geri dönebilirsiniz bu süreçte. Yeni bir hobi edinebilirsiniz. Sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz. Yaratıcılığa dayalı bir iş yapıyorsanız, ki bence her alanda her şey yaratıcı fikirlerle daha güzel hale gelebilir, verimli projeler çıkabilir ortaya. Başarılı ve ses getirecek çalışmalar yapabilirsiniz.

Aşk hayatınız hareketlenebilir. Bir flört başlayabilir. Aşka bakış açınızı değiştirecek şeyler olabilir. Bu illa ki hayatınıza şu anda girecek biri ile olmak zorunda değil. Okuduklarınız, dinledikleriniz yeni açılımlar sağlayabilir size. Aşka uzak hissediyorsanız kendinizi, bu bakış açısı kırılabilir. Aşkla, cinsellikle ilgili düşünceleriniz değişebilir. Uyanışlar ve yenilenmeler yaşayabilirsiniz kendi içinizde. Spor için de çok güzel bir döngü. Güzelce yararlanın. Çevrenizden hamilelik haberleri alabileceğiniz, sohbetlerde bebek sahip olma konusunu daha çok duyabileceğiniz bir dönem bu. Eğer sizin bu yönde bir planınız varsa, bu anlamda da değerlendirin süreci.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Yengeç burçları son dönemde hayatlarındaki taşları yerli yerine oturtmaya ve işleri yoluna koymaya çalıştılar. Ancak bu hafta gerçekleşecek Dolunay etkisiyle biraz geri çekilip hayatlarına dışarıdan bakmak ve onlar için gerçekten önemli olan şeyi tekrar düşünmek isteyebilirler. Özellikle kendilerini büyük bir baskı ve stres altında hisseden Yengeçler bu süreçte çok derinlere dalmamaya, daha yüzeysel düşünmeye çalışmalılar.

Ev içinde olası sorunların üstesinden diplomatik yeteneklerinizi kullanarak orta yolu bularak sağlayabileceksiniz. Evinizde dekoratif değişiklikler yapabilir, yeniden dekore edebilir, boya badana gibi konularla ilgilenebilirsiniz. İşinizi yaparken veya işinizle ilgili yatırım yaparken oldukça gerçekçi ve ayaklarınızın yere sağlam basmasında fayda var.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Dış dünyayla olan bağlantınız, sosyal hareketliliğiniz, gezileriniz, dışarıda geçirdiğiniz zamanlar biraz azalabilir bu dönem. Daha ziyade evde olmayı tercih edebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Odaları düzenleyebilir, temizlikler yapabilirsiniz. Kış için konserveler, turşular yapabilirsiniz. Ailenizle daha çok zaman geçirebilirsiniz, birlikte yaptığınız şeyler artabilir.

Geçmişten tanıdıklarınızı sohbetlerde daha çok anarsınız bu dönem. Yeniden iletişime geçtiğiniz kişiler de olabilir. Ev değiştirme, yer değiştirme planı olanlar bu süreçten yararlansınlar. Ev almak, satmak ya da bir ev tutmak yönünde gelişmeler olacaktır pek çok yükselen yengeç için. Ama tabii spesifik etkiler, doğum haritanız ile şekilleniyor. Herkesin bu yönde bir planı yok tabii ki.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Bu hafta gerçekleşecek Dolunay, Aslan burçlarına ihtiyaç duydukları yaratıcılığı ve ilhamı getiriyor. Uzun zamandır erteledikleri birçok şeyde ilerleme kaydettiklerini görebilirler. Bu süreçte vakitlerini boşa harcamayıp önlerine çıkan fırsatları iyi değerlendirmeliler. Yüksek enerjileri ve duyguları Aslan burçlarını bir anda tükenmişliğe sürükleyebilir. Bu konuda dikkatli olmaları önemli.

Bu dönemde partneri ve sevgilisi olanlar romantik bir seyahate çıkabilir. Çıkacağınız her türlü seyahat size mutluluk getirecektir. Eğer hayatınızda hiç kimse yok ise ya çıkacağınız seyahatlerde birileri ile tanışabilirsiniz ya da kardeşleriniz veya komşularınız veya kuzenleriniz sizi birileriyle tanıştırabilirler.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Yani Güneş ikinci evinizde. Çok hareketli bir alan burası. Ne anlamda hareketli? Hem iletişim anlamında, hem de şehrin içinde gidiş gelişler, geziler anlamında. Kardeşleriniz varsa, onların yeni kararları, yeni gündemleri, başlangıçları olacaktır bu dönem. Aynı etkiyi yakın akrabalar üzerinden de alabilirsiniz.

Hangi alanda, hangi sektörde olduğunuzdan bağımsız olarak, işinizi daha çok duyurmak, sosyal medyada yer almak, online platformlar üzerinden de satış yapmak, hizmet sunmak isteyebilirsiniz. Bir sayfa açabilirsiniz kendinize. İş dışında hobi olarak da bir blog yazmaya başlayabilirsiniz, dijital alanda bir yenilik başlayabilir.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Başak burçları genellikle motivasyonlarının hayatlarını ele geçirmesiyle mücadele ediyorlar. Pes etmeyi sevmiyorlar, hedeflere ulaşmak için ise çok çabalıyorlar. Bu da zaman zaman yorgun düşmelerine neden oluyor. Ancak 21 Eylül’de gerçekleşecek bu Dolunay dönemi onlar için bir çıkış yolu olabilir. Sadece atacakları adımları atmak istediklerinden emin olmaları gerekiyor.

Bir süredir finans alanında bir beklentiniz varsa Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte bu konularda da sizi mutlu edecek ve keyiflendirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Para, finans ve mali konularla ilgili anlaşmalar, sözleşmeler, önemli, toplantılar da söz konusu. Para ile bağlantılı anlaşmalar yapmak içinde güzel bir süreç.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Maddi anlamda sizin için oldukça şanslı bir etki. İşinizde ilişkiniz, eşiniz ya da sosyal bağlantılarınız sayesinde daha çok kazanabilirsiniz. Parasal konularda partnerinizle ortak hamleleriniz olabilir, birlikte yatırım yapabilirsiniz.

Hayatınızda biri varsa, kendisinin iş, para, emlak, mülk konuları hareketlenebilir. Partneriniz için harcamalarınız da artabilir. İşinizde daha çok üretmek, daha çok kazanmak, hayatın keyiflerini, lükslerini yaşamak için iyi bir dönem. Hazlar ve duyular olacak bu süreçte odağınız. Boğaz bölgesiyle ilgili sağlık sorunları olanlar bu süreçte tedavi olabilir, problemi aşabilirler.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Terazi burçları bu hafta itibariyle genel olarak çok kararlı ve enerjik olacaklar. Ancak bu dönemde yorulduklarını ve ara vermek istediklerini hissedebilirler. Eğer dışarı çıkmak daha zor bir hale geliyor ve işleri halletmek yerine evde köşenize çekilmek istiyorsanız bu hiç de garip bir durum değil. Bu dönemde başkalarının hayatınıza sizin yerinize yön vermesine izin vermek rahatlatıcı olabilir.

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle yaşamınızda huzur ve dengeyi yakalama uğruna daha fazla çene yormak ve çaba sarf etmeniz gerekebilir. Kendinizi daha alımlı daha güzel, kendinizi çok daha keyifli ve mutlu hissedeceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Spot ışıkları üzerinize parlamaya başlayacak. Çevrenizdeki insanlardan bol bol iltifatlar alabileceksiniz ve bu sayede kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Bu dönem hayatınızı güzelleştirmek adına adımlar atacaksınız.

Yine bu hafta Güneş sizin burcunuza geçiyor. Yani Güneş sizin 1’inci evinize denk geliyor. Bu da size diyor ki: “Sahne senin, ışıklar sende, göster kendini!” Kendiniz için güzel şeyler yapacağınız, bir dönüşüm ve yenilenme enerjisinde olacağınız, bir süredir neye ara verdiyseniz, neyi özlediyseniz onları hevesle tekrar ele alacağınız, yeni şeyler de başlatacağınız, güzel bir dönem bu.

Bu bir aylık süreçte de bir ilişkiye başlamak ya da hayatınızda biri varsa evlilik yolunda adımlar atmak da olasılıklar dahilinde. Bir ortaklık da başlayabilir. Bir işi biriyle birlikte yapmak, destek almak, işi paylaşmak isteyebilirsiniz. Giyiminize, stilinize daha çok özeneceğiniz bir dönem bu. Gardırop yenileniyor.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Akrep burçları bu hafta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle geleceklerinin şekillenmeye başladıklarını hissedebilirler. Bu olumlu bir gelişme olsa da Akrep burçları için büyük bir korku haline gelebilir. Bu korkuyla hayatlarını daha planlı hale getirmeye çalışan Akrep burçları kendilerini rahat bırakıp, keskin planlar yapmaktan vazgeçmeliler. Hayatı akışına bırakmak, bu dönemde yapılabilecek en iyi şey.

Hayatında ilişkisi olanlar için birazcık kırmızı alarm zamanı! Gereksiz kıskançlıklar yüzünden ilişkileriniz sekteye uğrayabilir. Gizli ilişkiler gündeme gelebilir, ilişkilerinizi çevrenizdeki insanlara saklayabilirsiniz. Sevdiğinizle daha güçlü bir sevgi bağı kurmak adına fedakarlık etmek ve karşılıklı özveride bulunmanızı gerektiren konular ortaya çıkabilir.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Yani Güneş 12’nci evinizde. Dinlenme zamanı sizin için. Bir istirahat olabilir, işe mola olabilir, bir inziva olabilir, bir konuda bekleme hali olabilir. Bu 1 aylık süreçte hayatınızdaki hareketlilik azalabilir. 12.ev isteksiz, halsiz, hevessiz olmayı anlatıyor biraz. Elini ayağını bir şeylerden çekmeyi, arka plana geçip dinlenmeyi, biraz da boş verme halini, çabayı bırakmayı anlatıyor. Modunuz böyle olabilir Güneş terazide iken. Bir ilişkiniz varsa, ilişki içinde problemli bir süreç de olabilir bu. Akışla beraber akmak, hiçbir şeyi zorlamamak, konulara şekil vermeye çalışmamak bu süreçte faydanıza olur.

Kendinizle olmak, kendinizle kalmak, dönüp içinize bakmak, kabule geçmek, hafiflemek, ruhsal derinliğinizi kuvvetlendirmek, spiritüel bilgilerden yararlanmak, enerjinizi yenilemek bu sürecin getirileri olacaktır size. Önemli diyebileceğimiz (iş, para, kariyer, aşk, ilişki, yer değişikliği, taşınma, vb her konuda olabilir) girişimlerden uzak durmanız gerekiyor 12.ev döngüsünde. Başlangıçlar için 23 Ekim ve sonrası size iyi gelecektir. Güneş akrep burcuna geçince atın adımlarınızı.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Yay burçları uzun zamandır onlarca parçaya bölünmüş, birçok şeye koştururken buluyorlar kendilerini. Ancak Dolunay ile birlikte sonunda hayatlarında onlar için önemli olan insanlara vakit ayırabilecek ve biraz olsun rahat nefes alabilecekler. Aynı zamanda uzun zamandır iletişim kurmak istedikleri birine ulaşmanın vakti gelmiş olabilir. Bu onları tahmin edemeyecekleri kadar rahatlatacaktır.

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle yalnız olanlar yeni tanışacakları veya girecekleri sosyal ortamlarda küçük yakınlaşmalar yaşayabilirler. Bazı dostlarınız ve arkadaşlarınız size partner bulmanız açısından arabuluculuk yapabilirler. Eğlence hayatı ve biraz daha parti, davet konser gibi etkinliklere çok daha fazla vakit ayırabileceksiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Sosyal çevreniz içinde keyifli zamanlar geçireceğiniz, arkadaş sohbetlerinin artacağı, hatta belki yeni ortamlara dahil olacağınız, insan ilişkilerinden yana aktif bir süreç. Arkadaş grubunuzun içinde evlenenler olabilir, nikahlarına gidebilirsiniz bu dönem. İş ortamında bireysel başarılardan ziyade ekip olmanın daha önemli hale geleceği, takım ruhunun güçleneceği, birlikte iyi işler yapabileceğiniz, güzel organizasyonların olabileceği, verimli bir süreç. Yeni iş birlikleri ağınızı genişletebilir.

“Başkaları için ne yapabilirim? Hayata katkımı nasıl sunabilirim? Toplumsal konularda bireysel faydam ne olabilir ? Kimlerin iyiliği için neler yapabilirim?” şeklinde çalışabilir zihniniz bu dönemde. Çünkü sosyal sorumluluk kavramı bu evde. Bağışlarınız ve gönüllü faaliyetleriniz olabilir. Halihazırda varsa, artabilir.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Oğlak burçları bu dönemde etraflarını saran baş etmesi zor etkilerle bocalıyor, boğuşuyor olabilirler. Ancak bu mücadele ettikleri şeylerin aynı zamanda olumlu yanlarının da olduğunu görmeleri gerekiyor. Diğer yandan uzun süre sonra kalplerini güvendikleri birine açmak için hazır hissedebilirler.Bu hafta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda oldukça destekleyici etkiler altında olacaksınız. Terfi bekleyenler, iş değiştirmek isteyenler, iş arayanlar güzel fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Kısa yolculuklar veya gezilerle ilgili planlarınız varsa karar almakta veya tam ne istediğinizi belirlemekte güçlük çekebilirsiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Yöneticilerinizin talepleri, iş ortamında yapmanız gerekenler, görevler artabilir bu dönemde. Sorumluluklarınız zaman zaman keyifsiz hissettirebilir. Yorabilir sizi biraz. Patronlarınız ve yöneticilerinizle iletişimlerde biraz diplomasi, biraz politika gerektiriyor bu süreç. Yerine göre ılımlı olmak, stratejik olmak, ilişkileri iyi tutmak faydanıza olur tabii. Özellikle de bu transitin son günlerinde, yani 23 Ekim’e yakın günlerde diyaloglara daha fazla özenin.

İş dışında genel anlamda da otoriteyi ve devlet otoritesini anlatır bu ev. Dolayısıyla evrak konuları, başvurular, imzalar, onaylar, yürütmeniz gereken yasal süreçler, devlet dairelerinde yapacağınız resmi işlemler olabilir bu süreçte. Boşanma aşamasında olanlar bu konuyla alakalı bildirimler, belgeler alabilirler, işlemlerini yapabilirler. Kendi işine sahip olanlar ortaklıklara, her iki tarafın da kazanacağı güzel iş birliklerine açık olacaklar bu dönemde. Bu tür fırsatlar, anlaşmalar doğabilir. İş hayatınız ve aile yaşamınız arasında bir denge kurmanız gereken yoğun bir döneme benziyor bu süreç sizin için.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Kova burçları bu dönemde hayatlarının doğru seyirde ilerlemediğini fark edebilirler. Hayatlarında yanlış giden şeyleri düzeltmek içinse kendileri rahat bırakmaları ve etraflarını saran enerjilere izin vermeleri gerekiyor. İnsanlarla savaşmak yerine neler yapacaklarını görmek için müdahaleyi kesmeleri en doğrusu olacaktır.

Bu hafta gerçekleşecek Dolunay’ın etkisiyle kendinize duyduğunuz öz değeri ve verdiğiniz önemi sınayacak hayat koşulları ortaya çıkabilir, kendiniz için de bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Eğer yalnızsanız ve hayatınızda hiç kimse yok ise sizden uzakta yaşayan, yabancı uyruklu veya yurt dışında yaşayan biriyle flört edebilirsiniz.

22 Eylül’de Güneş Terazi burcuna geçiyor. Yani Güneş 9’uncu evinizde. Peki bu size neler getirebilir? Nasıl konular artabilir günlük hayatın içinde. Üniversite hayatınız varsa, buralar aktif hale geliyor. Başka eğitimler de alabileceğiniz, ilgi alanlarınızda derinleşebileceğiniz bir dönem. İşiniz eğitim ise bol bol yeni projeler çıkar ortaya. Sizin ya da yakınlarınızın başka şehirlere seyahatleri olabilir. Yurt dışı ile ilgili konular, bir şekilde halledilmeye çalışabilir.

Kültürel açıdan zengin bir dönem olur 9.ev geçişleri. Kişi hayat görüşünüzü yenileyecek yeni şeyler öğrenir, ehlileşir, bakış açılarını tazeler öğrendikleri ile. Yeni maceralara açık bir süreç. Kendinizi bilmediğiniz bir semte atarsınız hani bazen. Sadece keşfetmek istersiniz. Yolculuk yapmak ve akmak istersiniz. Biraz öyle bir ruh hali getirecektir bu dönem size.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Bu hafta sizin burcunuzda gerçekleşecek Dolunay, çok daha fazla duygusal olmanıza neden olabilir. Ancak bu duygusallık olumsuz bir anlam taşımıyor. Aslında bu dönemde çevrenizdeki birçok insanın bilmediği özelliklerinizi açığa vuracak ve onları şaşırtmayı başaracaksınız. En önemlisi ise insanlara aslında hiç de duygusal ve güçsüz olmadıklarını göstermeniz olacak.

Bu dönemde ilişkilerde daha fazla sahiplenici, daha kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Tutkulu bir aşk gelebilir ya da daha çok cinsellik odaklı bir aşk kapınızı çalabilir. Evlilik ve ortaklık konularında yaşadığınız ikilemler varsa bu dönemde yaşadığınız çelişkileri su yüzüne çıkaracak duygusal stresler yaşayabilirsiniz.

Ayrıca bu hafta Güneş Terazi burcuna geçiyor. Yani Güneş 8’inci evinizde. Başkalarından gelen ve özellikle de çalışmadan elde edilen maddi kaynaklarımızı anlatan bir evdir 8. ev. Eşin geliri, ailenin geliri, kira geliri, burs, ortaklı kazançlar ve paylaşımlar gibi. Krediler, bankacılık işlemleri, kredi kartları, ödemeler, vergiler, muhasebe işlemleri yine bu ev kapsamında. Bir kredi çekebilirsiniz. Bir sigorta konunuz olabilir.

Ödemeleriniz artabilir, onları yoluna koymaya ve dengelemeye çalışabilirsiniz bu transit sürecinde. Bunun dışında 8.evin enerjisi biraz gizemlidir. Sakin, sessiz ve derindir. Ölüm ve ötesi konulara, başka alemlere merakınız artabilir bu süreçte. Kendinizi dedektif filmleri izlerken ve gizemleri çözmeye çalışırken de bulabilirsiniz.

20 Eyl 2021 - 08:07 - Burçlar

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.984.236 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.