İşte 15-21 Mart 2021 haftalık burç yorumları!

Astroloji: 15 Mart, 16 Mart, 17 Mart, 18 Mart, 19 Mart, 20 Mart ve 21 Mart tarihlerinde burçları neler bekliyor? Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık haftalık burç yorumları yayımlandı.

İbrahim Çakmak
İbrahim Çakmak Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

KOÇ BURÇLARI

Sevgili Koçlar, 15 Mart haftasına Ay sizlerin burcunda başlıyoruz. Hafta başında yoğun bir gündeminiz olacak gözüküyor. Ay'ın burç değiştirdiği salı günü sabah saat 06.40 ile 13.56 arasında ay boşlukta olacak. Dolayısıyla bu zaman aralığında yeni bir iş başlatmamanız yerinde olacaktır. Güneş ile Plüton arasındaki etkileşim otorite figürlerinden önemli destekler alabileceğinizi vurguluyor. Hafta sonuna doğru Ay İkizler burcunda ve iletişimi yoğun birkaç gün geçireceğinizi gösteriyor. Cumartesi günü Güneş sizin burcunuza geçiyor olacak. Pazar günü Ay ilk dördün fazında ilerliyor olacak. Dolayısıyla yeni ayda oluşan olaylar artık kendini daha da fazla belli etmeye başlıyor olacak. Harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

BOĞA VE YÜKSELEN

Sevgili Boğalar, 15 Mart haftasında Ay Koç burcunda ve sizlerin geri planda kalmış konularınızı aydınlatıyor olacak. Salı sabahı Ay ile Plüton karesinin etkinleşmesiyle birlikte içsel anlamda gerginlikleriniz ile güne uyanabilirsiniz. Aynı gün saat 13.56'da Ay sizlerin burcuna geçiş yapıyor olacak. Hafta ortasında iştahınızın arttığını deneyimleyebilirsiniz. Hafta sonu parasal konularda görüşmeleriniz söz konusu olabilir. Tüm işlerinizin yolunda gideceği harika bir hafta geçirmenizi dilerim.

İKİZLER BURÇLARI

Sevgili İkizler, 15 Mart haftasına Ay Koç burcunda haftaya başlıyor olacağız. Pazartesi sabahı yakın sosyal çevrenizle ilgili beklenmedik konularda birtakım duyumlar alabilirsiniz. Salı günü öğleden sonraki saatlerinde iletişim adına uygun vakitler var. Cuma günü etrafınızdakilerle dikkatli bir şekilde iletişim kurmaya özen göstermenizde yarar var. Hafta sonu Ay'ın sizin burcunuza geçmesiyle beraber sizde hem kendinize daha fazla vakit ayırmak isteyeceksiniz hem de iletişimi yoğun bir zaman diliminde olacaksınız. Güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

YENGEÇ BURÇLARI

Sevgili Yengeçler, 15 ve 21 Mart haftasında kariyerinizle ilgili konular sizler için hafta başında dikkat çekiyor olacak. Yakın çevrenizden kişilerle olan görüşmeleriniz daha çok hedeflerinizle ilgili bir yön belirlemek adına önem kazanabilir. Salı günü Ay Boğa burcuna geçiyor ve sizlerin sosyal çevre alanlarınızdaki işleri daha stabil hale getirmenizi sağlıyor olacak. Perşembe günü enerjileri sizin için hayli yoğun geçebilir. Cuma günü Ay ile Merkür arasında bir zorlayıcı açı var haliyle önemli kararlarınızı bugünlerde almamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonu Ay İkizler burcunda ilerliyorken geri planda kalmış birtakım işleriniz için görüşmeler içerisinde olabilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.

ASLAN BURÇLARI

Sevgili Aslanlar, 15 Mart haftasında Ay Koç burcunda ve hızlı bir tempoyla başlıyor olacaksınız. Yurtdışı ile bağlantılı işlerinizin öne çıkacağı hafta başında daha temkinli hareket ediyor olacaksınız. Hafta ortasında kariyer konularınız öne çıkıyor olacak. Perşembe günü ikili ilişkilerinizde keyifli enerjiler var. Hafta sonu Ay ilk dördün fazında ilerleyecek. Dolayısıyla yeniayda oluşan olaylar artık kendini belli etmeye başlıyor olacak. Pazar günü partnerinizle gereksiz tartışmalar içerisinde olmaktan uzak durmalısınız. Hepinize güzelliklerle dolu bir hafta dilerim.

BAŞAK BURÇLARI

Sevgili Başaklar, 15 ve 21 Mart haftasına, Ay Koç burcunda hisseli kazanımlarınızla ilgili konulara vurgu yaparak başlıyor olacak. Yoğun görüşmelerinizin olabileceği salı günü bilhassa ortaklarınızla aranızda aşırı uçlara çekilen konular nedeniyle birtakım tartışmalar oluşabilir. Aynı zamanda salı günü Ay 06.40 ile 13.56 arasında boşlukta seyredeceğinden bu zaman aralığında yeni bir iş başlatmamaya özen göstermelisiniz. Perşembe günü ilişkileriniz adına olumlu enerjiler var. Hafta sonu kariyerinizle ilgili konularda değişiklikler istiyorsanız yoğun görüşmeler ve arayışlar içerisinde olabilirsiniz. Ancak Pazar günü özel ilişkilerinizde dikkatli olmanızda yarar var. Hepinize güzel ve sağlıklı bir hafta dilerim.

TERAZİ BURÇLARI

Sevgili Teraziler, Hafta başında Ay Koç burcunda ilerliyor olacak. Dolayısıyla hafta başında ikili ilişkileriniz önem kazanacak diyebiliriz. Çarşamba günü bazı kısıtlanmalara maruz kalmanız moralinizi bozabilir. Önemli görüşmelerinizi cuma günü öğle saatlerine getirmemeye dikkat etmenizde yarar zira Ay Merkür kare açısı gerginlikleri arttırabilir. Hafta sonu annenizle olan görüşmeleriniz odaklanıyor olacaksınız. Hepinize güzel enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

AKREP BURÇLARI

Sevgili Akrepler, mart ayının 3. haftasına Ay Koç burcunda ve hızlı bir şekilde başlıyor olacağız. Günlük rutin işlerinizde yoğun enerjilerin söz konusu olduğu bir hafta olacak gözüküyor. Salı günü içsel anlamda gerginlikleriniz olabilir. Bugün ani kararlar almaktan uzak durmanızda yarar var. Salı günü Ay Boğa burcuna geçiyor olacak. Partnerinizle olan ilişkilerinize daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. Perşembe günü yoğun ve koşturmacalı bir gün olabilir sizler için. Hafta sonu Ay İkizler burcunda ilerliyorken partnerinizle ortak kazancınızla ilgili yoğun görüşmeler içerisinde olabilirsiniz. Hepinize iyi haftalar dilerim.

YAY BURÇLARI

Sevgili Yaylar, 18 Mart haftasına girerken çocuklarınızla ilgili konularda adım atmanız gereken konuları vurguluyor olacak. Çarşamba günü bazı kısıtlanmalara ve ani gelişen birtakım durumlara maruz kalabilirsiniz. Cuma günü Ay karşıt burcunuzda yoğun ve gergin enerjiler söz konusu olabilir. Hafta sonu partnerinizle ilgili konular çok daha fazla öne çıkıyor olacak. Pazar günü Ay'ın Venüs ve Güneş ile olan kare açılarının meydana geleceği gün içerisinde ikili ilişkilerinizde zorlanmalarınız olabilir. Hepinize iyi ve bol bereketli bir hafta dilerim.

OĞLAK BURÇLARI

Sevgili Oğlaklar, 15 ve 21 Mart haftasında, Ay pazartesi sabahı Koç burcunda ilerliyor olacak. Evinizle ilgili konularda önemli adımlar atmak üzere harekete geçmeniz yerinde olacaktır. Çarşamba gününü mümkünse yalnız geçirmeniz iyi olacaktır zira gergin ve zorlayıcı enerjiler gün boyu söz konusu olabilir. Aklınızdaki projelerinizi yürürlüğe sokmak için Çarşamba gününden sonrasını değerlendirmeye başlamanız iyi olabilir. Hafta sonu günlük rutin işlerinizle ilgili koşturmacalarınızın yoğun olacağı bir zaman diliminde olacak gözüküyorsunuz. Hepinize güzel ve pozitif enerjilerin yoğun olduğu bir hafta dilerim.

KOVA BURÇLARI

Sevgili Kovalar, 15 Mart haftasında Ay Koç burcunda haftaya başlıyoruz. Kardeşlerinizle ilgili inisiyatifi ele almak durumunda kalacağınız durumlar söz konusu olabilir. Salı günü Merkür sizin burcunuzdan ayrılarak Balık burcuna geçiyor olacak. Önümüzdeki yaklaşık 1 aylık süreç boyunca iletişiminiz ve düşünceleriniz daha çok parasal konulara kayıyor olacak. Çarşamba günü ani kararlar almaktan uzak durmalısınız. Bugün evinizle ilgili sizi kısıtlayıcı enerjiler söz konusu olabilir. Hafta sonu Ay İkizler burcunda ve çocuklarınızla yoğun iletişim içerisinde olacağınız bir zaman diliminde olacaksınız. Hepinize güzel enerjilerin etkili olacağı güzel bir hafta dilerim.

BALIK BURÇLARI

Sevgili Balıklar, hafta başında parasal konularla ilgili olarak birtakım adımlar atmanız adına hızlı enerjileri çalıştırıyor olacak. Merkür salı günü burcunuza geçiyor olacak. Salı günü aynı zamanda babanız ya da sizin için önemli bir büyüğünüzden güzel destekler alabilirsiniz. Hafta sonu İkizler burcunda ve evinizle ilgili konularda yoğun bir iletişim trafiği içerisinde olacağınızı gösteriyor. Pazar günü Ay ilkdördün fazında ilerliyorken daha önce başlatılmış olan işleriniz kendini daha da belli etmeye başlıyor olacak. Hepinize güzel enerjilerin aktif olduğu bir hafta dilerim.

Aynı zamanda bu hafta işlerimizi planlarken aşağıdaki zamanlarda yeni bir iş başlatmamaya özen göstermemizde yarar var. Çünkü Ay boşluktayken başlanılan işleri tamamlamak zordur. Bu sürelerde keyifli vakit geçirebilir veyahut daha önceden başlamış olduğunuz işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

kaynak: indiğo dergisi

15 Mar 2021 - 03:06 - Magazin

Muhabir İbrahim Çakmak

urfanatik.com son bir ayda 1.097.634 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.
Anket Elektrik faturanız ne kadar geliyor?