Urfanatik Urfa'nın zirvesinde

Şanlıurfa'da 7 gün 24 saat güncelliğini koruyan Urfanatik.com, Türkiye sıralamasında zirveye doğru emin adımlarla ilerliyor. Alexa verilerinde Dünyada ilk 20 bin site içerisinde yer alan Urfanatik.com, Türkiye'de ilk 300'e girerken, Şanlıurfa'da ise zirveyi kimseye bırakmıyor.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

Politika, yaşam, ekonomi, eğitim ve spor... Şanlıurfa'nın en güncel haber sitesi Urfanatik.com, kentte yaşanan gelişmeleri anlık ve tarafsız bir şekilde aktarmak için 7 gün 24 saat çalışıyor. Sitemiz, editör ve muhabir kadrosuyla en güncel bilgileri takip edip derleyerek okuyucularına en hızlı şekilde ulaştırıyor. Şanlıurfa ve ilçelerinde geniş haber ağına sahip Urfanatik, en fazla editör ve muhabir sayısına sahip tek haber sitesi. Altyapısını güçlendiren site, google verilende ilk sırada yer alıyor.

Urfanatik'in son bir haftada ulaştığı okuyucu sayısı

2 MİLYONA YAKIN OKUYUCU

Şanlıurfa'da en fazla okuyucuya sahip olan Urfanatik.com, günlük 60 bin ile 100 bin arasında bir okuyucu kitlesine ulaşıyor. Sadece Şanlıurfa'dan değil, Türkiye'nin birçok şehrinden Şanlıurfa'da yaşanan gelişmeler en çok Urfanatik.com'dan takip ediliyor. Gelişmeleri anlık aktaran sitemizin, kadrolu muhabirlerinin yanı sıra gönüllü bir muhabir ağı da var. İhbar hattına gelen bilgiler, değerlendirilerek en doğru bilgilerle gündeme taşınıyor.

Şehrin sorunlarını irdeleyen haberleriyle de dikkat çeken Urfanatik.com, gün geçtikçe daha fazla okuyucunun ilgisini çekiyor. Geçtiğimiz yıl, aylık ortalama 1 milyon civarı okuyucusu olan Urfanatik'in okuyucu kitlesi giderek artıyor. 2020 yılında okuyucu sayısını yüzde 100 arttıran Urfanatik, şu an aylık 2 milyona yakın okuyucuya ulaşıyor.

BÖLGEDE VE ŞANLIURFA'DA İLK SIRADA

Google verilerine göre, Dünya sıralamasında 18 bin 490'ncı sırayı alarak ilk 20 bin site arasına giren Urfanatik.com'un Türkiye'deki sıralaması 260 ile 300 arasında değişiyor. Alexa sıralamasında Türkiye'de en çok izlenen 302'nci site olan Urfanatik, hem bölgede hem de Şanlıurfa'da ilk sırada yer alıyor.

Urfanatik, en güncel haberleri okuyucuya ulaştırmak için gece gündüz çalışırken, okuyucu desteği giderek büyüyor.

Son 30 günde okuyucu sayısı 1 milyon 600 binin üzerinde

26 Eyl 2020 - 16:09 Şanliurfa- Medya

urfanatik.com son bir ayda 1.582.747 kez ziyaret edildi.
ŞANLIURFA ŞEHİR MARKALARI

Markanız 1 yıl boyunca, Urfanatik'te, bu alanda! Arayın...

+90 (532) 175 0403
Reklam bilgi


Anket Şanlıurfa Barosu seçimlerinde favori adayınız hangisi?