Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü iaşe malzemesi alacak

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Şube Müdürlüğünde görevli personel için yiyecek yardımı kapsamında iaşe malzemesi alımı yapılacak.

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Özel Harekat Personeline 43 Kalem Kuru Gıda, 24 Kalem Yaş Sebze-Meyve, 5 Kalem süt ve süt ürünleri ve 3 Kalem Et toplamda 75 kalem yiyecek yardımı kapsamında iaşe malzemesi alımı yapılacak. 

İhalenin Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Polisevi Şube Müdürlüğü Brifing Salonunda 11.01. 2021 tarihinde saat 10:00 da gerçekleşecek. 

İhaleye katılma şartları ve istenilen belgeler ise;

4.1.1.3. İhale konusu malın satış faaliyetinin yerine getirilebilmesi için ilgili mevzuat gereğince alınması zorunlu izin, ruhsat veya faaliyet belgesi veya belgeler:

-Şanlıurfa İl Sınırları içerisinde ilgili Belediye Başkanlığından alınmış (Gıda Maddeleri üzerine açılmış, Market, Bakkal, Süper Market vb.) İşyeri Açma ve İzin Belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti.

-İhale Tarihi İtibariyle geçerliliği bulunan, istekliye ait Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından alınmış İşletme Kayıt Belgesinin aslı veya noter tasdikli sureti 

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri;

4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi,

4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, İdari Şartname ekinde yer alan Tüzel Kişilerde Ortaklık Bilgilerine ve Yönetimdeki Görevlilere İlişkin Son Durumu Gösterir Belge ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.1.6 Tüzel kişi tarafından iş deneyimini göstermek üzere sunulan belgenin, tüzel kişiliğin yarısından fazla hissesine sahip ortağına ait olması halinde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği veya yeminli mali müşavir ya da serbest muhasebeci mali müşavir veya noter tarafından ilk ilan tarihinden sonra düzenlenen ve düzenlendiği tarihten geriye doğru son bir yıldır kesintisiz olarak bu şartın korunduğunu gösteren belge, standart forma uygun belge,

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve Teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:
4.3.1. İş deneyimini gösteren belgeler:

Son beş yıl içinde bedel içeren bir sözleşme kapsamında kesin kabul işlemleri tamamlanan ve teklif edilen bedelin % 40 oranından az olmamak üzere ihale konusu iş veya benzer işlere ilişkin iş deneyimini gösteren belgeler veya teknolojik ürün deneyim belgesi.

4.4. Bu ihalede benzer iş olarak kabul edilecek işler:
4.4.1.
Kamu ve Özel Sektörde yapılan sözleşmeye bağlı gıda malzemesi benzer iş olarak kabul edilecektir.

5.Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

6. İhale yerli ve yabancı tüm isteklilere açıktır.

7. İhale dokümanının görülmesi:
7.1. İhale dokümanı, idarenin adresinde görülebilir.
7.2. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri zorunludur.

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Destek Hizmetleri Şube Müdürlüğü Satın alma Büro Amirliği (Hamidiye Mah. 253 Sokak Ek Hizmet Binası Haliliye Şanlıurfa) adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da verilebilir. 

İhale dökümanın tamamına ise https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

04 Oca 2021 - 14:41 - Bilgi

urfanatik.com son bir ayda 1.454.608 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Elektrik faturanız ne kadar geliyor?