Şanlıurfa Belediyesi Tablet Satın Alınacaktır

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Sosoyal yardımlaşma kanalıyla İhtiyaç Sahibi Ailelerin Çocuklarına Dağıtılmak Üzere 250 Adet tablet alımı yapacak.

Kadir Köseler
Kadir Köseler Tüm Haberleri

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı Sosyal yardımlaşma kanalıyla İhtiyaç Sahibi Ailelerin Çocuklarına Dağıtılmak Üzere 250 Adet tablet alımı yapacak.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı

TABLET ALIM İŞİ mal alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İKN     :           2020/740147

1-İdarenin

a) Adı :           ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI

b) Adresi       :   Paşabağı Mah. Adalet Cad.Konak Plaza 17/2 63100 HALİLİYE/ŞANLIURFA

c) Telefon ve faks numarası         : 4143185100 - 4143152224

ç) İhale dokümanının görülebileceği ve e-imza kullanılarak indirilebileceği internet sayfası       : https://ekap.kik.gov.tr/EKAP/

2-İhale konusu mal alımın

a) Adı :           TABLET ALIM İŞİ

b) Niteliği, türü ve miktarı   :           Ayrıntılı bilgiye EKAP’ta yer alan ihale dokümanı içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabilir.

c) Yapılacağı/teslim edileceği yer :           Sosyal Yardım Şube Müdürülüğüne Teslim Edilecektir.

ç) Süresi/teslim tarihi          :           İşe başlama tarihinden itibaren 45 takvim günü içerisinde teklif edilen ürünleri idarenin istediği tarihlerde belirlenen iş programına göre malzemeleri teslim edecektir.

d) İşe başlama tarihi           :   Sözleşmeye müteakip 5 (beş) takvim günü içerisinde işe başlanacaktır.

3-İhalenin

a) İhale (son teklif verme) tarih ve saati  :           20.01. 2021 - 10:30

b) İhale komisyonunun toplantı yeri (e-tekliflerin açılacağı adres)     :   Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası İhale Toplantı Salonu Paşabağı Mah. Adalet Cad.Konak Plaza 17/2 - HALİLİYE / ŞANLIURFA

4. İhaleye katılabilme şartları ve istenilen belgeler ile yeterlik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler:

4.1. İsteklilerin ihaleye katılabilmeleri için aşağıda sayılan belgeler ve yeterlik kriterleri ile fiyat dışı unsurlara ilişkin bilgileri e-teklifleri kapsamında beyan etmeleri gerekmektedir.

4.1.2. Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirkülerine ilişkin bilgileri;

4.1.2.1. Gerçek kişi olması halinde, noter tasdikli imza beyannamesi bilgileri,

4.1.2.2. Tüzel kişi olması halinde, ilgisine göre tüzel kişiliğin ortakları, üyeleri veya kurucuları ile tüzel kişiliğin yönetimindeki görevlileri belirten son durumu gösterir Ticaret Sicil Gazetesi, bu bilgilerin tamamının bir Ticaret Sicil Gazetesinde bulunmaması halinde, bu bilgilerin tümünü göstermek üzere ilgili Ticaret Sicil Gazeteleri veya bu hususları gösteren belgeler (anonim şirketler tarafından her durumda bu bilgileri gösterir pay defteri) ile tüzel kişiliğin noter tasdikli imza sirküleri,

4.1.3. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen teklif mektubu.

4.1.4. Şekli ve içeriği İdari Şartnamede belirlenen geçici teminat bilgileri.

4.1.5 İhale konusu alımın tamamı veya bir kısmı alt yüklenicilere yaptırılamaz.

4.2. Ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından ekonomik ve mali yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

4.3. Mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin belgeler ve bu belgelerin taşıması gereken kriterler:

İdare tarafından mesleki ve teknik yeterliğe ilişkin kriter belirtilmemiştir.

5. Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

 6. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek olup yerli malı teklif eden yerli istekliye ihalenin tamamında % 15 (yüzde on beş) oranında fiyat avantajı uygulanacaktır.

 7. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilir. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunludur.

 8. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecektir.

 9. İstekliler tekliflerini, her bir iş kaleminin miktarı ile bu iş kalemleri için teklif edilen birim fiyatların çarpımı sonucu bulunan toplam bedel üzerinden teklif birim fiyat şeklinde verilecektir. İhale sonucunda, üzerine ihale yapılan istekli ile birim fiyat sözleşme imzalanacaktır.

 10. Bu ihalede, işin tamamı için teklif verilecektir.

 11. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat vereceklerdir.

 12. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacaktır.

 13. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günüdür.

 14.Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemez.

 15. Diğer hususlar:

Aşırı düşük teklif değerlendirme yöntemi: İhale, Kanunun 38 inci maddesinde öngörülen açıklama istenmeksizin ekonomik açıdan en avantajlı teklif üzerinde bırakılacaktır.

04 Oca 2021 - 11:47 Şanliurfa- Gündem

Muhabir Kadir Köseler

urfanatik.com son bir ayda 1.454.608 kez ziyaret edildi.


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Urfanatik Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Urfanatik Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Urfanatik Gazetesi editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Urfanatik Gazetesi değil haberi geçen ajanstır.ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Elektrik faturanız ne kadar geliyor?