İşte 17-23 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları

17-23 Mayıs 2021 haftalık burç yorumlarına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Bugünlerde ayağınıza gelen fırsatları geri tepmeden önce iyi düşünmek gerekiyor. Haftanın en şanslı burcu ise Balık burcu olacak. Peki, diğer burçlar için 17 Mayıs-23 Mayıs haftası nasıl geçecek? Hafta ortasında Ay ilk dördün fazında ilerleyecek. Bu durum yeni ay etkilerini gösterecek.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri

KOÇ BURÇLARI

 Sevgili Koçlar, 17 Mayıs haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü Ay burç değiştirerek Aslan burcuna geçiş yapacak. Hafta başında aileniz ve çocuklarınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. İletişim zorlayıcı olabilir. Hafta ortasında Ay ilk dördün fazında ilerliyor dolayısıyla yeniayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor olacak. Perşembe günü Venüs ile Satürn arasındaki etkileşim ilişkiyi somutlaştırmak adına güzel etkiler sunuyor olacak. Hafta sonuna doğru Ay Başak burcunda ilerliyorken evinizle ilgili çalışmalarınız, günlük rutin işlerinizle ilgili detaylı uğraşlarınızla ilgilenebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımları ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler, eşinize odaklanabilirsiniz. Tartışmalara karşı dikkatli olmanızda yarar var. Hepinize bolluk, bereket ve güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

 BOĞA BURÇLARI

 Sevgili Boğalar, 17 Mayıs haftasına başlarken geride kalan tüm işlerinizi tamamlayarak ve görüşmelerinizi planlayarak başlıyor olacaksınız. Pazartesi günü Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Haliyle sizlerin de yuva alanlarınızda daha fazla otoritenizi göstermek isteyeceğiniz durumlar öne çıkıyor olacak. Cuma gününe doğru Ay Başak burcunda ilerliyorken çocuklarınızın okulları veya genel işleri ile ilgili düzenlemek, toparlamak istedikleriniz açısından verimli bir gün geçirebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerinizde fikir tartışmaları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü Ay Terazi burcuna geçecek ve sizlerin günlük mesleki alanlarınızla ilgili olarak daha görünür sonuçlar elde etmeniz açısından önemli bir gün olacak gözüküyor. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

 İKİZLER BURÇLARI

 Sevgili İkizler, 17 Mayıs haftasında yoğun koşturmalı bir hafta sizleri bekliyor. Salı günü Ay ve Uranüs zorlayıcı açısı ani kararlar almaya yatkın olacağınız bir zaman diliminde olduğunuzu vurguluyor. Parasal konularınızla ilgili tüm işlerinizi hafta başında halletmeniz yerinde olacaktır. Çarşamba günü daha sakin kalmanız gereken bir gün olacak. Perşembe günü Güneş sizlerin burcuna geçiyor. Hafta sonuna doğru Ay'ın Başak burcuna geçmesiyle birlikte daha çok ev alanlarınızda temizliğe ve düzene vakit ayırmak istiyor olacaksınız. Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek olan Ay ile birlikte çocukları olanlarınız varsa onların okul hayatlarını ilgilendiren bir konuda daha görünür sonuçlar elde etmek adına kafa yorabilirsiniz. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

 YENGEÇ BURÇLARI

 Sevgili Yengeçler, 17 ve 23 Mayıs haftasına Ay sizin burcunuzdayken giriyoruz ve saat 15:44'de Ay sizin burcunuzdan ayrılıp Aslan burcuna geçiş yapacak. Pazartesi günü gün boyunca iletişim konuları öne çıkıyor olacak. Güneş Plüton üçgen açısının gerçekleşecek pazartesi günü ne zamandır yapmak istediğiniz bir konu ile ilgili kararlı bir şekilde ilerlediğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Parasal konular hafta başında kafanızı kurcalayabilir. Bilhassa çarşamba günü görüşmelerinize dikkat etmenizde yarar var. Tartışmalara açık bir günde olabilirsiniz. Cuma günü yakın çevrenizle olan görüşmelerinizin yoğun olacağı bir gün olabilir. Sizde kafa karışıklığı yaratacak birtakım konular tartışmalarınız vasıtasıyla öne çıkabilir. Pazar günü Merkür Neptün karesinin etkisiyle aşırı hassas bir tavırda olabilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.

 ASLAN BURÇLARI

 Sevgili Aslanlar, 17 Mayıs haftasına sizler sosyal çevrenizle olan görüşmelerinizin yoğun olacağı bir şekilde başlıyorsunuz. Pazartesi günü Ay burç değiştiriyor ve sizin burcunuza geçiyor olacak. Bugün daha kendi kendinize kalmaya özen göstermenizde yarar var. Saç ve cilt bakımı gibi işlerinize haftanın ilk günlerinde odaklanmak isteğinde olacaksınız. Yeniay zamanı başlattığınız projeleriniz varsa bunları Ay'ın ilk dördün fazında ilerlediği hafta ortasında duyurmak adına uygun bir süreçten geçiyor olacaksınız. Cuma günü özel ilişkilerinizdeki sürtüşmelere dikkat etmenizde yarar var. Cumartesi günü daha çok parasal konularınızla ilgili düzenlemeler içerisinde olabilirsiniz. Hafta sonu Terazi burcunda ilerleyen Ay ile birlikte yakın çevrenizle olan iletişimlerinizde daha önce başlattığınız birtakım işlerinizi tamamlamak üzere hareket ediyor olacaksınız. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

 BAŞAK BURÇLARI

 Sevgili Başaklar, 17-23 Mayıs haftasına Ay Yengeç burcunda başlıyoruz. Hafta başında kariyerinizle ilgili konularda sosyal çevreniz ile önemli görüşmeler yapmanız gereken durumlar meydana gelebilir. Pazartesi günü Ay Aslan burcuna geçiş yapacak. Geri planda kalmış konularınızla ilgili cesaretle adım atıp işlerinizi düzenlemek adına haftanın ilk günlerini değerlendirebilirsiniz. Çarşamba gecesi Ay Başak burcuna geçecek. Hafta ortasında kişisel bakımınızla ilgili düzenlemeler yapmak için uygun günlerde olacaksınız. Hafta sonu parasal konularınızla ilgili daha önce başlatmış olduğunuz işlerinizi tamamlamak üzere hareket edebileceğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Hepinize güze ve sağlıklı bir hafta dilerim.

 TERAZİ BURÇLARI 

 Sevgili Teraziler, Bu haftanın başında kariyerinizle ilgili konular dikkat çekiyor olacak. Pazartesi günü önemli kararlar almaya yatkın bir zaman diliminde olabilirsiniz. Ay Plüton karşıt açısı içsel anlamda gergin bir enerjide olacağınızı da anlatıyor. Hafta ortasında Ay Aslan burcuna geçecek. Sosyal çevrenizle olan ilişkilerinizde otoritenizi ortaya koymak istediğiniz durumlar öne çıkabilir. Cuma günü geri plandaki işlerinizle ilgili düzenlemeler yapmanız gerekebilir. Hafta sonu Ay sizin burcunuzda ilerliyor olacak. Kendinizle ilgili daha önce başlattığınız ancak tamamlayamadığınız birtakım işlerinizi toparlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

 AKREP BURÇLARI

 

Sevgili Akrepler, 17 ve 23 Mayıs haftasında yoğun enerjiler bilhassa eşinizin yakın çevresi ile ilgili alanda meydana gelebilir. Hafta başında ödemeleriniz ve banka işlerinizle ilgili alanlarda görüşmeleriniz yoğun olabilir. Pazartesi günü Aslan burcuna geçen Ay kariyerinizle ilgili konularda daha fazla kendinizi öne çıkarmanız adına sizleri destekliyor olacak. Aynı zamanda Güneş ile Plüton arasındaki üçgen açıda bu minvalde patron ve üstlerinizden destek de bulabileceğinizi anlatıyor. Hafta ortasında sosyal çevrenizden kişiler ile görüşmeleriniz olabilir ve sizleri sevindirecek haberler alabilirsiniz. Perşembe günü Venüs Satürn uyumlu açısı ilişkilerinizde sağlam ve kalıcı adımlar atacağınız durumları gösteriyor. Hafta sonu Terazi burcunda ilerleyen Ay rüyalarınızı öne çıkartabilir. Pazar günü Ay ile Mars arasındaki gergin açı tartışmalara neden olabilir. Hepinize iyi haftalar dilerim.

 YAY BURÇLARI

Sevgili Yaylar, 17-23 Mayıs haftasının başında Ay ortak paylaşımlarınızla ilgili konuları öne çıkartıyor olacak. Bilhassa pazartesi günü eşinizle aranızda bu konularda bir fikir birliğine varmaya çalışabilirsiniz. Pazartesi gününün ikinci yarısında Aslan burcuna geçen Ay ile birlikte uluslararası alanlardaki işlerinizi organize etmeniz açısından sizler için fırsatlar sunuyor olacak. Ancak gerginliklere dikkat etmeli ve iş hayatınızdan kişilerle tartışmalara girmemeye önem vermelisiniz. Hafta ortasında çocuklarınızın rutin işleri ile ilgilenmek için uygun zamanlarda olacaksınız. Cumartesi günü Terazi burcuna geçen Ay ile birlikte kariyerinizden gelen kazançlarınızla ilgili konular sizler için daha önemli hale gelebilir. Sürüncemede kalmış işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI

 Sevgili Oğlaklar, 17 Mayıs haftasına Ay Yengeç burcunda giriyor olacağız. Eşiniz ve ikili ilişkilerinizle ilgili konular hafta başında dikkat çekebilir. Aynı gün saat 15.44'de Ay burç değiştirerek Aslan burcuna geçecek. Ortak paylaşımlarınızla ilgili konuları organize etmek ve otoritenizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında Ay ilk dördün fazında ilerliyor dolayısıyla yeniayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor olacak. Perşembe günü Venüs ile Satürn arasındaki etkileşim ilişkiyi somutlaştırmak adına güzel etkiler sunuyor olacak. Cuma günü uzak yerlerle ilgili işlerinizi düzenlemeniz adına uygun ve sakin enerjiler var. Hafta sonu kariyerinizle ilgili olarak daha öncesinde başlatmış olduğunuz işlerinizi tamamlamak üzere harekete geçebilirsiniz. Pazar günü ise gerginlikler söz konusu olabilir. Çevrenizle olan iletişiminize dikkat etmenizde yarar var. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI

Sevgili Kovalar, Hafta başında sizler için yoğun bir iletişim söz konusu olabilir. Pazartesi günü günün ikinci yarısı itibariyle ikili ilişkilerinize daha fazla kafa yoruyor olacaksınız. Eşinizle aranızda kimin dediğim olacak tartışması yaşanabilir. Bilhassa salı günü ani kararlar almamaya çalışın. Perşembe günü özel ilişkilerinizde sağlam temeller atmak adına harekete geçebilirsiniz. Cuma günü Ay Başak burcunda ilerliyorken ortak paylaşımlarınızla ilgili olarak birtakım düzenlemeler içerisinde olmanız gerekebilir. Hafta sonu yabancılar ve eşinizin yakın çevresi ile ilgili konularda daha önce başlatmış olduğunuz birtakım görüşmelerinizin tamamlanması adına gayret sarf edebilirsiniz. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI

Sevgili Balıklar, 17 Mayıs haftasına Ay Yengeç burcunda ilerlerken başlıyor olacağız. Bilhassa eşinizin yakın çevresiyle aranızda yoğun bir iletişim trafiği hafta başında söz konusu olacaktır. Hafta başında Ay Aslan burcuna geçecek. Günlük rutin işlerinizle ilgili organize olmanız gereken durumlar olabilir. Çarşamba gecesi Ay Başak burcuna geçecek. Hafta ortasında eşinizle daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü Güneş ile Jüpiter arasında bir kare açı var. Bugünlerde ayağınıza gelen fırsatları geri tepmeden önce iyi düşünmelisiniz. Hafta sonu ile birlikte sizlerin ödemeler ve hisseli paylaşımlar alanınızda süregelen işlerinizin tamamlanması durumları söz konusu olabilir. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

17 May 2021 - 04:37 - Burçlar

Muhabir İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 995.268 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.