İncinmişsin dedi! Şüpheli otomobilden bakın ne çıktı

Şanlıurfa’da Motosikletli Polis Timlerinin yaptığı denetimde, şüphe üzerine durdurulan bir otomobilde yapılan aramada, ruhsatsız tabanca ele geçirildi, araç sürücüsü gözaltına alındı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
+19
Video için play'e tıklayın

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı polis ekiplerince Ramazan Bayramının 1.gününde denetimler yapıldı.

Korona virüs (Kovid-19) dolayısıyla 17 günlük sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında denetimlerini sürdüren Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesine bağlı Motosikletli Polis Timleri, Ramazan Bayramının ilk gününde de denetimlere gece yarısına kadar devam etti.

Yaptıkları denetimlerde durdurdukları araç sürücülerinin ve araçta bulunan kişilerin bayramlarını kutlayan polis ekipleri, evrak kontrolü gerçekleştirdi.

Korona virüsle mücadele kapsamında Şanlıurfa’nın Haliliye ilçesine bağlı Kadri Eroğlu Caddesi üzerinde uygulama yapan Polis Timleri, araçları tek tek durdurup sürücülerin çalışma belgelerini kontrol etti.

Şehrin birçok noktasında şok uygulama yapan Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü Motosikletli Yunus Timleri yaptığı uygulamada şüphe üzerine durdukları bir otomobilde ruhsatsız tabanca yakaladı.

Motosikletli Yunus Timleri Haliliye ilçesine bağlı Kadri Eroğlu Caddesi üzerinde yaptığı uygulamada şüphe üzerine durdurdukları bir otomobilde arama yaptı.

Ekipler Otomobilde yapılan aramada, torpido gözünde ruhsatsız tabanca ve çok sayıda mermi ele geçirildi. Otomobil sürücüsü. Gözaltına alınırken, ruhsatsız tabanca ve mermilere el konuldu.

Polis ekipleri, denetimlerin aralıksız bir şekilde devam edeceğini belirterek, vatandaşlardan salgın kurallarına uymalarını istedi.

 

 

 

14 May 2021 - 02:15 Şanliurfa/ Haliliye- Asayiş

Muhabir İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 995.268 kez ziyaret edildi.