İşte 31 Mayıs – 6 Haziran haftalık burç yorumları

Astroloji: 31 Mayıs – 6 Haziran 2021 haftalık burç yorumları. 31 Mayıs, 1 Haziran, 2 Haziran, 3 Haziran, 4 Haziran, 5 Haziran ve 6 Haziran tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları…

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Koç burcu

Koç burç yorumları: Haftaya Merkür retrosunun etkisiyle başlıyoruz. Bu dönemde akraba, kuzen, yakın çevre ilişkilerinizde bazı gecikmeler veya sorunlar olabilir. Bu dönemi yarım kalan konuları tamamlamak için kullanmanız doğru olacaktır.

26 Haziran’a kadar devam edecek retro sürecinde finansal konularda araştırmadan yatırım yapmamalı ve riskli durumlardan kaçınmalısınız. Ayrıca gerileme zamanı geçmişten haberler almanız mümkün.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Ev ve aile ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Evimizde, ailemizle huzurlu ve keyifli bir dönem geçirebiliriz. Bu dönemde tamamen ailemiz ve evimiz ile ilgili konulara odaklanıyor olacağız. Evle ilgili tadilatlar yapmamız, gayri menkul alım satım işleriyle uğraşmamız mümkündür.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Merkür retrosunun etkisiyle maddi ve finansal konular gündeminizi meşgul edebilir. Bazı alacaklarınız varsa bu dönem tahsil etmeniz mümkün gibi görünüyor. Ancak yeni bir başlangıç yapmak için uygun bir zaman dilimi değil.

26 Haziran’a kadar kariyer iş konularında önünüzü görmekte zorlanabilir ve biraz karamsar ruh haline bürünebilirsiniz. Bu süreçte kariyerde yapmak istediklerinize odaklanmalı ve retro bitiminden sonra harekete geçmelisiniz.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Yakın çevremiz, kardeşlerimiz, kısa yolculuklarla ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde, kardeşler, akrabalar, yakın çevre ve komşularla bir araya gelebilir, aramızdaki sorunları çözebilir, küslükleri bitirebiliriz. Kardeşlerimizden her konuda duygusal destek almamız mümkündür.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Merkür retrosundan en fazla etkiyi siz alabilirsiniz. Bu retro kendinizle alakalı konuları önünüze çıkaracaktır. Bir değişim yapmak ya da var olan sorunları ele almak isteyebilirsiniz.

26 Haziran’a kadar ani kararlar vermemenizde fayda var. Hızlı alınan kararlar var olan ilişkilerde yüksek tansiyonlu durumlar oluşturabilir. Retro zamanı dilediklerinizi söylerken yanlış anlaşılma olasılığınız yüksek. Ayrıca taşınma ile ilgili konular gündeminizde olabilir.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Para ve kaynaklarımız ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Daha tutumlu olacağımız, maddi konularda sadece kendimizi değil, ailemizi ve sevdiklerimizi de düşünerek temkinli davranacağımız bir dönemdeyiz. Gelirimizde bir artış olabilir. Önümüze yeni yatırım fırsatları çıkabilir.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Haftaya Merkür gerilemesinin etkisiyle başlıyoruz. Bu nedenle bilinçaltı, gizli saklı konular ortaya dökülebilir. Gizli düşmanlıklarla ilgili bazı bilgiler kulağınıza gelebilir. Bu dönem iç dünyanıza daha fazla çekilebilirsiniz.

Ay Tutulması’nın etkisiyle iş hayatınızla ilgili bazı değişimler yaşanabilir. Bu değişimler genel olarak pozitif ve sizin yararınıza olacaktır. Yine eğitim konularında da şanslı olacaksınız. Ancak 26 Haziran tarihine kadar devam edecek Merkür gerilemesi süreci, işlerinizi yavaşlatabilir.

2 Haziran’da Venüs sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Dış dünyaya yansıttığımız imajımız, kendimiz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Çevremizdeki herkes tarafından şefkatli, sevgi dolu, merhametli tavrımız ile takdir edilebileceğimiz bir dönemdeyiz. Duygularımızı etkileyici bir şekilde dış dünyaya aktarabiliriz. İmajımızla ilgili değişiklikler yapmamız söz konusu olabilir.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Merkür retro arkadaşlarınızla ilgili konular gündeme gelebilir. Eski tanıdıklarla karşılaşabilirsiniz. Ancak dilinize dikkat edin. Bazı iletişim kazaları olabilir. Arkadaş çevrenizde yanlış anlaşılabilirsiniz.

Aile içinde önemli konuşmalar yapabilir, evinizden işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yeni bir aşka yelken açabileceğiniz bir dönem. Arkadaşlık ve sosyal ortamda tanıştığınız kişiler gerçek yüzlerini gizleyebilir. 26 Haziran’a kadar devam eden retro sürecinde eski arkadaşlıklar gündeme gelebilir.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Bilinçaltımız ve ruhsal durumumuz ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İç huzuru ve ruhsal dinginliğe kavuşabileceğimiz bir dönemdeyiz. Geçmişte olan olayları, hatalarımızı gözden geçirmek, eskiden kalma sorunlarımıza çözüm bulmaya çalışabiliriz. Zihinsel temizlik yapmamız, büyük bir enerjiye kavuşmamızı sağlayabilir.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Merkür gerilemesi iş ve kariyerinizle ilgili konuları gündeme getiriyor. Bazı bitişler için karar aşamasında olabilirsiniz. Ancak yeni bir iş başlangıcını retro sonrasına bırakmanız faydalı olacaktır. Çıkacak olan aksaklıklara karşı sabırlı ve temkinli olmanız gerekiyor.

Kariyer hayatınızda yükselişte olduğunuz bir dönemdesiniz. Sorumluluklarınız artıyor. Taşınma, yer değiştirmeyle ilgili bazı gelişmeler yaşanabilir. 26 Haziran’a kadar devam eden Merkür retrosu sürecinde elektronik eşyalara ve evdeki görünmez kazalara dikkat etmekte fayda var.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Sosyal çevre, arkadaşlar ve gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal ortamlarda kendimizi mutlu hissedeceğimiz, uzun süredir görmediğimiz arkadaşlarımızla buluşup hasret giderebileceğimiz, huzurlu ve keyifli bir dönemdeyiz. Sorun yaşadığımız dostlarımızla da bu süreçte aramızı düzeltmemiz mümkündür.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Merkür retrosunun etkisindeyiz. Bu yüzden Terazi burçlarında hak, hukuk, adalet, eğitim, seyahat gibi konularda aksaklıklar olabilir. Bir eğitim tamamlanabilir. Veya bu konularla ilgili gecikmeler yaşanabilir. Yeni bir eğitime başlamak istiyorsanız bunu retro sonrasına bırakmanızda fayda var.

Satış, tanıtım, reklam, pazarlama, iletişime dayalı işlerde önemli sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle yaratıcı alanlarda çalışıyorsanız şans sizden yana olacak. 26 Haziran’a kadar devam edecek retro sürecinde gizli bilgiler açığa çıkabilir, yakın olarak gördüğünüz kişilerin bir başka yüzünü fark edebilirsiniz. Aldanmalara dikkat!

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Kariyerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İşte hassas bir ruh hali içinde olduğumuz ve duygusal kararlar alabileceğimiz bir döneme giriyoruz. Elimizden geldiği kadar rasyonel olmaya çalışmalı, mantıkla hareket etmeliyiz. Kadın otorite figürlerinden hem maddi hem manevi büyük bir destek görebiliriz.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Sekizinci evinizi etkileyen Merkür retrosu gizli kalmış konular, mal paylaşımı ve başkalarından gelen paralarla ilgili konularda bazı engellere, gecikmelere, aksaklıklara neden olabilir. Eşiniz ve aile büyükleriyle ilgili konular gündeminizi oluşturabilir.

Beklediğiniz para, alacak, ödeme varsa bu konularla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Varsa çocuğunuzla ilgili de mutluluk verici gelişmeler yaşanabilir. 26 Haziran’a kadar devam eden retro sürecinde miras konuları gündeminizi meşgul edebilir.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Yurt dışı eğitimler, seyahatler, akademik fırsatlarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sezgilerimiz çok güçlenebilir. Manevi konularla ilgilenmeye başlayabiliriz. Yabancılarla bir iş birliği söz konusu olabilir. Hayatımıza yurt dışından ya da farklı kültürlerden birisi girebilir.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Merkür gerilemesinin etkisi alanındayız. Yedinci evinizde gerçekleşecek bu retro ile bu dönemde özel ilişkiler, evlilik ile ilgili konular gündeme gelebilir. Aynı zamanda ortaklıklarla ilgili konular da odağınızda olabilir.

Boğaz problemleri, vertigo gibi birtakım çok ciddi olmayan sağlık sorunları yaşanabilir. 26 Haziran’a kadar devam eden retro sürecinde özellikle ilişkilerde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Ortak kaynaklar ve eşimizin parası gibi konular ön plana çıkacaktır. Maddi konularda fazla risk almak istemediğimiz ve alışılageldik yatırımları tercih edeceğimiz bir dönemdeyiz. Güvendiğimiz insanlarla birlikte iş yapmaya karar verebiliriz. Miras, kredi, sigorta gibi konularda karşılaştığımız sorunlar kolayca çözülebilir.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Merkür gerilemesi nedeniyle sağlık konuları ve çalışma ortamınız gündemde olacak. İş ortamınızı düzenlemek ve sağlık alanında kendinize faydalı gelecek sporları yapabilirsiniz.

Yurt dışı ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Eğitimi devam eden Oğlak burçlarının da şansı oldukça yüksek görünüyor. Öte yandan isteğiniz dışında gerçekleşen bazı olaylara sinirlenebilirsiniz. 26 Haziran’a kadar devam eden retro sürecinde sağlık konularına dikkat etmenizde fayda var. Ayrıca yeni projelerden de kaçınmalısınız.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Evlilik, ortaklık ve uzun vadeli ilişkilerimiz ön plana çıkacaktır. Mevcut ilişkimizde yaşayabileceğimiz krizleri ya da sorunları kolaylıkla atlatabileceğimiz bir dönemdeyiz. Kendimizi partnerimize karşı sevgi dolu hissedebiliriz. Kalbimiz boşsa, ciddi ve uzun vadeli bir ilişki kurmamız söz konusu olabilir.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Merkür retrosu geçmiş aşkları gündeme getirebilir. Biten ilişkilerden haber alabilir, bazı dönüşler yaşayabilirsiniz. Ayrıca 12 Ekim’e sizin burcunuzda devam edecek Satürn retrosu da sizi sorumluluklarınız ile sınayabilir. Yükleriniz altında nefes almakta güçlük çekebilirsiniz. Hayatınızın her alanında tereddütlere neden olabilecek bazı enerjiler olabilir.

İş, kariyer ve iletişim konularında hareketli bir dönemdesiniz. Ancak Merkür retrosunun etkisiyle 26 Haziran’a kadar bu tür konularda yavaşlamalar yaşanabilir. Gelirlerinizde hızlı sonuçlar almanız mümkün. Yine de riskli yatırımlardan uzak durmanızda fayda var.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Çalışma koşullarımız, iş yerimiz, sağlığımız ve günlük rutinlerimizle ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında empatik ve şefkatli davranışlarımızla, birlikte çalıştığımız kişilerin takdirini toplayabiliriz. İşte kendimizi huzurlu ve güvende hissedeceğimiz bir dönemdeyiz. Sağlığımız her zamankinden daha iyi olabilir.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Merkür gerilemesi nedeniyle ailevi konular Haziran boyunca gündeminizi meşgul edebilir. Ev, gayrimenkul gibi alanlarda aksaklıklar, gecikmeler yaşanabilir. Bu dönemde aile ile daha sık vakit geçirebilirsiniz.

Kariyer hayatınızla ilgili çok önemli kararlar alabilirsiniz. Bu dönemde işinizi büyütebilir, heyecan verici imzalar atabilirsiniz. Ancak 26 Haziran’a kadar devam eden retro sürecinde özellikle gayrimenkul ve ev gibi alanlarda yatırımlardan uzak durmanızda, önemli kararlar almamanızda fayda var.

Satürn retrosunun da etkisiyle yalnız kalmak isteyenleriniz olabilir. Kendinizi daha güvensiz hissedebilir, melankolik bir ruh haline bürünebilirsiniz. Sorunların çözümünde duygu ve mantık dengesini kurmak, hayatınızı kolaylaştıracaktır.

2 Haziran’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Aşk, çocuklar, hobilerle ilgili konular ön plana çıkacaktır. Özellikle aşk ilişkilerinde son derece romantik ve duygusal bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkilerimizde kendimizi güvende ve çok mutlu hissedebiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza huzur katacak, merhametli ve sevgi dolusu biri ile tanışabilir ve ciddi bir ilişkiye başlayabiliriz.

31 May 2021 - 04:25 - Burçlar

Muhabir  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 1.682.594 kez ziyaret edildi.göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.Anket Bugün Cumhurbaşkanlığı seçimi olsa kime oy verirdiniz?