Urfa’da şok görüntüler! Güvenlik görevlisi vatandaşı darp etti

Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doğum yapan eşine eşyaları götürmek isteyen baba güvenlik görevlisi tarafından tokat yiyerek darp edildi.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Video için play'e tıklayın

Türkiye'nin çeşitli noktalarında sağlıkta şiddet olayları bitmek bilmezken bu seferde bir güvenlik görevlisi Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Hasan Kılıç isimli vatandaşa tokat atarak darp etti.

Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesinde ikamet eden Hasan Kılıç isimli bir vatandaş Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde doğum yapan eşine dün sabah saat 05.00’te ihtiyaçlarını bırakmak istedi. Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde güvenlik görevlisin izin vermemesi üzerine çıkan tartışmada Kılıç, güvenlik görevlisinin kendisine tokat atmasıyla darp edildi. Kılıç daha sonra darp edildiğine dair görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak sesini duyurmaya çalıştı.

Hasan Kılıç isimli vatandaş ise  Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Baba olma sevinciyle hastaneye sabah beşte hastaneye gittim. Eşime ihtiyaçlarını bırakmak için güvenlikten rica ettim. Hiçbir fiziksel saldırı ve sözlü münakaşa da bulunmadım. Güvenlik bağırmaya başladı içeri giremezsin sonra beni darp etti. Gözaltına alındım” dedi.

31 May 2021 - 02:19 Şanliurfa/ Eyyübiye- Asayiş

Muhabir İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 989.869 kez ziyaret edildi.

Anket Elektrik faturanız ne kadar geliyor?