İşte 28 Haziran – 4 Temmuz 2021 haftalık burç yorumları

28 Haziran – 4 Temmuz 2021 haftalık burç yorumları! 28 Haziran, 29 Haziran, 30 Haziran, 1 Temmuz, 2 Temmuz, 3 Temmuz ve 4 Temmuz tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları yayımlandı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

Koç burcu

Koç burç yorumları: Sosyal çevrenizle toplantılara katılabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz. Hastane işleriniz varsa bunları halledebilirsiniz. İç dünyanıza çekilmek isteyebilir, kendinizi dinleyebilirsiniz. Gizli bir düşmanınız varsa bunu öğrenebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde son derece romantik ve tutkulu bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi coşkulu, heyecanlı ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza başımızı döndürecek çekicilikte, jestleriyle ve sevgisiyle bizi heyecanlandıracak biriyle tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem sizler için özellikle iş hayatın ve sosyal yaşamınla ilgili bir değişimin habercisi olabilir. Bu dönemdeki gelişmeler, seni hayati kararlar olmaya ve hayatında bir dönemi kapatmaya zorlayabilir. İşten ayrılabilir veya terfi alabilirsin. Ev değiştirmen mümkün. Attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilirsin.

Bu hafta ani farkındalıkla gelen kopuşlar olabilir. İletişimden veya iletişimsizlikten kaynaklanan sıkıntılar var. Yanlış veya doğru bir sürü fikir kafanızın içinde cirit atıyor olabilir. Zihinsel konular veya konuşmalar kriz getirebilir. Bu durum bitişlere neden olabilir. İlişkiler açısından çok sağlıklı bir hafta değil. İçinizi boşaltmak isteyebilirsiniz. Kendinizi ön planda tutmak her işte kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ben merkezci davranışlar sergileyebilirsiniz. Finansal kaynaklarınız, bütçeniz ile ilgili planlamalar ve kontroller yapabilirsiniz. Maddi ve manevi konular gündeminize gelebilir.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Yoğun iş temposu içerisine girebilirsiniz. İşinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sosyal çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. İş toplantılarına katılabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsiniz. Bu hafta ev ve aile ile ilgili konular da ön plana çıkıyor. Evimizde, ailemizle mutlu ve heyecanlı zamanlar geçirebileceğimiz bir döneme giriyoruz. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili dekorasyon değişiklikleri yapmamız, evde herkesi hayran bırakacak organizasyonlar düzenlememiz mümkündür.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönemde kardeşler, kuzenler ve de yakın çevrenle ilgili gelişmeler söz konusu olabilir. Yüksek öğrenim, yurt dışı ve mahkemelerle ilgili konular sonuçlanabilir. Dolunay, seni daha çok zihinsel olarak etkileyebilir. Tecrübelerin olayları ele alış biçimini değiştirmene neden olabilir. Hayatı daha farklı görmeye başlayabilirsin.

İkili ilişkilerde ani gelişen olaylarla fikir ayrılıklarına düşebilir, bununla birlikte gündemin gerginliğinden kaynaklanan huzursuzluklarda olabilir. İnandığınız konularda fazla inatçı olabilirsiniz. Siz dayanıklı olup son raddede tepkinizi çok sert gösterenlerdensiniz, bu dönem sabrınızın sınandığını hissedebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Hastane randevunuz varsa bunları halledebilirsiniz. İlişkilerinizde kendinizi ön plana çıkartmak isteyebilirsiniz. Ben merkezci davranışlar sergileyebilirsiniz.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Eğitim, seyahat, ticaret ve kariyer konuları gündeminize gelebilir. İş yoğunluğunuz artabilir. Sosyal olacağınız bir hafta yaşamanız muhtemel. Haftanın sonunda iç dünyanıza çekilmek isteyebilir, biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Bu hafta yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kısa yolculuklarla ile ilgili konular da ön plana çıkıyor. Bu dönemde, kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, birlikte heyecanlı aktivitelere katılabiliriz. Yakın çevremizden biriyle aramızda yeni bir ilişki başlayabilir. İş ya da eğlence amaçlı çok sayıda keyifli kısa yolculuklar yapabiliriz.

Dolunay’ın etkisinde olmaya devam ediyoruz. Bu dönem sizler için eşinizin finansal kaynaklarıyla ilgili bir dönüşümü gündeme getirebilir. Miras, sigorta, prim gibi konularda yaşanan sorunlar çözüme kavuşabilir. Finansal krizlerini gözden geçirebilir ve çözüm arayışına girebilirsin. Maddi ve manevi paylaşımların ve de seni içsel olarak huzursuz eden konularla ilgili kararlar alabilirsin. Bu dönemde aşırı harcamalar yapmaktan kaçınmalısın.

Çalışma ortamınızda iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar, fikir ayrılıkları ortaya çıkabilir. Teknik konularda arızalara karşı dikkatli olun. Zihinsel uyuşmazlıklar yaşadığınız kişilerle kopuşlar olabilir. Bu hafta iş konuları daha fazla gündem de olacak ve zihnen çok yorulabilirsiniz. Ailenizden alacağınız destekleri göz ardı etmeyin.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Finansal konular ve ödemeler gündeminize gelebilir. Hayatınızda değişiklik yapmak istediğiniz bir konu varsa bununla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sizden gizlenen konular varsa bunlar ortaya çıkabilir. Para ve finansal kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Yeni yatırım fırsatları yakalayabileceğimiz, yeni girişimlere her zamankinden daha gözü kara yaklaşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Bu dönemde tanıştığımız kişiler sayesinde, yeni iş bağlantıları kurabiliriz. Ancak lüks harcamalarda kontrolümüzü kaybetmemeli, temkinli hareket etmeliyiz.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem sizler için özellikle ev, aile ve kariyerle ilgili konularda bir dönüm noktası olabilir. Evlilik kararı alabilirsin veya evliliğinle ilgili olarak seni rahatsız eden koşulları değiştirmek için karar alabilirsin. Eşini daha fazla sorumluluk alması için zorlayabilirsin. Yakın ilişkilerde sorunlar yaşanması olası, bu nedenle sağduyulu davranmaya çalışmalısın.

Bu dönemde hayata karşı güçlü bir öfke duyabilirsiniz. İçinizde sizi yoran ve acıtan konuların üzerinize boca edildiği bir hafta olabilir. Çocuklarınızla ilgili veya aşk hayatınızda farkındalık içinde olabilirsiniz. Doğru ifade edilmeyen konular sıkıntı çıkarabilir. Zihninizi kurcalayan konularda tepkisel olabilir, hızlı çıkış yapabilirsiniz. Eğitimle, seyahat veya ticaret konuları ortaya çıkabilir. Yurtdışı ile bağlantısı olan kişilerle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın sonuna doğru iş yoğunluğunuz artabilir. Yeni bir iş için girişimde bulunabilirsiniz. Pazar günü sosyal çevrenizle zaman geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Haftanın başında ikili ilişkiler ve bitmiş olan sözleşmelerin yenilenmesi gibi konular gündeminize gelebilir. Ödemeler ve finansal konuların da gündeminizde olması muhtemel. Başkalarından gelecek maddi kaynaklar, banka kredileri, sigortalar, vergi gibi ödemeler odak noktası olabilir. Bu hafta ayrıca dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Çevremizdeki herkes tarafından çekiciliğimiz, duruşumuz ve özgüvenimiz ile takdir edileceğimiz ve hayranlık kazanacağımız bir dönemdeyiz. Fiziksel görünüşümüz üzerinde değişiklikler yapabilir, imaj değişikliğine gidebiliriz.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem sizler için sağlık ve akrabalarla ilgili konuları gündeme getirebilir. Kendinle veya yakın akrabalarınla ilgili hastane süreçleri canını sıkabilir. Çalışma ortamın ve iş hayatınla ilgili sorunlar gün ışığına çıkabilir. Çalıştığın ortamı değiştirmek durumunda kalabilirsin. Görev değişikliği söz konusu olabilir. Çalışma arkadaşlarında aranda rekabet artabilir.

Ev içinde kafanıza yatmayan şeyleri değiştirebilirsiniz. Aile de fikir çatışmaları ortaya çıkabilir ve bu anlık tepkiler ilişkileri zedeleyebilir. Zihinsel aktivitelerin fazla olduğu bir hafta olacak. İçinizde geçmişinizde öfke duyduğunuz şeyler var ise sinirinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Yeteneklerinizle ilgili konularda titiz bir çalışma halinde olabilirsiniz. Eğitim, seyahat, ticaret ve yurtdışı ile bağlantılı konular gündeme gelebilir. Bu günlerde inançlarınızla çelişen konular karşınıza çıkabilir. Haftanın sonunda işlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde yeni hedefler belirleyebilirsiniz.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Haftanın ilk günü günlük rutin işlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Sağlık konuları gündeme gelebilir. Evcil hayvanınız varsa dostunuzun veteriner kontrolüne gidebilirsiniz. Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Bu dönemde ön plana çıkmamızı gerektiren bazı olaylar yaşamamız mümkün. İkili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Her ne kadar istemesek de kendimizi göstermemiz gereken durumlarla karşı karşıya kalabiliriz. Öte yandan içten içe öz güvenimiz artabilir. Gözlerden uzak yaşayacağımız yeni bir aşk söz konusu olabilir. Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem Başak burçlarının özellikle romantik ilişkilerini, aşk hayatını ve çocuklarla ilgili konuları etkileyebilir. Aşık olabilirsin. Mevcut ilişkini gözden geçirebilir, ilişkine ciddiyet kazandırmak isteyebilirsin. Bu dönemde hayatın keyifli taraflarına değil, görev ve sorumluluklarına odaklanabilirsin. Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsin. Olayları duygularınla değil, mantığınla değerlendirebilirsin.

Kafanıza taktığınız konularla ilgili farkındalıklar yaşayabilirsiniz. Fikir ayrılıkları olabilir. Konuşmalardaki anlaşmazlıklar sonucunda ilişkilerde ani kopmalar olabilir. Rekabet halinde olduğunuz kişilerle ilgili gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinize özen göstermek size de iyi gelecektir. Haftanın sonuna doğru krediler, sigortalar ve ödemelerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Kronik rahatsızlıklarınızla ilgilenebilirsiniz. Miras konuları gündeme gelebilir. Eşinizin gelirleri ile ilgili konular gündeme gelebilir. Eşiniz varsa ailesini ziyaret edebilirsiniz.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: İkili ilişkilerinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Yatırım konuları ile ilgilenebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz. Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkıyor. İlişkilerinizle daha yakından ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu ve coşkulu hissedeceğimiz, çekici, nüfuzlu yeni insanlar tanışıp yeni bağlantılar kurabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Mevcut arkadaş gruplarımız ile sanatsal aktivitelere katılabilir, son derece keyifli zamanlar geçirebiliriz.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönemde yaşamsal konuları ilgilendiren kararlar alman söz konusu olabilir. Kariyerin, evin ve ailenle konular gündeme gelebilir. Aile bireylerinle yaşayacağın gerginlik seni yeni bir tutum takınmaya itebilir. Kariyerinle ilgili konularda emeklerinin karşılığı almak isteyebilirsin. Evlilik kararı alabilir, ev sahibi olmak için adım atabilirsin. Hayatında yeni başlangıçlar yapabilirsin.

Yetenekli olduğunuz işlerde aydınlanma içinde olabilirsiniz. Finansal konularda hızlı kararlar almadan önce düşünün. İletişimdeki aksaklıklar parasal kayıplara dönüşmesin, dikkatli olun. Kazanmak zorunda olduğunuz mücadele içinde olabilirsiniz. Zihninizde dolaşıp duran konular sizi huzursuz edebilir ve bunları ilişkinize yansıtabilirsiniz. Hafta ortasında günlük rutin işler sizi meşgul edebilir. Sağlıkla ilgili konular gündeminize gelebilir. Kronik sağlığınızla ilgili konular gündeminize gelebilir. Ortaklıklarınızla, eşinizle ilişkileriniz yoğunluk kazanabilir. Bitmiş sözleşmeleriniz varsa bunları yenileyebilirsiniz.  Ödemelerinizi planlayabilirsiniz.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Haftanın başında aile içi ilişkiler ve evinizle ilgili konular gündeminize gelebilir. Evinizde yaptırmanız gereken bir tadilat işiniz varsa bununla ilgilenebilirsiniz. Yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz. Eğlenmek için faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Aşk ve flört ilişkileri gündeminize gelebilir. Çocuğu olanlar çocukları ile ilgilenebilir. Kariyerimizle ilgili konular ön plana çıkıyor. İşte ön plana çıkabileceğimiz, sosyal statümüzün artabileceği, yeni kurduğumuz bağlantılarla, kariyerimizde yeni fırsatlar yakalayabileceğimiz bir dönemdeyiz. Üstlerimizle bağlarımız güçlenebilir, yeni projelerimiz ile tüm dikkatleri üzerimize toplayabiliriz.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem sizler için yakın çevrenizle ilişkilerinizde sorunları tetikleyebilir. Kardeş, kuzen veya komşularınla ilgili gelişmeler, seni yeni kararlar almaya zorlayabilir. Bu dönemde çevrene karşı kırıcı bir dil kullanmaktan kaçınmalı, sözlerinden sorumlu tutulacağını unutmamalısın. İmza atmanı gerektiren işlerde de dikkatli olmalısın.

Kişisel meselelerinize fazla kafa yorabilir, miladını doldurduğunu düşündüğünüz insanları veya işleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Bu dönemde ani farkındalıklarla gelen kopuşlar olabilir. Gizli konularda önünüze gelebilir. Geleceğinizle ilgili keyifli planlar içinde olabilirsiniz. İlişkilerinizle ilgili ayrıntılı işler içinde olabilirsiniz. Haftanın son günleri günlük rutin işlerle ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili hassasiyetleriniz olabilir. Baş ağrısı çekebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkilerinizle ilgilenebilirsiniz. Partnerinizle zaman geçirebilirsiniz.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Haftanın ilk günü yakın çevrenizle ilgilenebilir, iletişim odaklı bir gün geçirebilirsiniz. Aileyi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Evinizde bir tadilat yapacaksanız bu haftanın odak konusu olabilir. Finansal yatırımlarınız gündeme gelebilir. Yurt dışı eğitimler, seyahatler, akademik fırsatlarla ilgili konular ön plana çıkıyor. Uzun ve keyifli bir yurt dışı seyahati söz konusu olabilir. Görüşlerimiz ve fikirlerimiz ile öne çıkabilir, herkesin dikkatini çekebilir ve hayranlığını kazanabiliriz. Yeni tanıştığımız kişiler sayesinde, ülke dışı eğitim ve kariyer fırsatları yakalamamız mümkündür.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem sizleri özellikle finansal konularda etkileyecek. Bu dönemde tutumlu olmanda ve borçlanmamanda yarar var. Kazancını arttırmak isteyebilirsin, bu konuda attığın adımların sonuçlarını almaya başlayabilirsin. Yeteneklerini daha fazla para kazanmak için kullanmak isteyebilirsin. Verdiğin borçları geri alman da mümkün.

İletişimi iyi yönetmeniz gereken bir haftadasınız. Anlaşılamamaktan kaynaklanan sıkıntılar, iletişim bozuklukları, ani çıkışlar ilişkilerinizde sıkıntılara neden olabilir. Tepkilerinizi içinizde yaşarsanız da bilinçaltınıza ittiğiniz konular sizi çok rahatsız edebilir. Sorumluluklarınızla artış olabilir ve ince detaylı işlerde biraz yorulabilirsiniz ama yine de kendinizi gösterebileceğiniz bir hafta. Hafta sonuna doğru partnerinizle beraber eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle uğraşabilirsiniz. Günlük rutin işlerinizle uğraşabilirsiniz. Yeni bir haftaya başlamadan önce yapmanız gereken işleri bitirebilirsiniz. Sağlık konusunda hassas olabilirsiniz. Boğaz ağrısı görülebilir.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Haftanın ilk günü finansal konular gündeminize gelebilir. Bütçenizi planlayabilirsiniz. Ortak kaynaklar ve eşimizin parası gibi konular da ön plana çıkıyor. Maddi konularda risk almaktan korkmadığımız ve şansımızın arttığı bir döneme giriyoruz. Bizim, eşimizin yada partnerimizin gelirlerinde sürpriz artışlar olabilir. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız hukuki sorunlar lehimize sonuçlanabilir.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem hayatınızda yeni bir sürecin başlangıcının habercisi olabilir. Evlilik, boşanma, çocuk sahibi olma, taşınma veya iş değiştirme gibi oldukça önemli konularda bir karar alabilirsin. Bu dönemde attığın adımların etkilerinin uzun soluklu olacağını unutmamalısın. Kendi bildiğin yoldan gitmek isteyeceksin ama karşındakileri sana uyum sağlamaları için fazla zorlamamalısın.

Geleceğinizle ilgili konularda ani değişkenler içinde olabilirsiniz. Kafanızı kurcalayan konularda aydınlanmalar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde veya arkadaşlıklarınızda ani kopmalar olabilir. İfadelerinizi doğru seçmeye çalışın. Bu hafta önemli mücadele ve savaşlar verebilirsiniz, bu arada fazla iç dünyanıza gömülebilirsiniz. Haftanın ortasında ise yakın çevrenizle olan ilişkileriniz yoğunlaşabilir. Sosyal medya ve iletişim konuları ön plana çıkabilir. Aileyi ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Aile içi iletişim atabilir. Evinizle ilgili yapılacak bir değişiklik ve tadilat gündeme gelebilir. Aşk ilişkileri gündeme gelebilir. Çocuğu olanlar çocuklarıyla daha çok zaman geçirebilirler.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Bu hafta ben merkezci olup fark edilmek isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla yakından ilgilenebilirsiniz. Sağlıklı beslenmek isteyebilirsiniz. Evlilik, ortaklık ve uzun vadeli ilişkilerimiz ön plana çıkıyor. Mevcut ilişkimizde partnerimizle tutkulu, heyecanlı ve sevgi dolu bir döneme giriyoruz. Ancak, dik başlı ve dediğim dedik olmaktan kaçınmamızda yarar var. Kalbimiz boşsa, hayatımıza heyecan ve renk katacak yeni ve uzun vadeli bir ilişki söz konusu olabilir. Bizim için karlı olacak yeni ortaklıklar kurmamız da mümkün. Yakın çevrenizle ilgilenebilirsiniz. Medya ve iletişimle ilgili konular gündeminize gelebilir. Eğitim ve seyahat ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Aracı olanlar araçlarıyla ilgilenebilir.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem sizler için zorlayıcı olabilir. Olayları kontrol etmekte zorlanabilirsin. Sağlık sorunları, dedikodular veya düşmanlıklar gibi can sıkıcı konularla uğraşmak durumunda kalabilirsin. Sorumlulukların altında ezilmiş gibi hissetmen mümkün. İçine kapanman ve depresif bir ruh haline bürünmen olası. Gizli kalmış konuların veya bazı sırların açığa çıkması, seni yeni kararlar almaya zorlayabilir.

Konuşmalarınız da ve düşüncelerinizde ani farkındalıklar olabilir. Yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan kopuşlar yaşıyor olabilirsiniz. Tepkisel davranmamalısınız. Kontrollü ve akıllıca gidilmesi gereken bir yol var özellikle maddi kararlar alacaksanız. Finansal konularda ince ayar yapmanız gereken konular olabilir. Fazla eleştirel ve kararsız davranabilirsiniz. Bu hafta ayrıca finansal konularınız gündeme gelebilir. Kazançlarınızı artırmak için yeni arayışlar içerisine girebilirsiniz.  Aile içi ilişkiler ve yuvanızı ilgilendiren konular gündeme gelebilir. Evinizde yapmak istediğiniz değişikliklerle ilgilenebilirsiniz.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Haftanın ilk günü hastaneyle veya sağlığınızla ilgili işleriniz varsa bunları halledebilirsiniz. İç dünyanıza yönelmek isteyebilirsiniz. Fiziksel sağlığınızla ilgilenebilirsiniz. Dış görünüşünüzle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde ben merkezci olabilirsiniz ve kendinizi ön plana çıkartmak için her işte öne atılabilirsiniz. Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkıyor. İş ortamında enerjimiz, tutkumuz, coşkumuz ile birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini toplayabiliriz. İşte ve günlük yaşamımızda yaratıcılığımız ve özgüvenimiz ile üstlerimiz ve yakın çevremiz tarafından takdir edilebiliriz. Sağlığımız her zamankinden daha iyi olabilir.

Dolunay’ın etkisindeyiz. Bu dönem özellikle arkadaş çevrenle ilişkilerinde sorunlar yaşayabilirsin. Belki de arkadaş çevreni değiştirmen gerektiğini fark edebilirsin. Gelecek hedeflerini gözden geçirebilir, daha gerçekçi hedefler belirlemek isteyebilirsin. İşten elde ettiğin kazançlarını arttırmak için adım atabilir, mesela zam isteyebilirsin. Çocuk sahibi olman da mümkün.

Hayata bakışınızda irdeleyen bir süreç içinde olabilirsiniz. Düşüncelerinizin içinde yeni fikirler yakalayabilirsiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle fikir ayrılıkları olabilir. Ani gelişen olaylar iplerin kopmasına neden olabilir. Eşiniz veya ortağınızla ilgili konularda keyifli gelişmeler olabilir. Birbirinizi geliştireceğiniz ve yardım edeceğiniz koşullar içinde olabilirsiniz. Bu hafta insanlara yapabildiklerinizi kanıtlamak ve işlerinizi göstermek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru finansal konular ön planda olabilir. Bütçe planlaması yapabilirsiniz. Ödemeler gündeminize gelebilir. Yatırımlarınızla ilgilenebilirsiniz. Yakın çevrenizle, kardeşlerinizle ilgilenebilir, onlarla birlikte daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

28 Haz 2021 - 03:00 - Magazin

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 2.921.424 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.