Fakıbaba yine gönüllerde: Gezmedik yer bırakmadı

Uzun süren aranın ardından Şanlıurfa’ya gelen AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, vatandaşlarla, esnaflarla görüşerek sıkıntı ve taleplerini dinledi.

Video için play'e tıklayın

Koronavirüs salgını nedeniyle uzun süredir Şanlıurfa’ya gelemeyen Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doktor Ahmet Eşref Fakıbaba, Şanlıurfa’ya geldi. İlk olarak Balıklıgöl platosunda sabah namazını kılan Fakıbaba ardından ziyaretlerine devam etti.

HAŞİMİYE ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba, sabah namazını dergah camiinden kıldıktan sonra esnafı ziyaret ederek hasret giderdi. Vatandaşlarla oturup sohbet eden Fakıbaba, esnafını sorununu da dinledi.

AŞEVİNDEKİ FAALİYETLERLE İLGİLİ BİLGİ ALDI

Aşevi Derneğini de ziyaret eden Fakıbaba, Aşevi müdürü Ali Topal’dan faaliyetler hakkında bilgi alıp görüşlerde bulundu.

AK PARTİ TEŞKİLATINA ZİYARET

AK Parti il Başkanlığını ve AK Eyyübiye İlçe Başkanlığını da ziyaret eden Ahmet Eşref Fakıbaba, partideki çalışmalar hakkında İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ve İlçe Başkanı Mehmet Moğal’dan bilgi  aldı.

URFANATİK TV’YE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Ziyaretler kapsamında Urfanatik.com bünyesinde kurulan Urfanatik TV’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Milletvekili Fakıbaba, İmtiyaz Sahibi Tahir Gülebak ve Urfanatik TV ailesine yeni yayın hayatında başarılar diledi.

İLÇE TARIM VE ORMAN MÜDÜRÜNE ZİYARET

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile beraber Karaköprü İlçe Tarım ve Orman Müdürü İsmail Şeyhanlı’yı ziyaret eden Gıda, Tarım ve Hayvancılık eski Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, ilçenin tarım ve orman alanları hakkında bilgi aldı.

BAŞKAN BEYAZGÜL’DEN ÇALIŞMALAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü de ziyaret eden Fakıbaba, Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında bilgi alarak fikir alışverişinde bulundu.

AY IŞIĞIM DERNEĞİNE ZİYARET

Hayırlı hizmetleri başarı ile yürüten Ay Işığım Yetim Öksüz Derneğini de ziyaret eden Ahmet Eşref Fakıbaba çalışmalar hakkında bilgi aldı. Emeği geçenleri de tebrik eden Fakıbaba, toplu çekilen hatıra fotoğrafının ardından dernekten ayrıldı.

ESNAF VE VATANDAŞLARIN SORUNUNU DİNLEDİ

Gün boyun ziyaretlerini kent merkezinde sürdüren Milletvekili Fakıbaba, son olarak Bahçelievler Mahallesinde bulunan vatandaşları ve esnafı ziyaret etti. Esnaf’a bol kazançlar temennisinde bulunan Fakıbaba, vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çekti.

05 Haz 2021 - 11:45 Şanliurfa- Gündem

urfanatik.com son bir ayda 1.296.297 kez ziyaret edildi.

Anket Aşı durumunuz nedir?