Urfa'nın sorunlarını gündeme getiren el profesör geri döndü

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde görevli bir personele ait olduğu iddia edilen anonim hesap 'el profesör' geri döndü. Sosyal medyada Şanlıurfa'nın sorunlarını gündeme getirmesiyle bilinen el profesör, "Biz kafasını kuma gömenlerden, çıkarları uğruna susanlardan olmayacağız. Bizim tek derdimiz Urfa" dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Sosyal medyada Şanlıurfa ile ilgili paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çeken anonim hesap ' el profesör', yeni bir hesapla geri döndü.

YAKALANDIĞI İDDİA EDİLDİ

Twitter üzerinden anonim bir isimle paylaşımlar yapan 'el profesör', gündeme getirdiği sorunlarla dikkatleri üzerine çekti. Binlerce takipçisi olan hesaptan Şanlıurfa ile ilgili sorunlar dile getiriliyordu. Geçtiğimiz günlerde hesap sahibinin yakalandığı öne sürüldü. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinde görevli bir personel olduğu iddia edilen hesap sahibinin gözaltına alındığı ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı açıklandı. İddiaların ardından el profesör ismiyle paylaşım yapan hesap kapandı.

"TEK DERDİMİZ URFA"

Yaşanan gelişmelerden sonra Twitter'da aynı isimle paylaşım yapan bir hesap daha ortaya çıktı. 1 Aralık'tan itibaren paylaşım yapmaya başlayan hesabın attığı ilk tweet "kaldığımız yerden devam" oldu. Sonraki paylaşımlarında Siverek'te yaşanan gelişmelere dikkat çeken hesaptan çevik kuvvet kavşağı, esnafın sorunları ve işsizlik gibi çeşitli konular gündeme getirildi. El profesör, yaptığı bir paylaşımda ise şu ifadeleri kullandı: Biz kafasını kuma gömenlerden, çıkarları uğruna susanlardan olmayacağız. Bizim tek derdimiz Urfa. Bu memlekete hizmet eden herkes başımızın tacıdır. Sizlerden de tek ricam korkmayın.

El profesörün gözaltına alındığı ve büyükşehir belediyesinde çalışan personel olduğu yönündeki açıklamaların ardından sosyal medyadan "kim olduğu mu yoksa ne söylediği mi önemli" şeklinde paylaşımlar yapıldı.

03 Ara 2020 - 10:07 Şanliurfa- Gündem

urfanatik.com son bir ayda 1.341.723 kez ziyaret edildi.
ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Şanlıurfa'nın en güzel yemeğini seçiyoruz