İşte 3 – 9 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları

Astroloji: 3 – 9 Mayıs 2021 haftalık burç yorumları’ 3 Mayıs, 4 Mayıs, 5 Mayıs, 6 Mayıs, 7 Mayıs, 8 Mayıs ve 9 Mayıs tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık günlük burç yorumları yayımlandı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Koç burcu

Koç burç yorumları: Bu hafta yakın çevren, fikirlerin ve kısa seyahat konuların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Varsa kardeşlerin, yakın akraba veya arkadaşlarınla daha çok iletişime geçebilir, onlara olan duygularını ifade etmek isteyebilirsin.

Birlikte vakit geçirmek ve hoş sohbetler yapmak için bazı organizasyonlar düzenlemek isteyebilirsin. Okumak, araştırma yapmak, yeni bilgiler öğrenmek ve kişisel gelişimin için eğitime başlayabilirsin. Kardeşlerimiz ve yakın çevremiz ile ilişkilerimizde hareketli bir döneme giriyoruz. Sık sık bir araya gelebilir, ufkumuzu açacak eğlenceli konuşmalar yapabiliriz. Bu süreçte çok sayıda kısa yolculuk planlamamız mümkündür. İletişimlerimizde daha sakin ve sabırlı olmakta yarar var.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta sizi parasal konularda etkileyebilir. Yeni bir yatırım için kredi alabilir ya da borçlarını kapatabilirsin. Vergi, sigorta, kredi ve miras gibi konularda değerlendirmeler yapman gerekebilir. Finansal kaynakların ve giderlerinle ilgili birtakım sıkıntılarla yüzleşebilirsin. Bu süreçte krizlere çekilmemeye dikkat etmeli ve risk almamaya özen göstermelisin.

Boğa burcu

Boğa burç yorumları: Bu hafta maddi kaynakların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yoğun iletişim veya hareket halinde olman gereken ticaret veya eğitim hayatından gelir elde etme potansiyelin olabilir. Aynı anda iki ayrı işten para kazanabilirsin veya finansal durumunda; ikili durumlar veya kararsız kalacağın bazı koşullar gelişebilir. Öz değere olan bakış açın farklılaşabilir veya sahip olduğun bilgi üzerinden kendini değerlendirebilirsin.

Para konularında birçok yeni fırsat aynı anda önümüze çıkabilir. Yeni girişimler yapmak için sabırsızlanabiliriz ancak iyice düşünmeden harekete geçmemeliyiz. Gelir kaynaklarımız artabilir, finansal bir sorunla ilgili pratik ve hızlı bir çözüm geliştirebiliriz.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta ilişkilerde güven krizlerine karşı dikkatli olmalısın. Duygusal ya da maddi işbirliklerinizde geleceği belirleyecek kararlar almanız gerekebilir. İnsanlar size göre şekil almıyorlarsa, bunu da görüp kabul etmekte ve yolunuzu çizerken bunu dikkate almakta fayda var! Bir taşınma ya da uzun süreli bir yolculuğun eşiğinde olabilirsiniz. Eğer öyleyse kontratlarınızı ve planlarınızı buna göre özenle yapın.

İkizler burcu

İkizler burç yorumları: Bu hafta Merkür ve Venüs sizin burcunuzda seyahatine başlıyor. Bu dönemde yakın çevrene ve dış dünyaya yansıttığın imajın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Fiziksel görünümünde değişiklikler yapmak isteyebilirsin.

Kıvrak zekan, hoş ifadelerin ve gerek yazılı gerek sözlü iletişimdeki nezaketinle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ticaret veya eğitim hayatına dair birtakım girişimlerde bulunabilir, yazı yazmaya başlayabilirsin. Bu dönemde genel hayat dinamiklerini yani kariyerini, ev hayatını ve her türlü ikili ilişkilerini yeniden düzenleyebilirsin. Hareketli, enerjik ve neşeli tavırlarımızla dikkat çekeceğimiz bir dönemdeyiz. Hayatımıza bize yeni fırsatlar sunacak çok sayıda yeni kişi girebilir. Kendimizi ifade etme tarzımızla, çevremizdeki herkesin takdirini toplayabiliriz.

Öte yandan Dolunay etkisinin devam ettiği bu süreçte sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmalısın. Akrabalarınla sorunlar yaşama olasılığın var. Elinizi kolunuzu bağlayan, sizi etkisiz bırakan durumlar, ya da katlanmak durumunda olduğunuz zorlayıcı bir süreç söz konusu olabilir. Çalışma koşullarının değişerek bambaşka bir forma dönüştüğünü fark edebilirsin.

Yengeç burcu

Yengeç burç yorumları: Bu hafta bilinç altın ve kontrol dışı konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Kendini geri planda tutarak ruhsal konulara dair merakını gidermek isteyebilir, görünenin ötesindeki büyük plana hitap eden konulara dair kişisel gelişim eğitimlerine katılabilirsin. İç dünyanda kendini huzurlu hissetmek için manevi birtakım çalışmalar yapabilir, yoga-meditasyon gibi ruhunu rahatlatacak deneyimlere yönelebilirsin. Kendine saklamak, dış dünyayla henüz paylaşmayı tercih etmeyeceğin bir ilişkiye başlayabilirsin. Hakkında yapılan bazı dedikoduların kulağına çalınması mümkün.

Bilinçaltımızda hareketli günler yaşayacağımız bir döneme giriyoruz. Tüm hayatımızı gözden geçirmek, bir iç muhakeme yapmak isteyebiliriz. Zihnimizin hiç durmadan ışık hızında çalışıyor olması, ruhsal olarak yorulmamıza neden olabilir.

Önünüzde alınması gereken kararlar, girişilmesi gereken işler, umut verici görünen iletişimler var. Ama siz bütün bunlara bakıp sadece riski yüksek bir durum görüyor olabilirsiniz. Dolunay’ın etkisiyle aşk hayatında hareketlenmeler olabilir. Bir ilişkin yoksa tutkulu ve derin bir aşka yelken açabilirsin. Bir birliktelik içindeysen beklentilerini yeniden masaya yatırıp değerlendirmen gerekebilir.

Aslan burcu

Aslan burç yorumları: Bu hafta sosyal çevren ve gelecek beklentilerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Arkadaşlarınla bol bol keyifli ve bilgi içerikli sohbetler yapabilirsin. Entelektüel insanlarla bir araya gelebilir ve bu ortamlarda tanışacağın kişiyle yeni bir ilişkiye başlayabilirsin.

Mesleki gruplar, dernek veya vakıf organizasyonlarında bol bol yer alabilir, kıvrak zekanla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Hayata dair beklentilerine yoğunlaşmak isterken bir yandan da gelecekle ilgili ikilemlerde kalabilirsin. Sosyal çevre, arkadaşlar, gruplarla ilgili konular ön plana çıkacaktır. Sosyal hayatımız canlanabilir, hayatımıza yeni insanlar girebilir. Bizi eğlendirirken düşündürecek entelektüel aktivitelere katılabiliriz. Arkadaşlarımızla sık sık bir araya gelebilir, eğlenceli sohbetler yapabiliriz.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta başka bir eve taşınmayı düşünebilir veya evinde tadilat gerektiren işler gündeme gelebilir. Emlak veya gayrimenkul ile ilgili işlerin varsa düzenlemelere gitmen gerekebilir. Ebeveynlerinle ilgilenmen gerekebilir. Aile içi huzursuzluklara karşı dikkatli olmalısın. Geçtiğimiz haftalar gibi sorumluluklarınızın çok olduğu, belki daha da fazla artacağı bir dönem olabilir.

Başak burcu

Başak burç yorumları: Bu hafta kariyer hayatın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Kıvrak zekanla geliştireceğin projelerin, bilgi birikimin, pratik ve hünerli girişimlerinle dikkatleri üzerine çekebilirsin. Bilgini kullanarak başarı kazanmak sana keyif verebilir. Yeni bir iş teklifi alabilir veya kariyerinde yönünü değiştirmeyi tercih edebilirisin.

Ticari birtakım projelere girmek ve bunlardan gelir elde etmek isteyebilirsin. İnsan ilişkilerini geliştirmek ve sanatsal yeteneklerini geliştirerek kariyer hayatında kullanabilmek için oldukça uygun bir dönem olabilir. Bu dönemde işimizle ilgili değişiklikler yaşanması mümkündür. Yaptığımız işin niteliği değişebilir. Aynı anda iki işin sorumluluğunu almak durumunda kalabiliriz. Öte yandan entelektüel kapasitemiz, pratikliğimiz ve iletişim becerilerimiz, üstlerimizin dikkatini olumlu yönde çekebilir.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta kardeşler, yakın akraba ve komşuların ile olan iletişiminde bazı hassasiyetlerin farkına varabilirsin. Fikirsel olarak sorunlu olduğunu düşündüğün iletişim kanallarını tamamen kapatmayı isteyebilirsin. Daha önceden yapmış olduğun bir seyahat planı varsa tamamen iptal olabilir veya değişebilir.

Terazi burcu

Terazi burç yorumları: Bu hafta hayata bakış açın ve yurt dışıyla ilgili konuların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Kişisel gelişiminde sana fayda sağlayacak ve ufkunu genişletebileceğin bir eğitime başlayabilirsin. Akademik kariyerinde araştırmaların ve zekanla hocalarının takdirini toplayabilir, devam eden öğreniminin tamamlanmasıyla kendini mutlu hissedebilirsin. Yabancılarla iletişimin hareketlenebilir. Uluslararası ticaretle meşgulsen becerikli ve zekice hamlelerle gelir elde edebilirsin. Devam eden hukuki süreçlerin varsa daha uyumlu ve diplomatik yaklaşım sergilemek için imkan bulabilirsin.

Eğitim, uzun yolculuklar, dünya görüşleri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. Bu dönemde yurt dışı seyahatleri ya da eğitim amaçlı yolculuklar söz konusu olabilir. Ufkumuzu açacak ve bize yeni görüşler kazandıracak entelektüel kişilerle tanışabiliriz. Yeni bir konuda öğrenim görmeye başlayabiliriz.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta gelir ve gider dengendeki sorunlar içsel bir krize neden olabilir ve finansal akışını yapılandırmak için harekete geçmen gerekebilir. Kazanç sağladığın bir projen sonlanabilir veya para kazanma yolunu tamamen değiştirerek farklı bir yeteneğinle gelir elde etmek isteyebilirsin.

Akrep burcu

Akrep burç yorumları: Bu hafta ortaklı gelirlerinle ilgili konuların ön plana çıkacak gibi görünüyor. Eşin; ticari veya eğitime dair birtakım projelerden gelir elde edebilir veya para kaynaklarında artış olabilir. Ticari bir iş birliği veya ortaklık içindeysen gelecek olan gelir psikolojik olarak seni rahatlatabilir. Alacakların varsa diplomatik ve uyumlu yaklaşımınla bu dönemde tahsil edebilirsin. Yatırımlarınla ilgili değişken durumlar söz konusu olabilir. Kredi çekmek, borç, faiz gibi konularda ikilemde kalabilirsin. Okült konulara merak salabilir ve bu konularda derinlere inebilecek araştırma ve eğitim fırsatları yakalayabilirsin.

Finansal konular ön plana çıkacaktır. Miras, vergi, sigorta, ortak kazanç konuları gündeme gelebilir. Maddi açıdan hızlı hareket etmek istediğimiz bir dönemdeyiz. Çok fazla düşünmeden bizi heyecanlandıran finansal girişimlere yönelebiliriz. Bu dönemde yeni ortaklık anlaşmalarına ya da yatırım sözleşmelerine imza atmamız mümkündür.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta hassas bir dönemden geçiyor olabilirsiniz. Hayatınız için önem taşıyan bağlar, anlaşmalar, kontratlar, ilişkiler biraz gerilimli hale gelebilir. Sana yarar sağlamadığına inandığın veya artık yürümediğini fark ettiğin kişi veya konuları hayatından çıkarmayı tercih edebilirsin. Dış görüntünde önemli bir değişime gitmek isteyebilirsin.

Yay burcu

Yay burç yorumları: Bu hafta ikili ilişkilerin ve iş birliklerin ön plana çıkacak gibi görünüyor. Evliliğinde hareketli günlere giriyorsun. Eşinle olan vaktini hoş sohbetlerle renklendirebileceğin, muzip şakalarla ve çekici tavırlarla eğlenceli hale getirebileceğin günlere giriyorsun. Öte yandan evliliğinde sorunlar varsa bu dönemde ikilemlerin artabilir. Eğer evli değilsen hayatına eğlenceli, eğitim veya ticaret hayatıyla uğraşan biri girebilir. Öte yandan ortaklı ve yeni bir ticari projeye girebilir, iş birliğini geliştirmek için hareket halinde olman gerekebilir.

Evlilik, ilişkiler ve ortaklıklar ön plana çıkacaktır. Eşimiz ya da partnerimiz ile iletişim trafiğimiz artabilir. Fikir ayrılıklarından kaynaklanan tartışmalar yaşayabiliriz. Sorunlarımızı rasyonel bir şekilde konuşarak çözmeye çalışmalıyız. Öte yandan bu dönemde bir evlilik ya da ortaklık için imza atmamız da söz konusu olabilir.

Yay burçları Dolunay etkisi ile birlikte affetmeye hazır olacaklar. Uzun zamandır içlerinde tuttukları kötü enerjilerin gitmesine izin vererek saplantılardan kurtulma şansları var. Ancak bunu yapmak istemeleri ve buna izin vermeleri gerekiyor. Bu süreçte emeklerinin değerini anlayıp daha sıkı çalışmaya başlayabilirler. Korkularınla yüzleşmek isteyebilirsin.

Oğlak burcu

Oğlak burç yorumları: Bu hafta günlük rutinlerin ve sağlığın ön plana çıkacak gibi görünüyor. Gündelik hayatını geçirdiğin ortamı güzelleştirmek isteyebilirsin. Çalışma arkadaşlarınla olan uyumlu iletişim, zekice hamleler ve nazik tavırlarınla dikkatleri üzerine çekebilirsin. Ofis ortamında değişen bazı koşullar veya seni ikilemde bırakacak bazı koşullar gelişebilir. İş yerinde oldukça hareketli günler geçirebilir, yoğun ve hızlı iletişim kurarak birden fazla süreci aynı anda yürütmen gerekebilir. Sağlığına ve beslenmene özen göstermen gerekebilir.

Sağlık, günlük yaşam ve işyeri ile ilgili konular ön plana çıkacaktır. İş ortamında ve günlük yaşamda, hareketli, pratik, becerikli tavırlarınla herkesin dikkatini çekeceğimiz bir dönemdeyiz. Ancak detaylardan çabuk sıkılmamız, hatalar yapmamıza sebep olabilir. Sağlık açısından zihnimizi çok yormamalı, ara sıra dinlendirmeye çalışmalıyız.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta kariyer açısından senin için çok önemli olacak kişiler hayatına girebilir ve sana yol gösterebilir. Bir süredir planladığın, hayalindeki bir iş gerçekleşebilir. Artık size faydası olmayan gereksiz konuları geride bırakabilir, geleceğe yönelebilirsin.

Kova burcu

Kova burç yorumları: Bu hafta aşk ve çocuklarınla ilgili konularını ön plana çıkacak gibi görünüyor. Birlikteliğinde oldukça hareketli veya iletişimin yoğun olduğu günler yaşayabilirsin. İlişkinde emin olmadığın konular varsa ikilemde kalabilir, daha uyumlu ve nazik tavırlar sergileyerek beraberliğini tekrar keyifli hale getirmeyi deneyebilirsin.

Bir ilişkin yoksa birden fazla seçenek arasında kararsız kalabilir veya oldukça muzip biriyle beraberliğe başlayabilirsin. Çocuklarınla olan ilişkini hareketlendirebilir, onlarla eğlenceli vakit geçirmek için yaratıcı zekanı kullanabilirsin. Risk ve hız içeren sporlara merak salabilirsin. Aşk, romantizm ve çocuklar ile ilgili konular ön plana çıkıyor. Aşk ve ilişkiler konusunda hareketli bir döneme giriyoruz. Mevcut ilişkimizde eşimiz ya da partnerimizle çok sayıda eğlenceli aktiviteye katılabilir, birbirimizle daha iyi iletişim kurabiliriz. İlişkimiz yoksa, hayatımıza entelektüel, konuşmaktan keyif alacağımız biri girebilir.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta aile hayatın ve hedeflerin arasında bir denge oluşturmak senin için önemli olacak. Dolunay, Kova burçlarını çok daha hassas bir hale getirebilir. Bu nedenle normalden çok daha fazla anlayış bekleyebilir ve isteyebilirler. Bu süreçte onları en iyi anlayan insanlarla iletişim kurabilir vakitlerini onlara ayırabilirler. Hayat sizi içsel bir dönüşümde, bir aşamayı geçmeye zorluyor. Bir işin altyapısını dönüştürmeniz de gerekebilir.

Balık burcu

Balık burç yorumları: Bu hafta ev veya aile bireylerinle ilgili konular ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yaşadığın alanı güzelleştirmek ve yeniden dekore etmek isteyebilirsin. Evinde, ailenle birlikte eğlenceli aktiviteler düzenleyebilir, onlara olan duygularını ifade etmek isteyebilir, kendini bu şekilde oldukça huzurlu ve keyifli hissedebilirsin. Evinde bolca vakit geçireceğin, hünerli ellerini kullanarak yaratıcı ve sanatsal çalışmalar yapabileceğin bir dönem. Taşınmaz mal- mülk konularıyla veya yatırımlarınla ilgili ikilemde kalabilirsin. Eğer bir ticaret hayatın varsa işini veya eğitimini evden yürütmen gerekebilir.

Aile ve ev ile ilgili konular gündeminizde. Evimizde iletişim ve misafir trafiği artacaktır. Uzaktaki aile bireyleriyle haberleşebilir, evimizde arkadaşlarımızı ya da diğer aile bireylerini ağırlayabiliriz. Evde keyifli sohbetler ve zaman zaman hararetli tartışmalar yaşanabilir. Ailemize karşı fikirlerimizi dile getirmekten çekinmeyeceğimiz bir dönemdeyiz.

Dolunay etkisinin devam ettiği bu hafta hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını fark edebilirsin. Gerçekleri görmek için daha derine bakman gerekebilir. Bu dönemde uzun süredir devam eden bir hukuksal süreç nihayet sonuçlanabilir. Kaygılara veya olumsuz düşüncelere kapılarak davranırsan, daha fazla zorlanacağın bir dönem bu. Geçmiş konuları ön plana çıkarmak yerine geleceğe yönelmeli, kendine yeni hedefler çizmelisin.

03 May 2021 - 04:21 - Magazin

Mahreç  İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 3.156.514 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.