İşte 2-8 Ağustos Haftalık burç yorumları

2-8 Ağustos haftası burç yorumlarına göre bu hafta yükselen Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçları yayımlandı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

2 Ağustos Pazartesi haftaya rehavetle başlıyoruz. Öğle saatlerinde ise Ay’ın İkizler burcuna geçişiyle iletişim içinde olma, sorgulama yanımız hareketlenecek. Fikirlerimizi ifade etme isteğimiz baskın. Bir yandan da engellemelerle karşılaşabilir, üzerimizde baskı hissedebiliriz. Aynı zamanda hafta genelinde de etkin olacak açılar sebebiyle kalp ve tansiyon rahatsızlıkları olanların daha tedbirli olmasında fayda var.

3 Ağustos Salı düşüncelerimiz çok kuralcı olmazsa ilişkilere destek veren enerjilerden faydalanabiliriz. Yine emek verilmiş maddi konularda olumlu gelişmeler olabilir.

4 Ağustos Çarşamba iddialı söylemlerden ve ani çıkışlardan sakınılması gereken bir gün. Kendimizi özgürce ifade etmek isteyeceğiz ama bunu yaparken abartıya kaçmamaya dikkat edelim.

5 Ağustos Perşembe Ay Yengeç burcuna geçecek ve Pazar günü gerçekleşecek yeniaya kadar balzamik fazda. Bu süreçte zihnimiz daha aktif olacaktır. Mümkün olduğu kadar iç muhasebe yapılabilir. Yeniaya kadar önemli yeni bir işe başlamayı çok tercih etmemek gerekir. Bırakmak istediklerimize odaklanmak, işe yaramayanlardan kurtulmak için ideal zamanlar olacak.

Haftanın ikinci yarısında geçmişle ilgili konular, ikili ilişkilerdeki mevcut sorunlar gündeme gelebilir. Bu olaylara her zaman yaklaştığımız tavrımızla yaklaşmamaya çalışalım. 6 Ağustos Cuma değişime direndiğimiz alanlarda gerilim hissedebiliriz. Olaylar biraz daha bu konular üzerinden bizi zorlayabilir.

8 Ağustos Pazar ise Aslan burcunda yeniay gerçekleşecek. Etkilerini cumadan itibaren alacağımız bu yeniay önümüzdeki haftanın da gündemini belirleyecek. Ani gelişmelerle, krizli konularla uğraşmak durumunda kalabiliriz. Daha çok içten içe hırs yaptığımız konuları fark etmemiz gereken bir yeniay. Yeniaydan sabit burçlar (Aslan, Akrep, Kova, Boğa) daha çok etkilenecekler. Özellikle de 6-12 Ağustos, 5-11 Kasım, 2-8 Şubat ve 4-10 Mayıs doğumluları yakından ilgilendiren bir yeniay olacak.

İşte 2-8 Ağustos Haftalık burç yorumları

KOÇ

Haftaya sosyal ilişkilerde baskı altında hissederek başlanabilir. İşle ya da kazançlarla ilgili olumlu gelişmeler değerlendirilmeli. Aşk hayatında ise vazgeçilmesi gereken tutumlar gündemde olacak.

BOĞA

Pazartesi iş ortamında güç çatışmalarına karşı daha sakin kalmaya dikkat edilmeli. Aşk hayatında güzel gelişmeler olabilir. Aileyle ya da evle ilgili bir türlü hayata geçirilememiş konular gündemde olacak.

İKİZLER

Hafta başında baskın yaklaşımlar karşısında kendini ifade edememe hali yaşanabilir. Evle ilgili tamamlanmamış işleri bu hafta bitirmek mümkün. Yakın çevreyle olan iletişimde görmezden gelinen konular gündemde olacak.

YENGEÇ

Pazartesi finansal konularda bazı gerginlikler yaşanabilir. Yeni tanışmalar, keyifli sosyal paylaşımlar gündemde. Maddi konularla ilgili hedeflere uymayan durumları değiştirmek gerektiğini hatırlatan olaylar yaşanabilir.

ASLAN

Hafta başında ikili ilişkilerde baskı altında hissedilebilir. Maddi konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Kişisel isteklerin peşinden gidebilmek için alınması gereken sorumluluklar gündemde olacak.

BAŞAK

Pazartesi çalışma ortamında gerginlik hissedilebilir. Yurt dışı bağlantılı konularda ya da eğitimle ilgili güzel gelişmeler değerlendirilmeli. Kalıplaşmış bazı inançlardan vazgeçmek gerektiğini fark ettirecek olaylar gündemde olacak.

 TERAZİ

Hafta başında sosyal hayatın kısıtlandığı hissedilebilir. Bırakmak istenilen duygu ve düşünceleri geride bırakma fırsatı olacak. Hedeflerle ilgili daha farklı yollar izlemek gerekliliğini ortaya koyacak olaylar gündeme gelecek.

AKREP

Pazartesi ailevi konularla ilgili sorumluluklar baskı yaratabilir. Farklı çevrelere girip yeni insanlarla tanışmak mümkün. İkili ilişkilere yaklaşım kalıplarını değiştirmeye yönelik olaylar gündemde olacak.

YAY

Hafta başında yakın çevreyle olan iletişim kişinin bakış açısını değiştirmek yönünde baskı oluşturabilir. İşle ilgili güzel fırsatlar değerlendirilmeli. Günlük akışı farklılaştırmak zorunda bırakacak olaylar gündemde olacak.

OĞLAK

Pazartesi maddi konularda kısıtlı hissedilebilir. Seyahatler, çocuklarla yapılacak aktiviteler planlanabilir. Aşk hayatında takıntı yapılmış konulara bakışı değiştirmek için bazı olaylar gündemde olacak.

 KOVA

Pazartesi ikili ilişkilerle ilgili konularda karar verirken iç çatışma yaşanabilir. Aileden maddi destek alınabilecek bir hafta. İş birliği gerektiren konularda güvensiz hissedilen durumları çözmek gerekecek.

BALIK

Hafta başında günlük düzeni kısıtlayan durumlar yaşanabilir. İkili ilişkilerde güzel paylaşımlar, diyaloglar olacaktır. Çalışma ortamında rahatsız olunan iletişim şeklini çözmek zorunda kalınabilir.

02 Ağu 2021 - 04:06 - Magazin

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 3.084.423 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.